Skocz do zawartości

Co z XVII Zlotem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O właśnie . Na tym etapie aby wybrać miejsce zlotu potrzebne są konkretne informacje .

Samo podanie miejsca nie wystarczy bo dalej nie wiemy czy miejsce to spełni wymagania (np. finansowe) nasze i właścicieli kempingu . "Kasa" musi pasować nam i właścicielom . Wiemy , że nie wszędzie udaje się wynegocjować warunki pobytu zryczałtowanego za np. 30 zł/dobę od załogi . Dobrze znać ofertę wspomnianych właścicieli .

Myślę , że niedługo , po podaniu takich informacji , sprawa miejsca XVII zlotu się wyjaśni .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest centrum 

Miejscówka fajna, ale trafnie Irku zauważyłeś, że położenie nie jest centralne. Mam wrażenie, że forumowicze z południa też mieliby ochotę na uczestnictwo w Zlocie.

 

W ciągu kilkunastu dni podjadę do Koszelówki i ustalę czy zlot będzie możliwy oraz na jakich warunkach. 

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jedna konkretna propozycja, pojadę, zobaczę, ustalę. Zbyszku to Twój ewentualny drugi z rzędu Zlot jako organizatora. Pozostałe propozycje  - to tylko powiem tak - fajne bo blisko mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ed.Debrzno znamy , więc Irek nie musi sprawdzać miejscówki . Wada Debrzna - nie jest w centrum .Zalety - jest free , ma ładne i nowe sanitariaty ,dostęp do prądu i wody ,piękny plac zabaw , boisko do siatki i kosza , wiaty na piknik , ładne jezioro .strona http://www.ckst.debrzno.pl/turystyka/89-osrodek-rekreacyjno-wypoczynkowy-jezioro-zuczek-debrzno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce super tylko chyba jednak za daleko. Na jesiennym zlocie nie byliśmy z racji krótkiego weekendu i odległości/ Do Gdańska mamy 720 km a do Debrzna 708 i wydaje mi się, że dla nas taki wyjazd jest mało atrakcyjny. Prawdopodobnie większość załóg z południa kraju przyzna mi rację. Nie chciał bym być tutaj odebrany jako wichrzyciel ale czy nie warto zastanowić się nad zorganizowaniem zlotu w miejscu gdzie już się takie spotkanie odbyło. Mój tok myślenia przedstawię może w taki sposób .....

- krótki czas spotkania

- odległość spora dla wielu załóg

- ostatni jesienny zlot odbył się w tym rejonie

Jeśli chodzi o spotkanie w miejscu gdzie już takowe się odbyło

- mniejsza odległość

- nie każdy na tym poprzednim zlocie był

- zdecydowanie większa ilość załóg

- i argument, który  też należy brać pod uwagę, jeśli odbędzie się jeszcze ze dwa takie ogólnopolskie zloty w miejscach gdzie znaczna ilość załóg ma do przejechania 600 czy 700 km to po prostu przestaną jeździć i zacznie się to sypać

Taki jest mój punkt widzenia, być może trochę spaczony z racji tego, że wszędzie mam daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zainteresowany zlotem nie jestem ale widząc te karkołomne poszukuiwania miejsca podam pod dyspute Gołuchów gdzie spędzalismy zeszłoroczna majówke  http://forum.karawaning.pl/topic/16548-maj%C3%B3weczka-w-wielkopolsce/page-7Warunki spełnia bo jest w centrum z bardzo dogodnym dojazdem a powyższe propozycje bije na głowe pod wzgledem okolicznych atrakcji Bez problemu też pomieści większą grupe (uczestniczyłem tam w dużych imprezach ogranizowanych przez federacje i kluby) Jedyny minus to może być jak wszędzie prąd Sa też domki dla osób co by bez budki chciały się zjawić

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ty to zawsze wrzucisz coś ciekawego , Gołuchów -bardzo interesująca propozycja -koszt dla mojej 4-osobowej załogi to 45zł na dobę.Pole ze zdjęć dość duże ,interesujące miejsca do zwiedzania- miejsce warte uwagi.

A tu jest ich strona internetowa:

 

http://www.gotis.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... plusem też jest to , iż za markizę lub przedsionek sobie nie każą płacić  :blink: , poza tym za wszystko - nawet za oddech     Weruś dopisz do tej swojej kalkulacji prąd ,natryski i klimatyczne , dla nas dwóch i do tego Chikuś i ta cała reszta z cennika to wyjdzie ponad cztery dychy jak drut.

http://www.gotis.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=56&Itemid=2,

Do Debrzna mam tę samą drogę , a jak widać po fotach to zaplecze jest pewnie o **** lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.