Skocz do zawartości

Co z XVII Zlotem?


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem zarówno Gołuchów jak i Niedźwiady wyglądają na miejsca urokliwe -"powierzchniowo zdolne " na zorganizowanie zlotu-położone w centrum Polski. Natomiast myślę ,że o wyborze jednego z nich powinny zadecydować:

1.ilość sanitariatów gotowych do użytkowania na koniec kwietnia

2.możliwości przyłącza prądowego (zabezpieczenia prądowe oraz ilość i zasięg skrzynek prądowych)

3.proponowana cena za zestaw 1-no,2,3..-osobowy

Wybierając musimy mieć świadomość,że lokalizacja oraz "zimowa tęskonta" za spotkaniem może skutkować przyjazdem ok.150 załóg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie chce się upierać ani powtarzać ale po co nam wiele zwiedzania, duże atrakcje jak majówka jest tak krótka, porozchodzimy się a czasu mało,

 

ja osobiście wolę posiedzieć, pogadać z ludźmi których bardzo rzadko widuję 

 

to tylko moje zdanie :)

Przeczysz sobie jak chodzi o zwiedzanie używasz liczby mnogiej czyli my i TY, a pod spodem wyrażasz swoje zdanie - pisz tylko za siebie. Myślę, że każdy może na Zlocie robić co chce w dowolnym czasie, byle nie szkodził innym. Jak już napisałem jestem za Gołuchowem. Zlot traktuję jako formę spotkania z kim tylko się da.

 

 

Kitku to dogadaj i niech admini podejmą decyzję.

 

kielczanin OK

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za Gołuchowem nowe okolice .

Niedźwiady ,Licheń i te okolice już zwiedzone czas na coś nowego .

Teraz czekamy tylko na podjęcie decyzji przez adminów ,liczę że będzie GOŁUCHÓW  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zanim miejsce to informacja czy ktoś się gdzieś zajmie koordynacją (tak to jakoś szło w jednym pewnym wątku ;) ).

 

Jak już się pewnie kilku domyśliło w Niedźwiadkach spróbowałbym podjąć rękawicę. Liczę, że nie tylko Ja.

 

 

Czy można liczyć Panie kolego strus251 na więcej informacji dotyczących  pobytu na tym kempingu , czy termin jest wolny . Czy poczynił już Pan jakieś konkretne ustalenia co do kosztów .

Jak widzę kilku forumowiczów optuje za Gołuchowem , nie chciałbym by tylko kilku decydowało o miejscu zlotu . Przeważnie wypowiadają się tylko ci co mają najbliżej .

Skoro zlot ma odbyć się w centrum to niech wypowie się szersza rzesza zainteresowanych , a nie na podstawie opini dwóch czy trzech zapaleńców ma zostać wybrane miejsce nie spełniające oczekiwań większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile z Gliwic kol. Ed , z Przemyśla kol. Myszorek mają najbliżej to faktycznie nie znam się na geografii

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając moją poprzednią wypowiedź chcę dodać, że wszystkie warunki o których wspominałem ja lub inni są ważne głównie po to by "zadowolić" większość (wszystkich się nie da  :D ) - bo tak naprawdę ja przyjeżdżam głównie po to by spotkać się ze wspaniałymi ludźmi -sprawy techniczne są drugorzędne. Staram się być przygotowanym na brak prądu czy inne niedogodności - bo przecież wszystko się może zdarzyć. Więc jeśli nasi doświadczeni koledzy, którzy naprawdę dużo wiedzą na temat karawaningu i organizacji zlotów uznali, że Gołuchów będzie dobrym miejscem to ja podpisuję się pod tym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestniczyłem w kilku zlotach na kempingu w Gołuchowie. Ogólnie Suchedniów lepszy.. Koło kempingu zalew. Do Gołuchowa ok. 2 km dróżki przez las - drogą też.. Przy wejściu do Gołuchowa średniej wielkości market,. nieco dalej urokliwy zamek w stylu francuskich zamków z nad doliny Loary. z ogrodem Zamek udostępniony do zwiedzania. obok restauracja. W zamku był kręcony film Królowa Bona.

Kemping  późny Gierek. Toalety póżny Gierek. W czasie niedziel i wolnych dni. część kempingu jest użytkowana jako parking dla przyjeżdżających nad zalew mieszkańców Kalisza..Kemping częściowo zalesiony sosnami.

