Skocz do zawartości

zlot/spot 'na wiosnę' organizowany przez belmondo4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 802
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich.Niedawno wspomniałem o Cieszynie.Obiecałem Markowi ,że link wkleję :

http://camping-olza.cba.pl/?page_id=32

 

Dzisiaj rozmawiałem z Ufolzem  i podpowiedział mi ,ze niedaleko w Dabrowie Górniczej mamy nowy ,ładny kemping,kazdy ma blisko a i ceny przystępne :

http://www.dabrowa-gornicza.pl/opis-1716-eurocamping_bledow.html

http://csir.pl/obiekty-8-Baza_Biwakowo_Campingowo_Rekreacyjna_Eurocamping_w_Bledowie.html

Cena za 2os+ zestaw=prąd to 51 zł.Wiata płatna ale myślę,ze to jest do załatwienia w gratisie :)

Żeby tylko nie było teraz problemu-ze za blisko jest :pad: :pad: :pad:

Nie chciałbym  uchodzić za głównego sceptyka.

No ale pierwszy to ma ceny po byku. Powiem tak:

Może i nie zbiedniałbym za bardzo ale ceny to bardziej z ŁEBY, lub z Mielna.

A to raptem tylko Cieszyn.

Drugi kemping nie ma ogrzewanych sanitariatów.

No a prysznic a raczej wycieranie się w jakiejś niższej temperaturze

raczej nie jest rozkoszą. 

No chyba, że po owocnej literaturze.

No i co ważniejsze 3 słownie trzy przyłącza prądowe.

Zresztą na info pisze- pole namiotowe. Większość wyjadaczy 

pojmuje tę subtelną różnicę.

No ale aby nie być zniechęcaczem to jak większość go zaakceptuje, to

Ja z Wami  :pub:

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej wrzucamy tylko propozycje kempingów,na których byłaby możliwość zorganizowania wiosennego zlotu :miga:

Nie są to żadne wiążące wiadomości :nono:

Myślę,że konkrety  to dopiero w marcu ustalimy,jak zejdzie śnieg i tyle :) 

Nie będę w chwili obecnej dzwonił na każdy kemping po kolei i dogadywał szczegółów ,bo nie wszędzie jest obsługa i jest to niepotrzebne bicie piany :bzik:

Niektóre z wymienionych kempingów odpadną w przedbiegach co do zorganizowania imprezy,co nie oznacza,że kiedyś nie możemy jechać tam sami :hmm:

Wątek ten pozwoli nam zyskać głębsza wiedzę na temat okolicznych kempingów,na temat których może nigdy nic nie słyszeliśmy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej wrzucamy tylko propozycje kempingów,na których byłaby możliwość zorganizowania wiosennego zlotu :miga:

Nie są to żadne wiążące wiadomości :nono:

Myślę,że konkrety  to dopiero w marcu ustalimy,jak zejdzie śnieg i tyle :) 

Nie będę w chwili obecnej dzwonił na każdy kemping po kolei i dogadywał szczegółów ,bo nie wszędzie jest obsługa i jest to niepotrzebne bicie piany :bzik:

Niektóre z wymienionych kempingów odpadną w przedbiegach co do zorganizowania imprezy,co nie oznacza,że kiedyś nie możemy jechać tam sami :hmm:

Wątek ten pozwoli nam zyskać głębsza wiedzę na temat okolicznych kempingów,na temat których może nigdy nic nie słyszeliśmy :yes:

 

:brawo::yes:

doskonale ujęte i sprecyzowane ' o co biega' !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu był zlot  KMW w Jezioro Srebrne Januszkowice . A jak jest opinia i wiedza Wasza na temat tego miejsca? Myślę, że jesteśmy tyle dobra sytuację, że zawsze można wskoczyć na autostradę i :przyczepa: w kierunku Wrocławia, Rzeszowa itd. :] . Jak wspomniał Belmondo czasu troche jest, ale wieczorowa porą warto poszperać za fajnym miejscem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu był zlot  KMW w Jezioro Srebrne Januszkowice . A jak jest opinia i wiedza Wasza na temat tego miejsca? Myślę, że jesteśmy tyle dobra sytuację, że zawsze można wskoczyć na autostradę i :przyczepa: w kierunku Wrocławia, Rzeszowa itd. :] . Jak wspomniał Belmondo czasu troche jest, ale wieczorowa porą warto poszperać za fajnym miejscem.

