Skocz do zawartości

Prośba - czy warto?


jajo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do kupna przyczepki. Fajnie by było, gdyby była to przyczepka lekka (do 750 kg DMC). Niestety po oględzinach kilku przyczepek dochodzę do wniosku, że to prawie niewykonalne. Rodzinka to 2+2 (syn 4 lata, córka 1 rok), więc może być problem żeby się pomieścić, tym bardziej w przyszłości. Oglądałem kiedyś jedną angielkę z piętrowym łóżkiem (wskazane), ale masa własna i całkowita były takie same (gość obniżył DMC) co jest trochę bez sensu moim zdaniem.

 

Znalazłem coś takiego:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-rc-430-dmc-750-super-stan-CID5-ID6B1j1.html#528023038e

 

ale nie wiem, jak wygląda sytuacja z masą własną - w sumie nie problem podjechać, obejrzeć i się dowiedzieć, ale zastanawiam się czy warto kupować tasmańską (wyspa niedaleko Australii) przyczepę - w razie jakiejś awarii chyba może być problem :)

 

Znalazłem też coś u Klai w Bieruniu:

http://www.klaja.pl/index.php/oferta/samochody-kempingowe-kampery/przyczepy-kempingowe-uzywane/przyczepa-kempingowa-lmc-munsterland-luxus/

 

Wygląda ok, ale trochę nie za drogo? Coś podobnego stoi w Sosnowcu za połowę ceny, ale gdzieś już jest o tym wątek to nie będę zaśmiecał...

 

Dzięki za ew. odpowiedzi, pozdrawiam z Górnego Śląska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - jak napisałem wcześniej, opcja do 750 i odpowiednia ilość miejsca dla 4 osób... to chyba nierealne :)ściłielić

A jaki powód że ma mieć 750 kg , Ważne żeby zestaw zmieścił się w 3,5 t i DMC przyczepy nie było większe od masy własnej auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że o takim DMC dla czterech osób nie znajdziesz przyczepy. A jak dzieci podrosną ( a będzie to ino mig ) to trzeba będzie zmienić ją na większą. Wiesz jaki masz samochód, ile może mieć dla niego DMC przyczepa i chyba zmieścisz się z zestawem do 3,5 t. Czyżbyś chciał unikać corocznego przeglądu przyczepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez za lmc, cena niezla i ma wszystko co potrzeba a i dmc najlepsze jakie moze byc -1100 to minimum, zeby byla pożadna budka, nawet troche za lekka jak na lmc, ale jak ma taki papier to mozna brac, oczywiscie po ogledzinach dokladnych...

 

Ta pierwsza bez lazienki, to juz przezytek...

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdzilem 3 sezony z dzieciakami w takim wieku i polecam poszukac N132 albo od biedy 126N

 

Niestety swoja (n132-T) sprzedalem

Niewielkim kosztem mialbys realne dmc 750 i miejsca dla 2 + 2 dzieci na pietrowce

ladny przedsionek do tego i nie ma co sie szczypac tylko jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem przyczepa dla 4 - 5 osób nie ma szans załapać się w DMC 750 kg. A zatem sądzę że było coś przekręcone w dokumentach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do kupna przyczepki. Fajnie by było, gdyby była to przyczepka lekka (do 750 kg DMC). Niestety po oględzinach kilku przyczepek dochodzę do wniosku, że to prawie niewykonalne. Rodzinka to 2+2 (syn 4 lata, córka 1 rok), więc może być problem żeby się pomieścić, tym bardziej w przyszłości. Oglądałem kiedyś jedną angielkę z piętrowym łóżkiem (wskazane), ale masa własna i całkowita były takie same (gość obniżył DMC) co jest trochę bez sensu moim zdaniem.

 

Znalazłem coś takiego:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-rc-430-dmc-750-super-stan-CID5-ID6B1j1.html#528023038e

 

ale nie wiem, jak wygląda sytuacja z masą własną - w sumie nie problem podjechać, obejrzeć i się dowiedzieć, ale zastanawiam się czy warto kupować tasmańską (wyspa niedaleko Australii) przyczepę - w razie jakiejś awarii chyba może być problem :)

 

Znalazłem też coś u Klai w Bieruniu:

http://www.klaja.pl/index.php/oferta/samochody-kempingowe-kampery/przyczepy-kempingowe-uzywane/przyczepa-kempingowa-lmc-munsterland-luxus/

 

Wygląda ok, ale trochę nie za drogo? Coś podobnego stoi w Sosnowcu za połowę ceny, ale gdzieś już jest o tym wątek to nie będę zaśmiecał...

 

Dzięki za ew. odpowiedzi, pozdrawiam z Górnego Śląska.

Lmc oglądałem przed zima ,co prawda wtedy była o tysiąc złotych tańsza była podwyżka ,sucha troche przyniszczona jest łazienka ale kibelka w niej nie zauważyłem,materace bardzo nie miłe w dotyku szczególnie te z tyłu(w dotyku jak worek na kartofle) ,śmierdzi jak w starej suchej szafie jak dla mnie d..y nie urywa 

jeżeli widziałeś lmc w sosnowcu od goscia Andrzeja co ma komis z przyczepami to wyślij na priwa link to powiem ci czy ją też czasem nie oglądałem w zeszły piątek bo akurat dwie oglądałem dla kolegi z wrocka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.