Skocz do zawartości

Zakup przyczepy HOBBY DeLuxe 400 -pilne !!!


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

jak to mówią co nagle to po diable i każdy to wie :/ więc oglądać jak najbardziej a nie napalać się za spot można wypożyczyć a poszukać zawszę będzie czas

To nie jest nagle.Ta przyczepa stoi tam od września.Darek ją  widział.Tam jest tylko kwestia ceny .To jest rocznik 1998 ale w nowej budzie .Sam sobie poogląda dokładnie jutro z Jurkiem ,pohandluje i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Andrzejku wiesz o co chodzi żeby nie wpaść na minę bo długo tam stoi ale jak to kwesta tylko kasy to nic nie mówiłem :Dpowodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę między wódkę a zakąskę. A co jest w tej przyczepie takiego super, poza tym, że jest wymyta i wyświecona woskiem? Rok produkcji 98 za te pieniądze?

Tutaj nie ma nic dodatkowego, przyczepa jest goła jak święty turecki. Bojler to chyba nie jest wartość dodana?

EDIT. Przepraszam, nie doczytałem! Ma korbę do nóg podporowych!

Ok ale co Ci po wyposażeniu jak przyczepa to będzie ruina :hmm:  lepiej chyba doposażyć ją

powoli niż zacząć od remontów czy kłótni ze sprzedającym.  Takie moje zdanie. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robaczku miły.

Ceny u nich nieco zawyżone to fakt.

Faktem jest też , że raczej towar mają w dobrym stanie- byłem kilka razy to wiem.

Faktem jest też, że małe wpadki im  się zdarzały.

Dają gwarancję i się z niej wywiązują.

To  troszkę jednak kosztuje.

Przy oględzinach zawsze znalazło się jakieś drobne usterki, typu zawias, coś poluzowanego itd.

Zazwyczaj było umówione , ze przy odbiorze to wszystko usuwają , poprawiają.

Daje się im spis takich drobiazgów do poprawienia i zgodnie z tym spisem sprawdza przy odbiorze.

Koledzy , którym pomagałem , tak własnie robili.

Pytanie , czy zdążą do terminu zlotu te ewentualne drobiazgi usunąć.

Dlatego nie zalecam pośpiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum potrzebuje coś kupić ,by mieć czym jechać na zlot wiosenny w Januszkowicach :yay:

Kolega widział z rodzinką tą przyczepkę-im się podoba   ,jedynie  zastanawia się nad ceną.

 

No to ładnie  :lol2:

Kupować budkę, aby pojechać na spot ???

Obserwując skuteczność z jaką organizator namawia do udziału, zainteresowany pewnie dołoży te kilka tysięcy i budkę kupi. No bo przecież trzeba pojechać do Januszkowic :) Mam wrażenie, że "klamka już zapadła".

 

A tak swoją drogą to ze zdjęć wygląda bardzo ładnie :ok:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że ładnie skoro chęci przyćmiewają zdrowy rozsądek?

Budka to nadal 420-stka z kibelkiem dla Koreańczyków - kto ma kolana za długie, ten się łamie przy otwartych drzwiach.

Różnica wyłącznie kosmetyczna pomiędzy modelami np. z 91 roku a 98. Zmiana malatury, zmiana okleiny i kolorków w budce, zmiana przedniego okna - reszta dokładnie tak samo.

Może trochę więcej klap serwisowych.

Na minus: np. szafa w 91 roku miała jeszcze słupek z miejscem na TV lub mini mikrofalę. Tutaj już tego brak pewnie kosztem powiększenia tylnego łózka.

Inna sprawa - nie każdy lubi czyścić przelanego schitboxa w nagrzanym przedsionku.

Ale decyzja należy do kupującego.

 

Moim zdaniem jeżeli patrzysz na HOBBY więcej frajdy miałbyś z tej budki:

 

http://center-camp.pl/pl/p/Przyczepa-kempingowa-HOBBY-Classic-420/2396#prettyPhoto

 

pełna blacha dookoła, więcej szafek, bagażnik na rowery choć 95 rok. Niepokoi tylko białe coś nad drzwiami.

Edytowane przez GregorY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No to ładnie  :lol2:

Kupować budkę, aby pojechać na spot ???"

 

No to naprawdę dziwne !!! Ty zapewne kupiłeś i stoi na parkingu? No bo jeżdzić z przyczepą?????? 

 

Przyczepy szukam od dawna a data spotu w Januszkowicach to nie graniczny termin kupna przyczepy.

 

"Inna sprawa - nie każdy lubi czyścić przelanego schitboxa w nagrzanym przedsionku."

 

Jak dbasz tak masz.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to naprawdę dziwne !!! Ty zapewne kupiłeś i stoi na parkingu? No bo jeżdzić z przyczepą?????? 

 

Przyczepy szukam od dawna a data spotu w Januszkowicach to nie graniczny termin kupna przyczepy.

 

 

Sorki Kolego, ale cytując pierwszy post tego tematu autorstwa belmondo można wywnioskować co innego :)

 

Kolega z forum potrzebuje coś kupić ,by mieć czym jechać na zlot wiosenny w Januszkowicach :yay:

 

I się nie denerwuj :ok:

Ja osobiście życzę abyś kupił taką budkę, która spełni Twoje oczekiwania i nie robił tego pod presją czasu :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, że Darek od dawna szuka przyczepy to ja od razu mogę potwierdzić :) A co do boxa, to niezaleznie jak dbasz, to zawsze przy gorącym dniu będzie zapaszek płynu do kasety w przedsionku, a mnie akurat ten zapach potwornie drażni. Ja bym nie wyrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robaku - mamy swoje doświadczenia w tym temacie, ale widzę że kol. Daro23 nie chce posłuchać rad praktyków.

Cóż, wolna wola i wybór.

Pozostaje tylko przeprosić za chęć pomocy choć do portfela nie zaglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jechać położyć 16 na stół (aby kasa zrobiła swoje) i już, najwyżej mieć w kieszeni jeszcze pare złotych

jakby byli bardzo nieustępliwi. :]

to na nich podobno działa ,ale czy te 16 to nadal nie za dużo ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po oględzinach wspomnianej budki, dzięki za pomoc koledze Jurkowi.

W przyczepie znaleźliśmy kilka rzeczy wymagających przemyślenia, na obecną chwilę szukam dalej....

 

Dzięki za wszystkie wypowiedzi......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle bywa fotki są piękne,na miejscu wszystko widac. Ale akurat w tym przypadku było parę mankamentów z którymi "da się życ"

Właściwie moja pomoc była nie wielka,Darek zna się na budkach i napewno do spotu coś odpowiedniego nabędzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.