Skocz do zawartości

komisy :) wszyscy wiemy jak to wygląda ale czasami warto przypomnieć


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

Miedzyniaki, ale to zupełnie nie trafione cytaty. Zwróć uwagę, że W.Bartoszewski ani w zacytowanych słowach, ani w żadnej ze swoich wypowiedzi, NIGDY nie odżegnywał się od bycia Polakiem.

Nie wiem jak innych, ale mnie poruszyło w tej i wcześniejszych wypowiedziach Griswold'a odżegnywanie się od swojego kraju co już wypunktował Krzysztof, więc nie będę powtarzał. 

Możliwe, że było to nieporozumienie, wynikające z czasu spędzonego za granicą i  spowodowane ciut nieszczęśliwą budową zdań w ojczystym języku  :skromny:

 

Fajnie, że Griswold sam odżegnał się od swoich słów i dalsza polemika chyba zupełnie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podobno kiedyś Wisława Szymborska nie potrafiła zinterpretować własnego wiersza zgodnie z kluczem maturalnym. Tak samo tu rozbieranie zdań na czynniki pierwsze i doszukiwanie się innych, niż zamierzone przez autora interpretacji, śmieszy mnie wielce.

 

W jednym tylko Hobbyuser ma rację: 

 

dalsza polemika chyba zupełnie nie ma sensu.

Edytowane przez miedzyniaki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Hobbyuser-Byc moze wyniknelo to z niewlasciwej interpretacji przez "kogos"/tu mam na mysli Cristopher-a/sadze,ze wszystko wyjasnilem! a to,ze pisze,zebyscie COS Z TYM ZROBILI,to zle??? zeby zmienic postrzeganie Polski w oczach swiata?...? I nie trzeba sie bac spojrzec prawdzie w oczy!!! Slowo 1 doslownie...jednego Amerykanina...przeciw 38 milionom Polakow? I komu znowu wierzy swiat?...TEMU JEDNEMU!!! bo tak sie w swiecie z nami licza!!!Niestety,taka jest prawda...Kto w swiecie wie,kto rozszyfrowal kod Enigmy?...BRYTYJCZYCY!!!? ,nikt nie wie,kim byl jakis Rejewski i jego koledzy!!! Bo caly swiat dostal jakby przyzwolenie Polski/a zreszta,kto sie z nia liczy.../I wcale sie nie zdziwie,kiedy za jakis czas dowiem sie ze...Kopernik byl Brytyjczykiem...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Kristofer,nie znasz mnie na tyle,zeby oceniac,kim bylem przed wyjazdem z P)olski,ale wiedza to doskonale Ci,ktorzy mnie znaja.A jest ich na tym forum calkiem spora grupa.Dla ulatwienia podam Tobie fakt,ze w czasach,gdy wiekszosc jezdzila na wczasy FWP,to ja juz wtedy czynnie uprawialem caravaning.A co do przekroju spolecznego emigracji,to tez Tobie powiem,i moga to potwierdzic tutaj liczni...ze;nie zaliczam sie do tego plumbproletariatu,a wrecz przeciwnie,to ja moge decydowac,kogo zatrudnie w mojej/podkreslam MOJEJ/firmie,ktora jest jakby kontynuacja tego,co robilem wczesniej w Polsce...!Tak ze ..kolego Kristofer...postrzymaj swoje grafomanskie zapedy,bo wszedzie Ciebie tutaj pelno,a w zamian moze pochwal sie tym,co byles w stanie bezinteresownie zrobic dla kogos innego,ale tak mamacalnie,a nie slowem pisanym,ktorym bez watpienia poslugujesz sie jak wirtuoz...ale tylko ..wirtualnie!!! 


A teraz przejdzmy do "normalnosci"jest to forum karawaningu,a nie polityczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

:look:  A mama nie uczyła: synu, nie pisz postów po alkoholu???

 Adam ,szkoda słów już tyle zostało napisane nie zrozumie.

 

 

 


A teraz przejdzmy do "normalnosci"jest to forum karawaningu,a nie polityczne

 

 

Normalności :laugh:  :lol:  :lol:  

Proszę bardzo ,zacznij od siebie ... . Bo wiesz facet z jajami potrafi odpisać na PW :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A,witaj Maras,a facet z JAJAMI nie wypiera sie wlasnych slow i to w dodatku PISANYCH.Bo slowo,jak to slowo...bywa ulotne i wypowiedziane bez obecnosci swiadkow,moze byc potraktowane jako niebyle,ale tu chodzilo o wyparcie sie przez Ciebie czegos,co sam napisales kilka postow wczesniej...tak ze mozna to nazwac wczesna amnezja wsteczna,albo po prostu brakiem odpowiedzialnosci za swe czyny-istnieje na to odpowiedni termin medyczny,.Poza tym nie mam juz ochoty dawac wciagac sie w te czcze dyskusje,prowadzaca donikad,tworzone przez osobnikow o zapedach grafomanskich.Myslalem,ze jestem na forum karawaningu,a nie na forum pt "Lot nad kukulczym gniazdem".Zegnam cala grafomanska brac i do niezobaczenia na szlaku!!!


Lucek 26,dziekuje za NORMALNOSC i trzezwe myslenie,.Z Toba kolego to Do Zobaczenia Na Szlaku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grafomańskim pozdrowieniem! Popraw mnie, jeśli źle zrozumiałem: już więcej nigdy nic nie napiszesz?

EDIT.

Gdyby jednak kiedyś... Pomyślałem sobie, że miło będzie to wklejać pod kolejnymi wpisami Kolegi G.

 

griswold

Napisano dziś, 22:01

Poza tym nie mam juz ochoty dawac wciagac sie w te czcze dyskusje,prowadzaca donikad,tworzone przez osobnikow o zapedach grafomanskich.Myslalem,ze jestem na forum karawaningu,a nie na forum pt "Lot nad kukulczym gniazdem".Zegnam cala grafomanska brac i do niezobaczenia na szlaku!!!

Edytowane przez Robak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze na jaka wodke bysmy poszli panowie, bo to nudne juz sie robi a pogoda ladna...

Nie ma sie chyba o co za bardzo klocic.. :biwak:

 

J. :kosz: :kosz: :kosz: :kosz: :kosz: :kosz: :kosz: :kosz: :kosz: :kosz: :kosz:

Moderator!

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.