Skocz do zawartości

zlot/spot 'na wiosnę' organizowany przez belmondo4


Rekomendowane odpowiedzi

Przeciągniemy ile się tylko da :piwo:  - ile zdrowie pozwoli.Miejsca tam jest tyle że każdy znajdzie swój klimat.

Mam nadzieje że znowu przygotujesz jakiś fajny sosik do pieczystego :slina:

pozdrawiamy i do miłego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 802
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pamietaj, że odlicza sie po zjedzonym obiadku i należy jeszcze łyżką w stół uderzyć i cyferkę powiedzieć :yay:

Kaczor mam nadzieję ,że wiesz ,że Ty odpowiadasz za załogi,by znalazły się na liście  z Twojego fyrtla -czyli Gazirka i Jożina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor mam nadzieję ,że wiesz ,że Ty odpowiadasz za załogi,by znalazły się na liście  z Twojego fyrtla -czyli Gazirka i Jożina :)

 

Ten temat, był już poruszany również innymi kanałami  :] Pracujemy nad tym   :klotnia:   :hehe:  Ale motywacja ze strony Kaczorka - nie zaszkodzi  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat, był już poruszany również innymi kanałami  :] Pracujemy nad tym   :klotnia:   :hehe:  Ale motywacja ze strony Kaczorka - nie zaszkodzi  :ok:

Tak czułem,ze jest.Zawsze telefony są wykonywane.Najbardziej szkoda mi Marka -Marko 6 -bo gości będzie miał i nie przyjedzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z uczestników zaprojektuje naklejkę zlotową?

Przy okazji mam pytanie w jaki sposób zbieracie naklejki-oprócz przyklejania na przyczepie bądź w przyczepie?

Ja założę chyba segregator i będę przylepiał -tylko nie mam jeszcze pomysłu do czego-do kartki?Może do jakieś grubszej folii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt mogę zrobić ale nie wydrukuje, zawsze jakieś projekty robiłem ale drukował ktoś inny. 


Możecie podesłać jakieś propozycje, ale tak aby nie było tego za dużo bo wyjdzie z tego niepotrzebna

dyskusja. Ja uważam że ma być to prosta naklejka jako pamiątka spotkania. :hmm:

P.S

Chodzi głównie o tło naklejki co ta ma być.

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można można bez problemu Oto przykład naklejki z Langoszów

 


Ja mogę wkleić co tylko będziecie chcieli. Ale czas ucieka więc trzeba się śpieszyć.

 

P.S

No i najważniejsze, czy w ogóle będą  chętni na takie naklejki :hmm:

post-7306-0-28598300-1424604449_thumb.jpg

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mogę uczestniczyć w tej imprezie    :'(

Ale kibicuję Wam z całego serca.

Panowie wystarczy Tomkowi podesłać kilka fotek z  okolicy, które w jakiś sposób oddają  charakter tego miejsca.

Tomek coś wybierze, wstawi logo jakąś przyczepę, kamper i gotowe.

Oczywiście jeden warunek - rozdzielczość.!!!!!

Jeśli będzie problem z wydrukiem, mogę pomóc.

Mogę ewentualnie je Wam wydrukować.

Gość sprawdzony i jeszcze nie nawalił. Ma co prawda czasem dużo roboty, ale mogę zapytać czy zrobi i kiedy ostateczny termin

projektu i zamówienia.. 

Nalepki na Langosze i Pilicę  to właśnie jego wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mogę uczestniczyć w tej imprezie    :'(

Ale kibicuję Wam z całego serca.

Panowie wystarczy Tomkowi podesłać kilka fotek z  okolicy, które w jakiś sposób oddają  charakter tego miejsca.

Tomek coś wybierze, wstawi logo jakąś przyczepę, kamper i gotowe.

Oczywiście jeden warunek - rozdzielczość.!!!!!

Jeśli będzie problem z wydrukiem, mogę pomóc.

Mogę ewentualnie je Wam wydrukować.

Gość sprawdzony i jeszcze nie nawalił. Ma co prawda czasem dużo roboty, ale mogę zapytać czy zrobi i kiedy ostateczny termin

projektu i zamówienia.. 

Nalepki na Langosze i Pilicę  to właśnie jego wykonanie.

Wiedziałem marek,ze czaisz się i czytasz ,po prostu czuję Twój oddech na plecach-a na koniec i tak Cię wyciągniemy na ta imprezę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.