Skocz do zawartości

Zakup przyczepy HOBBY DeLuxe 400 -pilne !!!


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam gorąca prośbę o szybką ocenę n/w przyczepy.

Kolega z forum potrzebuje coś kupić ,by mieć czym jechać na zlot wiosenny w Januszkowicach :yay:

Kolega widział z rodzinką tą przyczepkę-im się podoba   ,jedynie  zastanawia się nad ceną.Na chwilę obecną sztywna cena to 18.000 zł.

Dodam ,że na szybko  wczoraj  na zewnątrz i wewnątrz obejrzałem tą przyczepkę -nie zauważyłem nic podejrzanego.Znam sprzedawcę-jeden z braci Klaja,który zapewnia ,ze wszystko jest ok,że stan idealny,że nie była bita.Dają rok gwarancji.

Sprzedawca pokazał mi przedsionek-stan rewelacyjny ( jak nówka) ,firma konkretna ,chyba DOREMA -szeroki na 3,5 metra .

 

http://center-camp.pl/pl/p/Przyczepa-kempingowa-HOBBy-DeLuxe-400/2337

 

Co wy na to ?

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam !

 

ładna a.le troszkę dużo sobie liczą

http://otomoto.pl/hobby-400-sb-deluxe-T3723649.html 


 ładna ale trochę droga    

podobna oferta

http://otomoto.pl/hobby-400-sb-deluxe-T3723649.html 

 

Jak w dobrym stanie i z gwarancją to i cena musi być wyższa. Nic za darmo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie prawie takie same przyczepy (jak nie identyczne) a w jednej DMC to 1100kg a w drugiej 1350kg. Spora różnica :hmm:

 

Nic szczególnego,pierwszy właściciel decyduje jakie chce mie DMC. Ten model waży 1020kg więc albo ma 80kg ładowności albo więcej. Zależy od wspólnej masy holownik + budka.

Tak mi to wyjaśnił Mirek Klaja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic szczególnego,pierwszy właściciel decyduje jakie chce mie DMC. Ten model waży 1020kg więc albo ma 80kg ładowności albo więcej. Zależy od wspólnej masy holownik + budka.

Tak mi to wyjaśnił Mirek Klaja :-)

Coś mi się z tą wagą nie zgadza ja mam burstnera z takim układem i waży 780kg  a dmc 1100 kolega hobby z roku93 i ma dmc 1050.Z wagą 1020 to chyba pancerna przyczepa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fruzia -też widziałem tą przyczepę za 15 tys zł ale ona jest bez namiotu,a w tej od Klaji sam przedsionek jest b.duży (wygląda na nówkę ) , ma 3,5 metra szerokości (normalnie przedsionki maja tylko 2,5 m) i kosztuje ponoć ok. 5.000 zł . Nie wiem ,czy akurat tyle ale za darmo nikt takiego przedsionka nie odda i ok. 3 tys. zł trzeba liczyć- tak mi się wydaje. :)

Nie oznacza to,ze nie pracuję nad dalsza obniżką ceny -zaproponowaliśmy 17 tys .zł i czekamy na decyzję :)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszystko się zgadza. Też kiedys miałem podobny dylemat przy zakupie u Klaji hobby 400. Jedna miała DMC 1100kg druga identyczna miała 1350 DMC

Natomiast obie ważyły 1020kg,Klaja to wyjaśnił jak pisałem wyżej. Pierwszy właściciel  - w tym przypadku Holender - przy zakupie określa ile chce miec DMC,są pewne widełki,nie ma sztywnej DMC.

Wiadomo że chodzi o masę-holownik z budką ażeby nie przekroczył pewnej masy /3500/

Edytowane przez BernadettaJerzy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic szczególnego,pierwszy właściciel decyduje jakie chce mie DMC. Ten model waży 1020kg więc albo ma 80kg ładowności albo więcej. Zależy od wspólnej masy holownik + budka.

Tak mi to wyjaśnił Mirek Klaja :-)

Możesz jutro podjechać z rana do Klaji i pomóc koledze obejrzeć dokładnie ta cepkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem od nich przyczepę, jestem zadowolony, wszystko co mówią znajduje odzwierciedlenie w praktyce. Myślę że jak będę kiedyś może zmieniał przyczepę z jakichś powodów to na pewno poważnie będę brał ich pod uwagę mimo trochę wyższych cen niż srednie rynkowe. Jeśli chodzi o DMC to moja ma 1200kg a identyczne są z opcją 1350kg. Różnicy jest chyba tylko w jednej dodatkowej belce w podłodze "zwiększającej ładowność" opcja dodatkowa przy zakupie nowej. Hobby na bank tez tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie i tak też tłumaczyłem koledze,że lepiej kupić drożej ,ale p e w n ą przyczepę w znanej firmie i to 15 km od naszego miejsca zamieszkania, a zajmującej się karawaningiem,posiadającej swój serwis,dającej  gwarancję,niż niekiedy taniej i mieć problem,czy nie kradziona,czy nie składak,czy nie bita itd.

Dodatkowo kupując od osoby prywatnej trzeba zapłacić w skarbówce  2 % od wzbogacenia tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.