Skocz do zawartości

Pomoc przy zakupie pierwszej przyczepy


Tec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

1. stan z zewnątrz prawie bez zastrzeżeń oprócz dwóch wgniotów z boku - jeden na dole i dwa obok siebie trochę wyżej - mi osobiście to nie przeszkadzało

Zauważyłem, ale nie wyglądają groźnie

 

2. w środku były zaciek w kibelku z okna dachowego - to mi nie przypasowało przy tej cenie- ponoć zrobione ale widoczne - nie jakoś mocno ( żona zauważyła bo ja nie :oslabiony:  )

To sprzedający przemilczał, jak wypytywałem o zacieki :)

 

3. po prawej stronie nad łóżkiem górnym zniekształcenie płyty bocznej - bardzo dziwne ( wręcz defekt fabryczny ) ale wole napisać... właziłem na dach celem penetracji ale nic podejrzanego nie zaobserwowałem.

Dobry fotograf z niego, bo na fotkach dodatkowych jakie mi wysłał nie było to widoczne ;)

 

4. brak oryginalnego stolika w części "sypialnej 2-osobowej" - duży materac w całości ( ale poduchy pierwotna są w cenie - można dorobić stolik lub dwa żeby wyglądały na takie same )

To idzie zaakceptować

 

5.luki bagażowe czyste, bez czegoś na czym można oko zawiesić i się zastanawiać.

Klapy serwisowe dokładane, oryginalnie ich nie ma - trzeba sprawdzić czy nic nie zacieka.

 

Mam nadzieje że ten opis będzie w miarę pomocny.

 

Bardzo pomocny opis, dziękuje bardzo.

Jest jeszcze dokładane gniazdko zewnętrze, zrobione to jest mało fachowo, muszę obejrzeć czy szczelne.

Jak każda przyczepa od handlarza posiada jakiś haczyk lub kilka, w niedziele ocenie osobiście :)

Edytowane przez Tec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie była możliwość fabrycznego obniżenia DMC. Firmy podają w katalogach DMC nominalne, które można w określonych przedziałach obniżać. Moja przyczepa jest dobrym tego przykładem. Występowała od chyba 900 do 1300 DMC w zależności od życzenia klienta. Teraz w nowych przyczepach też jest możliwość delikatnego obniżania DMC. Czyli jakaś przyczepa w katalogach ma określony max DMC na 1300 a wagę gotowego pojazdu do jazdy na poziomie 1000 kg to nic nie stoi na przeszkodzie aby klientowi zmniejszyć DMC kosztem ładowności.

 

dokładnie tak , oglądałem w salonie budę i przy MW 980kg miała możliwość dowolnego wyboru od 1000 do 1300 kg od ręki , a 1500 po zmianie osi w ciągu tygodnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak , oglądałem w salonie budę i przy MW 980kg miała możliwość dowolnego wyboru od 1000 do 1300 kg od ręki , a 1500 po zmianie osi w ciągu tygodnia

Czyli jednak kusi Cię nowa? :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem, podniosłem budżet do 20 000 i szukam dalej.

I wcale nie mam lżej z wyborem :D

no właśnie my też podnieśliśmy do 20000 i  zastanawiam się jednak nad powrotem do 10000 - powód taki że rzeczywiście trochę może większy wybór ale tam gdzie często się wybieramy to trochę dzikie pola z utrudnionym dojazdem, tak wiec szkoda gdzieś porysać budę za 20000

Edytowane przez pawel-i-aga (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.