Skocz do zawartości

terenowiec szuka nowej budki - do 1500 DMC


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja proponuje pojechac do kutna:

http://centrumcampingowe.gratka.pl/oferta/

Świetna obsługa i towar raczej pewny, swojego knausa 540 kupilem rok temu i jestem super zadowolony, przyczepka była mocno eksploatowana w róźnych warunkach pogodowych i zdala egzamin wzorowo. Najwazniejsze, ze nic z nich nie wyciagaja a jeszcze dołoźą. Moja misła przedsionek, bagażnik na rowery i inne dodatki. Jak cos nie działa przed odbiorem wymieniaja na nowe. Polecam ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast odradzam Kutno i cala okolice ... powyższe pisane jako SPAM - 3 posty na forum w ciągu roku a 2 to reklama krainy zgnilkow...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zadna reklama z mojej strony tylko moja ocena sprzedajacego. Rok temu zaczalem przygode z karawaningiem i z zestawem zrobilem 9 000km. A na forum sie nie udzielam z braku czasu, próbuje tylko pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie mylcie Bedlna z Kutnem.

Bedlno to dawny komis i wypożyczalnia z Piątku - zgniłki jakich mało (opinie mówią same za siebie)

Kutno Dudki to profesjonalne centrum karawaningowe - potwierdzam opinie ciozy.

Terenowiec jak chcesz to mogę podjechać do Kutna któregoś dnia jak tylko będziesz miał swojego typa. :)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudki to jak z komisami samochodowymi... Jak nie pojedziesz to zaoszczędzisz... Dudki 2, 11, 14, 22 ye adresy należy omijać..

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dudki, sam kupiłem tam i jest ok, byłem tam kilka razy oglądać dla znajomych i bez niespodzianek.

Do bartoszk a twoim zdaniem gdzie kolega powinien jechać, bo wypowiadasz się w stylu wiem ale nie powiem.

A teraz trochę z innej beczki mam znajomego co handluje przyczepkami i większość kupuje na aukcjach na zachodzie i powiem tak, to dopiero jest kupowanie kota w worku. Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bartoszk a twoim zdaniem gdzie kolega powinien jechać, bo wypowiadasz się w stylu wiem ale nie powiem.

 

 

Nie wiem w jaki sposób odczytałeś moje wypowiedzi z wysnuwasz takie wnioski - ale napisze na kilku przykładach ...

 

DUDKI - dwa komisy samochodowe - zainteresowany bylem 3 Autami VOLVO S80 - zebrałem się i pojechałem - we wszystkich 3 ogłoszeniach ładnie pięknie, w rozmowach super itd, proszę przyjechać, nie będzie pan rozczarowany...

- 1 auto - na miejscu okazuje się że butla LPG kończy się w za kilka miesięcy ( w ogłoszeniu napisane nowy gaz - ale chodziło o reduktor...), korozja na błotnikach z tyłu..

- 2 auto - na miejscu okazuje się że brak kuli do haka, brak drugiego kluczyka, świeci serwis (cewki) i pływają obroty...

- 3 auto - najlepsze z wszystkich - prawie cacy - ale sie okazuje ze auto nie jest zarejestrowane w kraju i nie ma zrobionych opłat jak było w ogłoszeniu - pracownik nie wyedytowal ogłoszenie po podobnym egzemplarzu - czyli kolejne 2 klocki do tyłu...

 

Kutno - przyczepa kempingowa - jest na forum - z opisu zgadzał się tylko model i rocznik - nie wspomniane słowem ze śmierdzi, ze podłoga podgnita, ze brak kluczyków do wlewu wody i bakisty (jest tylko do drzwi.

), że brak rurek do namiotu - byla później tez opisywana na forum przez kolegę ...
 
Kutno - kamper - wszędobylski zapach ropy, ślady po malowaniu sprayem i partacka naprawa - także był opisywany na forum...
 
Wiec jeśli ktoś ma jechać kupę kilometrów na te okolice to odradzam - skażone nieuczciwością sprzedawców są rejony Kutno - Konin - Gniezno - Poznań -  i te opinie nie biorą się z powietrza, co jednak nie sprawia że są tam także uczciwi sprzedawcy - ale prawdopodobieństwo miny jest wysokie, sporo egzemplarzy jest przerzucana pomiędzy placami aby nie można było kojarzy okazji które sprzedają się miesiącami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Wam wszystkim podziękować za pomoc w poszukiwaniach. Dziś o godz. 11.00 stałem się posiadaczem nowej budki. Jest to Knaus Eifelend Holiday (czy jakoś tak). 1500 DMC, 2008 rok. Kupiłem ją od osoby prywatnej w Opolu. Przy weryfikacji stanu pomógł mi Andrewa (dzięki Andrzej). Jutro spróbuję zrobić jakieś foty i je tu wrzucić. Napiszę też coś więcej o wyposażeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Wam wszystkim podziękować za pomoc w poszukiwaniach. Dziś o godz. 11.00 stałem się posiadaczem nowej budki. Jest to Knaus Eifelend Holiday (czy jakoś tak). 1500 DMC, 2008 rok. Kupiłem ją od osoby prywatnej w Opolu. Przy weryfikacji stanu pomógł mi Andrewa (dzięki Andrzej). Jutro spróbuję zrobić jakieś foty i je tu wrzucić. Napiszę też coś więcej o wyposażeniu.

 

gratulacje, niech się sprawuje :) jaki rozmiar ? 500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej gratuluje Ci tej budki. Twój Eifelland jest ostatnim  produkowanym modelem  (2008) przez Knausa . Szkoda bo to były - są - naprawdę dobre budy.

W końcu  2009 roku  były jeszcze dostępne u dilerów w DE w bardzo fajnych pieniążkach.

Niech przynosi Wam wiele frajdy z użytkowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Raz już Andrzeju odgadłem ze szczątkowych zdjęć Twój (wtedy) nowy holownik,teraz podejrzewam,że jest to nowsza wersja modelu który posiadam i wygląda to tak :

 

  http://www.jofogas.hu/heves/Knaus_Eifelland_Holiday_560TK_37466298.htm

 

   ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobny model, ale inaczej są okna piętrówek. Zresztą nie będę robił tajemnicy z oferty, którą zrealizowałem. Zmieniła się tylko cena, po odpowiedniej negocjacji. To ta aukcja: http://olx.pl/oferta/przyczepa-knaus-eifelland-pietro-podgrzewana-podloga-CID5-IDeDfij.html#125aa99c8b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.