Skocz do zawartości

Przesiadka na kampera


wydra

Rekomendowane odpowiedzi

Doszlismy do wniosku, ze jednak chcemy kampera.

Na razie jestesmy na etapie podgladania i wybierania. Nastepny etap to sprzedaz naszej przyczepy a potem bedzeiemy jezdzic i szukac odpowiedniego dla nas ukladu i wielkosci.

 

Mam kilka pytan:

 

Czy jest mozliwosc zbudowania przy kamperze czegos takiego jak namiot ( dach i boki idealnie pasujace)

Co jest wazne?  

Co moze byc nie tak ale ukryte?

Raczej bedze to zakup od osoby prywatnej, chyba, ze salon z ktorego jest nasza przyczepa wjdzie z jakas fajna propozycja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Doszlismy do wniosku, ze jednak chcemy kampera.

Na razie jestesmy na etapie podgladania i wybierania. Nastepny etap to sprzedaz naszej przyczepy a potem bedzeiemy jezdzic i szukac odpowiedniego dla nas ukladu i wielkosci.

 

Mam kilka pytan:

 

Czy jest mozliwosc zbudowania przy kamperze czegos takiego jak namiot ( dach i boki idealnie pasujace)

Co jest wazne?  

Co moze byc nie tak ale ukryte?

Raczej bedze to zakup od osoby prywatnej, chyba, ze salon z ktorego jest nasza przyczepa wjdzie z jakas fajna propozycja.

Wydra zarejstruj się na stronie Camper teamu tam wszystko Ci podpowiedzą i wszystkiego się dowiesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tu:

http://www.camperteam.pl/forum/

 

Z kamperem tak samo jak z budką, suchy, szczelny, na pokładzie sprawne wsio...

A podwozie jak z autem, sprawne, serwisowane, z sercem właściciela.


Doszlismy do wniosku, ze jednak chcemy kampera.

...

O proszę jakie to kaprysy się włączają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to naturalna ewolucja, często zwykła ciekawość, ale prawda jest taka że trzeba spróbować jednego i drugiego by dokonać ostatecznego wyboru.

Lubię tą swoją motochatę, ukochana też lubi, dobrze nam w niej, całe moje serce tam bije...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie namiotów/przedsionków do kampera to jak najbardziej są. Najbardziej pospolite to Safari Room ale one są dość drogie (+- 4000 PLN za nowy). Ja sam dokupiłem sobie z Fiammy przednią ścianę i boki za ciut mniejszą kwotę. Jestem z niej zadowolony. Podczas późnojesinnego i wczesnozimowego chłodu bez problemu przy pomocy małej nagrzewnicy gazowej czy też elektrycznej można nagrzać go do temperatury w której się przyjemnie wypoczywa a nie marznie

O takie coś

post-5526-0-13269500-1439796771_thumb.jpg
Zdjęcie zapożyczone ze strony allcamp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przedsionków do kampera to sam też myślałem co ja pocznę bez pełnego przedsionka... ale kamperem inaczej się podróżuje. Sam się przekonasz po pierwszej dłuższej wyprawie. 

Przyczepą jeździłem nad jeziorka - siedziałem tam i wracałem... kamperem planujemy inne weekendy... np. w najbliższy weekend planujemy ruszyć z Białegostoku do Chęcin potem Baranów Sandomierski - Ćmielów - Kozłówka i powrót do domku w niedziele wieczorem.

Noclegi... do tej pory zawsze planowaliśmy. Teraz patrzymy na google... jest parking w Chęcinach... jest pod zamkiem, pod kościołem, pod centrum naukowym... no i mamy pierwszy nocleg. Drugi... coś się znajdzie po drodze. Szkoda pieniędzy wydanych na kampera by stacjonować w jednym miejscu. Trzeba się ruszać. Do tego rowery. Markiza jest tylko po to by odsłonić się od słońca i posiedzieć wieczorkiem przed kamperem gdy pada deszczyk. A jak mocno leje to trzeba się zbierać z campingu i ruszać dalej w trasę.

 

Na co patrzeć... na szczelność. Nie wiem jaką kasę chcesz przeznaczyć na zakup ale nie licz że za 20 tyś kupisz coś suchego, czystego i gotowego do jazdy. Realnie trzeba liczyć około 40 tyś. zł. Przynajmniej tak wynikało z moich poszukiwań a rozpocząłem w cenach od 15 tyś, potem do 20 tyś, potem do 30... i wreszcie 40-50 tyś stało się realną sumą.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi, spróbuje ulepić coś zabawnego:

...

w najbliższy weekend planujemy ruszyć z Białegostoku do Chęcin

...

nie licz że za 20 tyś kupisz coś

...

 

https://www.google.pl/maps/dir/Gubin/Ch%C4%99ciny/@51.9345022,14.7550529,12z/data=!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x4707cdf1d558db01:0xa238f2302cec72fd!2m2!1d14.7284576!2d51.9489824!1m5!1m1!1s0x47062d311c503ac1:0x3ace48ee2a6b28fd!2m2!1d14.8378932!2d51.9060338

O rzut kamieniem do nas. Zapraszamy ! Wino zaległe już się chłodzi. 

.

Wydra jest moją ziomką, z Gubina :) ale mieszka daleko i płaci euraskami, za 20 kilo eurasków kupi coś konkretnego. 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) To nie te Chęciny. My jedziemy do tych koło Kielc :) przy trasie nr. 7 Ale dziękuję za zaproszenie. Nasze wina już powypijane ale spokojnie na Podlasiu zawsze mamy coś "naszego" by powitać miłych gości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.