Kaczor i to jest bardzo dobry plan.Wszystkie załogi składają się na konkretny wjazd z tzw. "pompą "organizatora na imprezę .Mam na myśli coś takiego :

 http://www.jeziorosrebrne.pl/index.php/atrakcje-dla-mlodej-pary/helikopter       :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

I wtedy wychodzę ja  -cały na biało :yay: :yay: :yay: :yay: :yay:

 

A może ożenimy tam kogoś na szybko ,ja już cichą kandydaturę mam :ee:

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor na ten kemping każdy miałby do pokonania ok. 100 km.Tu i Robak i Kajetan tylko ok. 25-40 km więcej.Marko 6 w tej sytuacji  byłby uprzywilejowany pod względem dojazdu i miałby wolne środki na inne słuszne cele :)

http://www.jeziorosrebrne.pl/index.php/jezioro/pole-namiotowe-i-kemping

 

Dzwoniłem do właściciela- gość w rozmowie jest  konkretny.Ośrodek jest czynny jak jest klient,czyli np. w marcu bez niczego nam go udostępni jak będzie taka potrzeba :)

Prądowo bez żadnych zastrzeżeń-wyrobi bez niczego.Miejsce pod zadaszeniem jest-widać to na zdjęciach.Miejsce na ognisko i grilla też.Łazienki nie są ogrzewane.

Marek wydaje mi się,że ciężko będzie znaleźć kemping z ogrzewanymi łazienkami,jak to jest np. w Wiśle-bo budynek ma całoroczny i funkcjonuje mu jako hotel,a tak każdy tnie koszty i tyle.Zawsze można tam samemu farelki wstawić.

Obok jest Dom Weselny z pokojami więc tam problemu z ogrzewaniem być nie powinno.

A miałem nie dzwonić :nono:

 

Co myślicie o propozycji Kaczora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu był zlot  KMW w Jezioro Srebrne Januszkowice . A jak jest opinia i wiedza Wasza na temat tego miejsca? Myślę, że jesteśmy tyle dobra sytuację, że zawsze można wskoczyć na autostradę i :przyczepa: w kierunku Wrocławia, Rzeszowa itd. :] . Jak wspomniał Belmondo czasu troche jest, ale wieczorowa porą warto poszperać za fajnym miejscem.

witam bylismy na tym zlocie camping odebralismy bardzo pozytywnie mozliwosc przyłączenia do prądu i wody. caly teren w około jeziorka zadbany trawa wykoszona czysto bardzo ładnie. atrakcje dla dzieci hustawki. fajna sciezka w kolo jeziorka 2 km mozna przejechac rowerem. 

małym minusem byl sklep spozywczy odalony od campingu o 4km i komary :]  (czy łazienki ogrzewane nie zalwarzyłem  :] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Niedawno wspomniałem o Cieszynie.Obiecałem Markowi ,że link wkleję :

http://camping-olza.cba.pl/?page_id=32

 

Dzisiaj rozmawiałem z Ufolzem  i podpowiedział mi ,ze niedaleko w Dabrowie Górniczej mamy nowy ,ładny kemping,kazdy ma blisko a i ceny przystępne :

http://www.dabrowa-gornicza.pl/opis-1716-eurocamping_bledow.html

http://csir.pl/obiekty-8-Baza_Biwakowo_Campingowo_Rekreacyjna_Eurocamping_w_Bledowie.html

