Skocz do zawartości

komisy :) wszyscy wiemy jak to wygląda ale czasami warto przypomnieć


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

Te rozwalone auta są przede wszystkim z USA sprzedawane przez towarzystwa ubezpieczeniowe i są bardzo tanie

dlatego handlarze tak często je kupują. Ostatnio widziałem VW new beetle 2014r silnik 1.8 automat przebieg 2tyś mil

cena auta w USA 5tyś $ plus transport i cło, łatwo policzyć że po naprawie wyjdzie bardzo tanio jak za 2014r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

W zasadzie, to nawet nie wiem, jak to skomentować :look::winner:  :slina:  :blagac::pad:       :drive::czacha:  :swiety:  :ph34r:  :policja:

Zastanawia mnie wartość roboczogodziny pracy tego fachowca, skoro biznes jest dla tylu osób opłacalny.

Chyba marnuje się w tej "firmie".

Nie zdziwiłbym się, gdyby owe produkty trafiały na sąsiednie rynki, zmieniając po drodze właścicieli, pochodzenie i zatracając historię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przykro czytac o tym,ze Polska jest :smietnikiem europy" a nawet i swiata,ale to niestety prawda...a co za tym idzie ...jak Polska to smietnik,to Polacy to trole? Zrobcie cos ,do diabla,zeby ta opinie zmienic...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną tego zjawiska są głównie niskie dochody Polaków w stosunku do pozostałej części UE. Wraz ze wzrostem zamożności społeczeństwa zjawisko sprowadzania wyeksploatowanych ,starych samochodów oraz przyczep znacznie się zmniejszy .

 

Ponadto umiemy naprawiać znakomicie te sprowadzane auta i przyczepy, które dalej nam służą, nierzadko całkiem dobrze.

 

Zjawisko to stało się znakomitą pożywką dla różnego rodzaju kombinatorów chcących na tym sporo zarobić, dlatego kupują jak najtaniej za granicą aby znacznie drożej sprzedać w Polsce.

Przyczepa w dobrym stanie jest niestety droga również na Zachodzie, dlatego najlepszy jest indywidualny import lub zakup używanej przyczepy w dobrym komisie.Na szczęście takie są .

 

Poza tymi uwagami warto zauważyć, że stan użytkowanych przyczep kempingowych w Polsce znacząco się poprawił oraz coraz częściej spotykamy na kempingach i drogach całkiem młode budki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro czytac o tym,ze Polska jest :smietnikiem europy" a nawet i swiata,ale to niestety prawda...a co za tym idzie ...jak Polska to smietnik,to Polacy to trole? Zrobcie cos ,do diabla,zeby ta opinie zmienic...!

 A Ty poza ciągłym narzekaniem coś w tym kierunku robisz?

 

Kristofer, mnie nie dziwią. Jeśli weźmie się pod uwagę ceny części zamiennych, zwłaszcza do nowszych przyczep to biznes jest tutaj znacznie więcej niż trochę opłacalny.

Edytowane przez Robak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro czytac o tym,ze Polska jest :smietnikiem europy" a nawet i swiata

 

Nie wiem, gdzie to wyczytałeś, ale na pewno nie w w/w linku, a czytać takie słowa, rzeczywiście przykro.

Pozwolę sobie zadać Ci pytanie, ale nie musisz odpowiadać, zwłaszcza szczerze.

Gdybyś pozostał w tym "śmietniku Europy, a nawet i Świata" - jak określiłeś nasz kraj, to jakim autem obecnie byś jeździł ( jakim jeździłeś, zanim wyjechałeś)?

 to niestety prawda...a co za tym idzie ...jak Polska to smietnik,to Polacy to trole?

 

Bardzo "interesująca" analogia - zdradź, jeśli możesz jej źródło?

Zrobcie cos ,do diabla,zeby ta opinie zmienic...!

 

Czyli już jesteś ponad "tym" :foch:  i tylko "nam", maluczkim, uprzejmie sugerujesz jakieś działania.

Czegoś jednak nie rozumiem, a to co teraz napiszę, nie dotyczy na szczęście wszystkich, o czym można się przekonać nawet na naszym forum.

Powiedz mi Kolego, jak to się dzieje, że  prawie każdy "uciekinier", zaraz po opuszczeniu ojczystej granicy, jest już "inną - lepszą istotą"? Nie jestem socjologiem, ale to dosyć ciekawe, nie sądzisz?

Mimo, że dla kraju nie jest to korzystna sytuacja, to czasem tak sobie myślę, że jednak dobrze się dzieje, iż wyjeżdżają z Polski nie tylko "plombier polonais", ale również "jajogłowi", bo w przeciwnym razie, musiałbym przyjmować postawę strusia będąc turystą (nie obrażając w niczym tych sympatycznych nielotów).

PS

Sorry, ale gdy czytam takie teksty, jak cytowany post, zresztą nie jedyny, który podwyższa ciśnienie, to ...

 

Zauważ, że cwaniaczki różnej maści są na całym świecie, a Twoja nowa "ojczyzna" nie jest wolna od przekrętów:

http://content.met.police.uk/Site/alerts

http://www.actionfraud.police.uk/news-alert-fraudsters-are-offering-people-the-chance-to-buy-back-diamonds-they-have-already-been-sold-through-an-investment-scam-apr15

http://www.bankier.pl/forum/temat_oszust-z-anglii,17054315.html

http://www.forumsamochodowe.pl/oszusci-z-anglii-vt51269.htm

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/5/35656/Ostrzezenie-przed-oszustami-londyn

http://polscott24.com/benefitowy-przekret-anglia/

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/47/35664/Przekrety-ostrzezenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer, kasa, kasa... Trudno się dziwić, że do Polski zwozi się tani złom, jeśli np. siostra mojej żony idzie na staż na studiach za 5zl/h. To są fakty i tylko ton wypowiedzi griswold'a IMO może denerwować.

 

Patrząc na Polskę z oddali widzisz parę rzeczy, których nie widzisz z wnętrza.. I wnioski naprawdę nie są optymistyczne. Najbardziej boli to, że głośne krytykowanie wzbudza agresję w niektórych tych co zostali.

 

Ps

Tak w Polsce jak i w Irlandii jeżdżę autem za nie więcej niż jedną wypłatę ;)

Edytowane przez RadekNet (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer, mnie nie dziwią. Jeśli weźmie się pod uwagę ceny części zamiennych, zwłaszcza do nowszych przyczep to biznes jest tutaj znacznie więcej niż trochę opłacalny.

 

To była taka moja zaduma, taka bardziej retoryczna, niż w oczekiwaniu na wyjaśnienie, bo powodów doskonale się domyślam.

Do myślenia daje: każdą przyczepę do remontu, w obojętnym stanie. I jak tu się później nie dziwić pewnym ofertom "pięknych" przyczep, w niespotykanie atrakcyjnych cenach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do myślenia daje: każdą przyczepę do remontu, w obojętnym stanie.

To tak jak: "kupię każde auto" :) Ale jak zadzwonisz to się okaże, że nie każde i co zrobisz ogłaszającemu? Dzięki temu jest możliwość przebierania w ofertach sprzedaży i można wybrać perełkę spośród 30 odrzuconych.

 

A do Kolegi Griswolda: robisz na mnie wrażenie emigranta, który po tygodniu na obczyźnie mówi po polsku z akcentem silniejszym niż przedwojenna emigracja, a po dwóch tygodniach wtrącasz obce wyrazy w każdym zdaniu.

Edytowane przez Robak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.