Skocz do zawartości

Pomoc przy zakupie pierwszej przyczepy


Tec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tej przyczepy za 20k bym nie kupił nawet za te 18 po obniżce.

 

Dla mnie to przyczepa komfortowo dla  3 osób.

Nie wiem jaki masz skład załogi, ale uszkodzona za taka kasę - dla mnie szkoda jazdy 350 km.

W tej cenie można już targetować w coś większego, chyba, że ogranicza cię holownik.

 

Na tym spaniu z rozkładanym stolikiem to 2 osoby nie wyśpią się komfortowo, chyba, że mają po 3 lata.

Edytowane przez blumore (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spadek cen po sezonie to ściema. Dobra buda sprzeda się tak samo dobrze i za dobrą cenę bez względu na porę roku. Nikt o zdrowych zmysłach nie spuści 1/5 ceny tylko dlatego, że skończył się sezon.

 

Uwierz, że jeśli prywaciarz nie może sprzedać przyczepy przed długi czas to oznacza, że być może coś być nie tak. Dobre sztuki schodzą na pniu i nie czekają na nabywcę Po kilka miesięcy.

 

A skoro sprzedawca od razu obniża cenę o 2k na naprawę to sam sobie odpowiedz na pytanie co z tą buda jest nie tak :-)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz, że rozmiar i układ Ci odpowiada, napisałbym do Andrewa i wysłał to zdjęcie z prośbą o określenie kosztów naprawy w najczarniejszym scenariuszu - byłaby to podstawa do zejścia z ceny.

Wtedy masz wynegocjowaną kasę na naprawę, robisz to w porządnym warsztacie i w konsekwencji wiesz co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie zrobi sam to wie co ma. Ja jestem przykładem gdzie Fachowiec naprawiał i spieprzył niemiłosiernie. 

 

No ok Szuler wiadomo, że co samemu to samemu, ale:

1. taka zewnętrzna wycena jest podstawą wiadomości, ile urwać z ceny.

2. nic nie wiemy o zdolnościach manualnych kolegi Tec - czy byłby w stanie się podjąć takiej naprawy.

3. w Twoim przypadku wyjątek potwierdza regułę :) (zaznaczam, ze nie znam twojej historii ani tego, u kogo naprawiałeś budkę).

Edytowane przez GregorY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. nic nie wiemy o zdolnościach manualnych kolegi Tec - czy byłby w stanie się podjąć takiej naprawy.

 

Ponad 20 lat prowadzę warsztat samochodowy, jakieś tam umiejętności manualne posiadam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem, zobaczyłem, nie kupiłem :)

Lista uszkodzeń niewidocznych na zdjęciach była bardzo duża, wnętrze zniszczone, przyczepa brudna, lodówka niedomyta, szafki zapełnione starymi garnkami, patelniami i innymi rupieciami. Sprzedawca robił się coraz bardziej nieuprzejmy, proporcjonalnie do liczby znalezionych usterek. Po skończonych oględzinach  doszedłem do wniosku, ze nie chciałbym tej przyczepy nawet za darmo... 

Powiedziałem bardzo dosadnie sprzedającemu co o nim myślę i pojechałem do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.