Skocz do zawartości

zlot/spot 'na wiosnę' organizowany przez belmondo4


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak terminy spasują to się pojawię. 

Nie będę wychodził przed szereg, ale na wiosnę

na pewno będę Langosze, Pilica i pewnie jakaś propozycja od Andrzeja.

Nie ma siły aby któraś data Ci nie przypasowała, a ja będę na wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 802
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Decyzję o miejscu i terminie  zlotu podejmiemy wspólnie pod koniec lutego ,czy na początku marca 2015 roku :]

Wstępnie widzę to jako 27-29.03.2015 r ( tylko musi być wtedy  fajna pogoda -a nie że śnieg będzie jeszcze leżał !)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belmondo, może pojedziemy na mikołajkowy zlot? Ja jeszcze przyczepy nie odstawiłem... Ty masz rzut beretem... Może będziemy twardzi?

Chyba ,że zabierzesz mnie ze sobą po drodze i pojedziemy sami,bo moja przyczepa już odstawiona jest do znajomego i stoi sobie na ogrzewanej hali  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Całkiem poważne pytanie. Biorąc pod uwagę temperatur, a u nas ma jutro być 12 st C, może się okazać, że spotkamy się bardzo szybko. Teraz święta i Sylwestra, ale czy głupim pomysłem byłoby spotkanie w Wiśle na początku stycznia ??? Andrzejku oceń sytuejszyn ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem poważne pytanie. Biorąc pod uwagę temperatur, a u nas ma jutro być 12 st C, może się okazać, że spotkamy się bardzo szybko. Teraz święta i Sylwestra, ale czy głupim pomysłem byłoby spotkanie w Wiśle na początku stycznia ??? Andrzejku oceń sytuejszyn ...

 

Ja to się nawet nad sylwestrem zastanawiam.....  :hmm:  Jeśli byliby chętni... to kto wie....  :hmm:  Sylwester na Jonidle, albo pod którymś z wyciągów... Teoretycznie jakieś tam plany na sylwestra już są ale czemu ich nie zmienić  :hmm:  Przy tak sprzyjającej aurze :):yay:  Co Wy na to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie dyskusji proponuję żeby majowe spotkanie  zrobić za  granicą, na Węgrzech np. w Bogacs. Kemping z basenami jest czynny od 1-go maja.

 

Spora część uczestników tej dyskusji, na majówkę, pojedzie do Pilicy.... to raczej pewne jak brak śniegu na Święta  :]

 

Zagraniczne spotkanie będzie w weekend "bożocielny"  :]  A gdzie? Czas pokaże .... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cóż taka cisza nastała w tym wątku.Nikt już nie ma żadnych propozycji ? :hej:

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich karawaningowców życzy organizator spotu wiosennego :)

Teraz możecie już  powoli wymyślać miejsce  naszego  wiosennego spotkania :)

Pozdrawiam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich karawaningowców życzy organizator spotu wiosennego :)

Teraz możecie już  powoli wymyślać miejsce  naszego  wiosennego spotkania :)

Pozdrawiam :ok:

 belmondo4 nawzajem dla Ciebie i Twojej całej rodzinki!

do zobaczenia w 2015roku na zlotach, spotkaniach, itp, itd...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich ,słońce na zewnątrz,śnieg topnieje,za miesiąc rozpoczyna się wiosna więc możemy rozpoczynać temat wyjazdu marcowego.Wstępnie myślę o 27-29 marca 2015 pod warunkiem dobrej pogody i braku śniegu.

Czekam na Wasze propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.