Skocz do zawartości

Co z XVII Zlotem?


Rekomendowane odpowiedzi

:piwo:

 

 

ktoś chcąc niechcąc decyzje będzie musiał podjąć :ee:  ja jako szary użytkownik tylko podałem propozycje ... trza by zrobić podsumowanie i zacząć działac bo wbrew pozorom czasu niewiele :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No dobra w ramach małego podsumowania, wychodzi nam że mamy 4 następujące propozycje.

 

1.  Debrzno

2 . Gołuchów

3. Koszelówka

4. Niedźwiady Małe

 

Debrzno jest ośrodkiem z którego już na wstępie bym zrezygnował z 2 powodów:

1. Najdalej od centrum

2. Najbliżej od poprzedniej lokalizacji zlotu.

 

Jeśli ktoś ma jakieś istotne argumenty w której z miejscowości : Niedźwiady Małe, Koszelówka czy Gołuchów powinien odbyć się nasz zlot prosił bym o przestawienie ich. Pomoże to podjąć nam ostateczną decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Niedźwiady - mam wrażenie, że oprócz kombinatu znajdującego się po drugiej stronie jeziora, niewiele tam jest do zwiedzania. Być może się mylę - nie byłem.

2. Koszelówka - Koledzy wypowiadali się już, że aby wszyscy się zmieścili, należałoby zająć dwa znajdujące się tam kempingi. Tu też nie byłem.

3. W Gołuchowie też nie byłem, ale nęci mnie możliwość zwiedzenia najstarszego (ponoć) miasta w Polsce i miejscowego zamku. Z tego co wiem z opowiadań kemping wielkościowo odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Gołuchowem. Dlaczego: bo w miarę w centrum , bo jest co zwiedzać, bo jest gdzie popedałować i ponoć wielu naszych się zmieści.

 

To może ankieta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głuchów -nie byłem ale  :yes:

Niedżwiady Małe -byłem i  :no: .

 

Ale jak mogą brać udział w ankiecie osoby które nie widziały pola w Niedzwiadach Małych

Nikt nie przedstawił kempingu i nie dal do wgladu ,a mamy wybierać !! która nazwa jest ładniejsza czy kemping?? !!!

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra w ramach małego podsumowania, wychodzi nam że mamy 4 następujące propozycje.

 

1.  Debrzno

2 . Gołuchów

3. Koszelówka

4. Niedźwiady Małe

 

...

 

 

Moim zdaniem;

 

ad.1 Debrzno (byłem) Wielkościowo powinno dać rade Na duży plus to sanitariaty (nowe) i brak opłat Na minus zbyt oddalone od centrum i brak atrakcji turystycznych

 

ad.2 Gołuchów (byłem) Wielkosciowo pomieści Na minus to sanitariaty rodem z PRLu Na plus atrakcje turystyczne i położenie

 

ad.3 Koszelówka (nie byłem) więc sie nie wypowiadam  Może ktos kto był napisze cos wiecej, pojemnośc sanitariaty atrakcje itd...

 

ad.4 Niedzwiady małe (byłem) Pomiescic pomieści ale rozłozenie bedzie na kilku "strefach" Na minus kiepski dojazd i sanitariaty Z atrakcji to tylko Licheń pozatym nie ma sie gdzie ruszyć Plusów nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mogą brać udział w ankiecie osoby które nie widziały pola w Niedzwiadach Małych

Nikt nie przedstawił kempingu i nie dal do wgladu ,a mamy wybierać !! która nazwa jest ładniejsza czy kemping?? !!!

 

Też nie byłem, ale coś tam na forum znalazłem ---> http://forum.karawaning.pl/topic/3740-kemping-w-nied%C5%BAwiadach-ma%C5%82ych-k-lichenia/

Opis stary, ale nowszego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Nieborowie w trakcie zlotu w kibelku byłem tylko dwa razy - pierwszy i ostatni, a tylko po to aby opróżnić kota. Te natomiast wcale nie wyglądają tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.