Skocz do zawartości

Sylwester 2015/2016 w promieniu 150 km od Katowic. Ktoś coś organizuje?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pani z recepcji mówiła że tylko Białka jeden stok i ewentualnie Kluszkowce. Reszta nie działa, nikt nic nie śnieży na razie bo jest za ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół Elektrowni Wodnych w Niedzicy poinformował, że 29 grudnia w godz. 9.oo-15.oo, w ramach dokonywanej modernizacji systemu ostrzegania na wypadek awarii Zapory Niedzica, mogą wystąpić chwilowe uruchomienia syren alarmowych.

Syreny mogą zostać uruchomione w miejscowościach: Niedzica, Sromowce Wyżne, Średnie i Niżne, Czerwony Klasztor (Słowacja), Szczawnica, Krościenko, Tylmanowa oraz Frydman. - W razie wątpliwości prosimy o kontakt ze Strażą Pożarną pod numerem 998 - informuje ZEW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak pisałem wcześniej - lista jest otwarta do wpisu i wypisu. Jeżeli już ktoś pisze o dopisanie lub wypisanie to bardzo proszę to poprostu zrobić :) będzie miło.

 

Aktualizuję:

 

1 AdamH dwoje

2 Mateo77 2os

3 Marmatjul 2+3 sooby

4 Grace & adje

5 Batmobil 2+1+pies

6 vrs 2+3

7 JacekSz i Szaraja

8 Konop 2+1 ...jeżeli warunki pogodowe nie przeszkodzą...

9 Simbus 2+1

10 PiotrMig 2os

11 jacekL 2+2 ?

12 Apacz 4os

13 Mariusz124 2os

14 DJ PIETROZA 2+2

15.Adamo64 2 os.

 

Witamy nowych cieszymy się ze dołączyli :) i przykro nam że niektórzy nie będą z nami. :(

 

Dzięki za podpowiedz z aktualizacją bo mi umknelo. I jaka decyzja ? Z tego co widzę to poświęcisz mniej czasu z tym zabezpoeczeniem niż rozłożenie przedsionka ;) także mam nadzieje ze naszyte to dla Ciebie motyw i się poznamy :)

[quote name="Mateo77" post="452939" timestamp="1451328255"

Dzięki za podpowiedz z aktualizacją bo mi umknelo. I jaka decyzja ? Z tego co widzę to poświęcisz mniej czasu z tym zabezpoeczeniem niż rozłożenie przedsionka ;) także mam nadzieje ze naszyte to dla Ciebie motyw i się poznamy :)

Moja kobita nie umie sie zdecydować jeszcze :> a jak z oprawa muzyczna ?

Edytowane przez elvis52 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Myślę że są w tym temacie obcykani. Ale zapytam ma ktoś jakiś głośniczek estradowy itp ? Może jakiś stary aplitunerek w piwnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie zrobić dyskoteki.  Głośnej muzyki w rytmie discopolo , świateł itp.

Własną muzykę raczej zostawmy w domu. Nie wszyscy akceptują nasze ulubione rytmy.

Zostańmy  przy radiu - zawsze można zmienić program.

Pełnej zabawy sylwestrowej pewnie nie uda się nam zrobić  a kameralna może nam wyjść znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , niestety z przyczyn osobistych muszę  zrezygnowac ze Sylwestra .Życzę udanej  zabawy

 

Aktualizuję:

1 AdamH dwoje
2 Mateo77 2os
3 Grace & adje
4 Batmobil 2+1+pies
5 vrs 2+3
6 JacekSz i Szaraja
7 Konop 2+1 ...jeżeli warunki pogodowe nie przeszkodzą...
8 Simbus 2+1
9 PiotrMig 2os
10 jacekL 2+2 ?
11 Apacz 4os
12 Mariusz124 2os
13 DJ PIETROZA 2+2
14.Adamo64 2 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.