Skocz do zawartości

Fajna przyczepa, ale ...


Olo924

Rekomendowane odpowiedzi

Do Werusie

Przepraszam, że rozwalam temat ale macie świetny i oryginalny holownik. Kurde, szacun! Piszę dlatego, ponieważ mam znajomych z Nakielka i mój holownik szczeniak to pikuś przy waszym.Taka mała prywata. Również wojewówdztwo to samo także serdecznie pozdrawiamy. Jesli Admin usunie post-zrozumiem.

Też czekamy wiosny, zreszta juz jest. Na majówke walimy na Wdzydze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Olo moim zdaniem w tym Dethleffsie nie ma sensu montować kasety WC,ponieważ drzwiczki rewizyjne będą w wewnątrz przyczepy.Ten zlew i wc jest zamontowany w pomieszczeniu wielkości szafy ,aby się załatwić trzeba zasunąć drzwi przesuwne od sypialni i otworzyć drzwi szafy w której jest zlew i kibelek turystyczny.Jak dla mnie mało komfortowe rozwiązanie.

 

Werusie widzę że też masz Dethleffsa, podpowiesz mi na co zwracać uwagę ?

Podoba mi sie ta przyczepa i układ wnętrza ma fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nadal szukam ...

znalazłem cos takiego:

http://otomoto.pl/oferta/wilk-450-de-luxe-ID2bDWMK.html i powiedzcie mi proszę jak to jest możliwe że na zdjęciu pokazującym lazienkę widac światło na łączeniu ściany z wytłoczka plastikową w miejscu gdzie wg. mnie powinno byc ciemno bo to ściana na zewnątrz ....

 

co wogóle myślicie o takiej przyczepie ?

 

w końcu udało mi się dotrzeć do Dethleffsa Bediuna do Wieliczki ... i juz było naprawdę blisko .. wszystko nam się podobało, nie zniszczona, czysta, schludna i w sumie w końcu mrugamy z żoną do siebie że trzeba zacząć rozmowy o cenie - a tu zonk - stwierdziłem sie że wypróbuje łóżko ... i co sie okazuje - coś na co nie wpadłem wogóle - że łóżka umieszczone wzdłuz przyczepy moga mieć tylko 180 cm ... (sypialnia składa się z dwóch tapczanów po bokach wzdłuż przyczepy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal szukam ...

znalazłem cos takiego:

http://otomoto.pl/oferta/wilk-450-de-luxe-ID2bDWMK.html i powiedzcie mi proszę jak to jest możliwe że na zdjęciu pokazującym lazienkę widac światło na łączeniu ściany z wytłoczka plastikową w miejscu gdzie wg. mnie powinno byc ciemno bo to ściana na zewnątrz ....

 

 

To światło co widzisz nie jest z zewnątrz przyczepy (bezposrednio) tylko z przedniej sypialni. Sciana przykręcona jest do zewnętrznej sciany (bocznej) kilkoma wkrętami.

Moze wystarczy je dokręcic (no chyba ze się nie da bo sciana to próchno....)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal szukam ...

znalazłem cos takiego:

http://otomoto.pl/oferta/wilk-450-de-luxe-ID2bDWMK.html

 

 

Ta przyczepa pojawia się co jakiś czas. Na pewno widziałem już ją wcześniej. Widać się nie może z jakiegoś powodu sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujność wskazana to prawda, ale to przy każdej chyba ... :)

podoba mi sie jej wielkość i układ, ale fakt - trochę juz jest w ogłoszeniach - ale może dlatego że komis na uboczu ... :)

 

a tak poważnie to ciekawe czy ktoś nie ma pojęcia co zrobić z tą ścianką czy też faktycznie jak pisze Mcmaly już nie ma do czego przykręcić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

uff

chyba sie udało ... przymiarki były najpierw do innych przyczep, potem długa cisza i szukanie różnych alternatyw, aż w końcu pojawiła sie przyczepa, którą w sobote zadatkowaliśmy - do odbioru w następny weekend, po załatwieniu formalności opłatowych i rejestracyjnych.

 

Wilk 450, sprowadzona w Holandii, od prywatnej osoby - i nie dlatego że tak mówił sprzedawca tylko dlatego że widać po drobnych usprawnieniach zastosowanych przez poprzedniego właściciela - że to osoba która wiedziała co potrzebuje w przyczepie i faktycznie dbała o nią.

 

sprzęg ze stabilizatorem, 13 pinów wtyczka, jedna podkowa przerobiona na stałe łóżko (materac ze stelażem), przedsionek ... czego chcieć więcej - już wiem teraz to czasu na urlop :)

 

 

Przyczepę wybrałem u Pana Pawła Komasy w Węgrzcach Wielkich k/ Wieliczki - nie ma dużego placu z przyczepami ale te kilka które ma ma wg mnie bardzo fajne i naprawdę zadbane.

https://www.facebook.com/pages/Przyczepy-Kempingowe-Pawe%C5%82-Komasa/1439611159666146 - to tam, nasza to ta zaznaczona jako sprzedana :)

Edytowane przez Olo924 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.