Skocz do zawartości

Zakup przyczepy HOBBY DeLuxe 400 -pilne !!!


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki Kolego, ale cytując pierwszy post tego tematu autorstwa belmondo można wywnioskować co innego :)

 

 

I się nie denerwuj :ok:

Ja osobiście życzę abyś kupił taką budkę, która spełni Twoje oczekiwania i nie robił tego pod presją czasu :ok:

Spablo 1 -sprawa z przedmiotową budką się wyjaśniła-byłem cały czas na telefonie z kolegą Darkiem.Kolega Jerzy pomógł mu w oględzinach-na chwilę obecną odpuszcza ten temat  -usterki i cena za wysoka :)

 

Kolega Daro 23 w dalszym ciągu poszukuje budki 4-osobowej do 18 tys. zł.

Tak na marginesie odpowiem,ze udział w spocie jest dobrowolny-co oznacza,że kto chce to jedzie,a Darek to mój kolega ,mieszka obok mnie  i po prostu chciałem, by wreszcie kupił  fajną budkę  :)

 

A teraz pole popisu mają kozacy forumowi i obserwuję Wasze propozycje dot. kupna  wysokiego rocznika , w niskiej cenie -tzw. "igły "-tj.przyczepki dla Darka :ee:

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spablo - chyba tak :)

 

Na etapie pytania każdy chce zebrać jak najwięcej uwag, a po oględzinach - zdawkowe: "W przyczepie znaleźliśmy kilka rzeczy wymagających przemyślenia, na obecną chwilę szukam dalej...."

 

Niech się następni martwią.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja też uważam, że jesli coś jest nie tak przy ogledzinach to obowiazkiem użytkownika jest napisać to na forum. Od tego ono właśnie jest, żebyśmy wzajemnie sobie pomagali. Niech się martwią ci, którzy nie są użytkownikami forum, ale my mamy prawo wiedzieć co i jak. Oczywiście opinia ogladającego to jego opinia, ale zawsze to jest jakaś wskazówka dla nastepnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już piszę...

 

Przednie narożniki podłogi są miękkie, na ścianie prawej są zaprawki chyba sprayem zrobione i coś pod tym jest zaklejane. Po tych zaprawkach zostały ślady białej farby na oknach. W ogłoszeniu jest DMC 1100 w dowodzie 1350kg , ale to podobno błąd który można poprawić.. Jak pisałem narazie ją odpuszczam i szukam dalej, nic na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: nie nam oceniać czy cena zaporowa czy nie. Po drugie: osobiście wolał bym zapłacić 19tysi za tego Knausa (jeżeli wszystko by w nim grało) niż 16 za jakieś tam mikroHobby. Po trzecie: Podałaś taki rozrzut i pod względem cenowym i jakościowym, że nie wiadomo jak się do tego zabrać (każda budka w innym układzie o). Po czwarte: czy naprawdę liczycie na to, że w marcu- na samym początku sezonu ktoś za pół darmo odda idealną przyczepę?!?! Nawet nie będziecie mieli prawa się targować. Sprzedający wie że jak nie Ty to za chwilę będzie ktoś inny i kupi. Oczywiście mówię tu o przyczepie która nie ma żadnej poważnej wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: nie nam oceniać czy cena zaporowa czy nie. Po drugie: osobiście wolał bym zapłacić 19tysi za tego Knausa (jeżeli wszystko by w nim grało) niż 16 za jakieś tam mikroHobby. Po trzecie: Podałaś taki rozrzut i pod względem cenowym i jakościowym, że nie wiadomo jak się do tego zabrać (każda budka w innym układzie o). Po czwarte: czy naprawdę liczycie na to, że w marcu- na samym początku sezonu ktoś za pół darmo odda idealną przyczepę?!?! Nawet nie będziecie mieli prawa się targować. Sprzedający wie że jak nie Ty to za chwilę będzie ktoś inny i kupi. Oczywiście mówię tu o przyczepie która nie ma żadnej poważnej wady.

podałam  tylko przykłady ogłoszeń ( tzn że jest ich sporo) a nie konkretne przyczepy do zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Chodziło mi o to, że za coś dobrego kol. Darek będzie musiał dobrze zapłacić. W innym przypadku będziemy się spotykać w kąciku "Ściany, okna i zabudowa meblowa".

kupiliśmy dziadunia hobbyka za śmieszne pieniążki i nie było tak źle ....tylne okno uszczelniane i wymieniony parapet , remont bakisty. Także niekoniecznie cena i rocznik dają dobrą przyczepkę :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam gorąca prośbę o szybką ocenę n/w przyczepy.

Kolega z forum potrzebuje coś kupić ,by mieć czym jechać na zlot wiosenny w Januszkowicach :yay:

Kolega widział z rodzinką tą przyczepkę-im się podoba   ,jedynie  zastanawia się nad ceną.Na chwilę obecną sztywna cena to 18.000 zł.

Dodam ,że na szybko  wczoraj  na zewnątrz i wewnątrz obejrzałem tą przyczepkę -nie zauważyłem nic podejrzanego.Znam sprzedawcę-jeden z braci Klaja,który zapewnia ,ze wszystko jest ok,że stan idealny,że nie była bita.Dają rok gwarancji.

Sprzedawca pokazał mi przedsionek-stan rewelacyjny ( jak nówka) ,firma konkretna ,chyba DOREMA -szeroki na 3,5 metra .

 

http://center-camp.pl/pl/p/Przyczepa-kempingowa-HOBBy-DeLuxe-400/2337

 

Co wy na to ?

Mam Hobby de luxe 400 c z 1988r.Kupiłem pare lat temu za 7500 z nowym przedsionkiem zimowym i letnim o roz.4x3m(cena w Holandii 460E) a litera c oznacza wykonczenie komfortowe i patrze na fotki to w mojej jest naprawdę C ,bo wszystko jest z drzewa a ciężar  to 742kg DCM 1100kg.Jedno spanie ,łazienka,wszystko sprawne i w srodku mało uzywane,bo lata w przyczepie sa mało istotne .najwazniejsze aby była szczelna i zadbana.Przy sprawdzaniu hamulców to wykładziny cierne były jak nowe tz.że mało jezdziła,bo własciciel miał ja tylko dla gosci jak mu brakło miejsca przy imprezach.Teraz się zastanów kolego czy przyczepa ma Ci słuzyc do turystyki gdzie wskazane miec małą i lekką przyczepę czy na pokaz i wyjazdy raz do roku na biwak to możesz sobie zafundować duża ,bo ta Ci wystarczy na wojaże,bo w drodze najwazniejsze jest spanko i gotowanko i wszystko sie dzieje przewaznie na zewnatrz przyczepy,bo ja jak jezdziłem bardzo dużo N126e do Turcji to nawet przedsionka nie zabierałem,bo na 1-2 dni to jest bez sensu.Obejrzec dobrze i sie zastanowic,bo teraz tego towaru jest tyle ,ze jest w czym wybierac.Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.