Z swojej strony sugerowałbym dyskusję nad kempingiem w Sulistrowiczkach 40 km od Wrocławia, u stóp góry Sobótka.Dojazd do Wrocławia autostradami A4, A8.do Wrocławia Południe, dalej kierunek na Wałbrzych. Okolica.na miejscu góra Sobótka- Ślęża. Palmiarnia w Wałbrzychu, Twierdze Srebrna Góra. Kłodzko. Kopalnia złota w Złotym Stoku. Podziemne miasta Rzeczka, Osówka. Miejscowości te w odległościach ok 40 km. Ewentualnie Kemping w Polanicy Zdroju. Przyjemny kemping w centrum, możliwość kurortowo=kulturalnego błyszczenia. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego puchatek czy ty oby piszesz o kempingu w Goluchowie mysle ze cos pomyliles na terenie kempingu nie ma parkingu tylko jest oddalony i to kawalek od kempingu no i wogole nie po tej samej stronie poza tym nie wiem dokad ty szedles te 2 km do jakiej wioski ale napewno nie Goluchow co do toalet nie wiem nie bylem wiem ze swietlica jest spora na terenie kempingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Goluchowem - mam nadzieje że tym razem uda się wyruszyć I życie nie spłata nam figla.

 

osobiście pomoge I zaprojektuje naklejkę... tylko Waszą zgode potrzebuje czy z Humorem czy Klasycznie (poważnie..) hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu  z nas jest w kontakcie telefonicznym . Wg mojej wiedzy należy się spodziewać osób  z Przemyśla , ogólnie kieleckiego i lubelskiego , wybierają się również forumowicze z  Łańcuta a to już trochę kilometrów .

Propozycja Gołuchowa może okazać się w chwili obecnej tzw. złotym środkiem albo bliższym środkiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam ... A czy nie byłoby prościej, gdyby osoba/y organizująca/e zlot, same - na podstawie warunków ewentualnych miejsc tegoż zlotu - same zdecydowały o jego miejscu i miejsce to wskazały ? Zainteresowani przyjadą, niezainteresowani - nie ... A następnym razym - inni koledzy, w innym miejscu kraju ...

Bo z powyższych postów widać, że nie wszyscy z nas potrafią się w demokracji odnaleźć ... ;) 

A na serio:

Na CT organizatorzy wskazują miejsce. I zbierają zapisy. A w niektórych przypadkach - by uniknąć sytuacji, gdy ludzie się zapisują i nie przyjeźdżają bo im się nie chce - zbierają także pieniądze ... Działa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielce Czcigodny tow. Piniu.

Zjeżdżając z głównej drogi do kempingu po lewej stronie jest niewielki parking utwardzony. Jak ja byłem tam na zlocie cały był zapełniony, dalej na drodze do kempingu i zalewu gdzie jest zakaz zatrzymywania się, droga była zajęta przez parkujących z obu stron. a na terenie kempingu przy płocie od strony drogi parkowało około 100 samochodów..Do miejscowości Gołuchów od kempingu można albo jechać drogą, można ścieżką rowerową równolegle do drogi. albo romantycznymi leśnymi ścieżkami. Co do odległości odpuszczę z 500 m ale nie więcej.. Wiem bo zniewolony niosłem tam zakupy.(może dlatego droga mi się dłużyła). Prawdą jest że było to  Boże Ciało..Na plażę w sezonie jest wstęp płatny. Po przeciwnej stronie wejścia do kempingu po ok. 500 m jest ośrodek wodny. Dalej po około też  2 km jest zbiorowa mogiła rozstrzelanych przez niemców. Do Gołuchowa można też dojść idąc dróżką po wale i zaporze.

Wyłączam się z dyskusji..

( Wiem że to był Gołuchów bo naprawiałem tam kampera- naprawili bardzo dobrze i tanio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam ... A czy nie byłoby prościej, gdyby osoba/y organizująca/e zlot, same - na podstawie warunków ewentualnych miejsc tegoż zlotu - same zdecydowały o jego miejscu i miejsce to wskazały ? Zainteresowani przyjadą, niezainteresowani - nie ... A następnym razym - inni koledzy, w innym miejscu kraju ...

Bo z powyższych postów widać, że nie wszyscy z nas potrafią się w demokracji odnaleźć ... ;)

A na serio:

Na CT organizatorzy wskazują miejsce. I zbierają zapisy. A w niektórych przypadkach - by uniknąć sytuacji, gdy ludzie się zapisują i nie przyjeźdżają bo im się nie chce - zbierają także pieniądze ... Działa !

Oj z tym na serio to poleciałeś po bandzie. Na co chcesz zbierać kasę. Zawsze tak było, że każdy sam reguluje należność za camping i myślę,że to jest dobre. Nie wszystko co na CT jest praktykowane winno być stosowane gdzie indziej. A jak ktoś wpłaci i nie może z ważnych przyczyn przyjechać to dopiero zaczyna się biurokracja i buchalteria. Po co nam taki pasztet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.