Skocz do zawartości

Zakup przyczepy dla rodziny 2+4, DMC do 1290 - prośba o pomoc


aga04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Zapałaliśmy chęcią zakupu przyczepki na wakacyjne wyjazdy i muszę powiedzieć, że ilość informacji jakie można znaleźć tu na forum w tym temacie, jest naprawdę ogromna.

Przeczytałam już część z nich i jestem pod wrażeniem Waszej  wiedzy o przyczepkach, jak również bezinteresownej chęci podzielenia się tą wiedzą z takimi nowicjuszami jak ja.

Nawet po przeczytaniu informacji na co zwracać uwagę przy zakupie, nie jestem w stanie określić na podstawie zdjęć, czy warto zainteresować się daną przyczepą.

Przyczepa musi mieć 6 miejsc do spania (najbardziej nam odpowiada łóżko piętrowe). 

Znaleźliśmy takie dwie, które spełniają nasze kryteria cenowe (do 15 000) i układu wewnątrz. Niestety dzieli nas za duża odległość żeby podjechać i pooglądać.

Co o nich sądzicie?

1. http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-sunroller-470-1997r-CID5-ID5UdN1.html#98a7ca280d

 

2. http://allegro.pl/przyczepa-campingowa-tec-te455f-5-6-os-1994r-i5141636726.html

Z góry dziękuje za opinie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeżeli szukasz 6 osobowej przyczepy to żadna z tych nie spełnia tego warunku.

Pierwsza to taka 4 (5 na siłę bez komfortu)

Druga to typowa 5-tka, ale zaniedbana i zniszczona, i na pewno nie warta tej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie raz się okazało że przyczepka która fajne wyglądała na zdjęciach w rzeczywistości

 

 

Aj tam po zdjęciach. Czasami po rozmowie tel. ze sprzedawcą pomimo zapewnień, że igła i w ogóle suchutka zajeżdżasz na miejsce a tam smród i pieczarki. Juz o moim przypadku nie wspomnę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów wypłynęła ? :] Ale jakoś bardziej wypasiona niż była? A miałem wrażenie, że usprawiedliwiałeś sprzedawcę tym, że przyjął zwrot bez gadania. Niestety forum jest jedyną możliwością ustrzeżenia się przed oszustwami.

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro23 chyba zacznę pisać NASZA przyczepa. hehe  :)

 

 

Naprawdę nie mam żalu do sprzedawcy - trudno zapłaciłem frycowe. Nawet nie poinformowałem go o zaistniałej sytuacji.  Liczyłem się z tym, że coś jest nie w porządku. Teraz jak przeanalizuję tamten temat to fakt byłem trochę naiwny. Ale gdyby nie Wasza czujność to bym tam łap nie wsadził a wtedy nie wiadomo gdzie by to zaszło. Po myciu i wczorajszym deszczu nie pojawiły się na razie żadne kropelki, mam nadzieję, że remont pomógł tym bardziej, że nie oszczędzałem na materiałach. W tym sezonie mam zamiar w niej pomieszkać - na razie nie sprzedaję (proszę nie składać ofert).

 

 

aga04 naprawdę jest bardzo ciężko o zdrowy egzemplarz. Nie daj się zwodzić zapewnieniom sprzedawcy, że te zacieki to od gotowania albo okno było otwarte i trochę polało. A ten zapach to tak "pachną" płyty albo klej bo rozumiesz zdrowe. Handlarz to handlarz musi sprzedać. Są na forum osoby, które pomagają w oglądaniu - zakupie przyczep. Nie gwarantuje to zakupu idealnej budy ale zawsze doświadczenie się przyda.   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz 6 osobowej przyczepy to żadna z tych nie spełnia tego warunku.

Pierwsza to taka 4 (5 na siłę bez komfortu)

Druga to typowa 5-tka, ale zaniedbana i zniszczona, i na pewno nie warta tej ceny.

Niestety DMC znacznie ogranicza nam wybór przyczep.

Ta pierwsza ma w opisie "W przedniej części sypialnia – 2 łóżka piętrowe pojedyncze, na dole duże spanie podwójne. W części tylniej salonik (kanapa i stolik)." Zakładam, że kanapa w saloniku się rozkłada i służy przynajmniej jako 2-osobowe łóżko. Wtedy wychodzi 6 miejsc.

Taka 5-tka jak ta druga też może być. (Mamy małą córeczkę, która może spać z nami). Tylko nie wiem, czy ten egzemplarz jest wart uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.