Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mgła to nie mgła. Dzisiaj rano na A1 to było  normalnie mleko. Zresztą teraz też.  Ale fakt mała mgła o poranku jest malownicza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam w TV wszystkie programy, które dot. Naszej NIEPODLEGŁOŚCI.  Serce ściska się z radości i bólu. Należę do pokolenia, które zaczyna "schodzić" ze sceny. Cieszę się ogromnie, że młodym coś zostało pokazane. Ja jako dziecko musiałam nauczyć się milczeć i nic nie powtarzać co się słyszało w domu. Radujmy się wszyscy, że dziś możemy mówić śmiało o tym co wiemy od naszych Dziadków, Rodziców. Czołem Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Cezarr napisał:

O tak będę pracował za niedługo a nie kręcić kierownica 10 godzin ???

 

Ekstra! Tylko u nas nie przejdzie bo pogubi się w gąszczu sprzecznych znaków i braku linii wytyczającej pasy ruchu :P

Może wolałbyś Audi. Czułbyś się jak Kubica :jump:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Cezarr napisał:

O kurczaki ale tu trzeba mieć hełm jak pilot F16 ?

Trochę poniosło wizjonerów :bzik: Chyba, że to już projekt do transportu na Marsie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Mercedes to jeszcze ujdzie, ale Audi to już faktycznie będzie jeździć na marsie ?

Teraz, Łza Włóczynutka napisał:

To chyba będzie wtedy jak braknie ropy, bo zobacz jak tam pusto na tych autostradach.. ;) 

No kiedyś braknie i to na pewno, ale Niemieckie autostrady na dzień dzisiejszy wyglądają zupełnie inaczej
I takie auta chyba by się pogubiła, szczególnie na zwężkach których jest od groma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pogubią się, tam będzie AI (sztuczna inteligencja) czyli mniej więcej będzie się zachowywać jak mózg człowieka - rozpozna gdzie jest przeszkoda i pojedzie po zmodyfikowanej drodze. Ale czy w Polsce sobie poradzi to nie wiem, u nas nawet ludzie stosunkowo inteligentni nie dają rady - tym bardziej AI, która powinna kurczowo trzymać się przepisów i znaków. A jak wiadomo Polska to jeden z nielicznych krajów na świecie, gdzie znaki drogowe podpadają bezpośredio pod fizykę relatywistyczną, bo pod mostami 3,7 mieszczą się 4-metrowe, a nawet nieco wyższe ciężarówki. 'Tego sam ban boh ne zrozumi'

Ale zastanawia mnie właściwie po co ten koleś w tym filmiku tam siedzi, przecież w całej idei pojazdów autonomicznych chodzi o to, żeby całkowicie wyeliminować kierowców.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

Ale zastanawia mnie właściwie po co ten koleś w tym filmiku tam siedzi, przecież w całej idei pojazdów autonomicznych chodzi o to, żeby całkowicie wyeliminować kierowców

No właśnie, może nie są w 100 % samodzielne ?

O takie coś powinna eliminować nowoczesna technologia

https://4trucks.pl/aktualnosci/12985/110-km-h-ciezarowka-w-terenie-zabudowanym?fbclid=IwAR03PkrVZMuAkZywmUEObZWXBo90d3FoFZRogsNLAizZ4Z7aQIX8fc76LNQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łza Włóczynutka napisał:

Ale zastanawia mnie właściwie po co ten koleś w tym filmiku tam siedzi, przecież w całej idei pojazdów autonomicznych chodzi o to, żeby całkowicie wyeliminować kierowców.

Bo on do Polski jedzie :hehe:  Będzie miał co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Cezarr napisał:

O tak będę pracował za niedługo a nie kręcić kierownica 10 godzin ??? 

 

Nasierowski z Tkaczykiem będą streamować 24/7 ? a małolaty dalej będą się jarać tak to zaje...ście jest być kierowcą tira ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.