Cena za 2os+ zestaw=prąd to 51 zł.Wiata płatna ale myślę,ze to jest do załatwienia w gratisie :)

Żeby tylko nie było teraz problemu-ze za blisko jest :pad: :pad: :pad:

jeżeli chodzi o ośrodek w Błędowie to rzeczywiście miejsce ładne i czyste ale jak nie zmienił się pan głównodowodzący to na coś darmowego to trudno u niego liczyć

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Tychach -Paprocanach na ośrodku MOSiR i muszę Wam powiedzieć,że pięknie rozbudowali ten ośrodek-nowoczesne alejki, plażę .Jest dużo miejsca do spacerowania ,są extra pomosty wypuszczone na wodę,po których można spacerować,nowoczesny plac zabaw dla dzieci ,extra kawiarnio-lodziarnia.Dookoła jeziora droga dla rowerów.

Nigdy nie były wpuszczone tutaj przyczepy kempingowe- a wielu próbowało, ale jeżeli się Wam spodoba ,to postaram  się  załatwić jednorazowa zgodę na nasz zlot :)

Sanitariaty są na poziomie europejskim,z prądem nie ma kłopotu-odbywają się na ośrodku wielotysięczne imprezy.Jeżeli chodzi o prysznice to obok -50 m dalej znajduje się  kompleks sportowy,a tam 5 ogrzewanych łazienek- pełnometrażowe boisko do piłki nożnej,boczne boisko,korty tenisowe,siłowania itd.

Na tym boisku kilkakrotnie trenowała kadra Polski w piłce nożnej ,min. na Euro 2008,gdyż spali obok w 5-gwiazdkowym hotelu Piramida,gdzie mamy do dyspozycji SPA.Możemy również skorzystać ze SPA w hotelu Stara Poczta w Tychach.

Rozmawiałem o zlocie z kierownikiem MOSiR,którego znam od lat -jest za  ale muszę mieć zgodę z Urzędu Miasta.Miejsce na ognisko jest.

Tutaj u siebie  na miejscu jestem w stanie zorganizować extra imprezę i nie wiem ,czy to nie jest najlepsze rozwiązanie,szczególnie ,że ja mam być organizatorem.

http://mosir.tychy.pl/osrodek_paprocany.html

 

Żeby Was tutaj zaprosić -moje miasto ,jak dobrze posłuchacie nagrania wydało  na modernizację brzegu plaży i drogi rowerowej 5,5 mln złotych :yay: :yay: :yay: :yay: :yay:

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien plan może się uda ,to zapraszam Was do Nas na camp ale jeszcze wzystko w powijakach narazie załatwiłem grunt a co dalej, mamy wode i prąd ??? zobaczymy co dalej ,narazie zaczynamy spełniać sowoje marzenia....i liczymy na Was. :-)

post-13559-0-34395300-1415652878_thumb.jpg

Edytowane przez TomaszOlkusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belmondo, startujesz w wyborach ? :)

Nie ale wrzuciłem propozycję  :)

 

W Tychach proponuję  darmową wycieczkę do browaru Tychy z degustacją piwa i np. zwiedzanie obozu w Oświęcimiu - odległość 20 km

http://www.hotelpiramida.pl/odnowa_biologiczna

http://www.stara-poczta.pl/

Jest pewien plan może się uda ,to zapraszam Was do Nas na camp ale jeszcze wzystko w powijakach narazie załatwiłem grunt a co dalej, mamy wode i prąd ??? zobaczymy co dalej ,narazie zaczynamy spełniać sowoje marzenia....i liczymy na Was. :-)

Tomek działaj szybko :)

post-14758-0-42477300-1415657344_thumb.jpg

post-14758-0-91811200-1415657372_thumb.jpg

post-14758-0-32395200-1415657406_thumb.jpg

post-14758-0-36927400-1415657451_thumb.jpg

post-14758-0-59011000-1415657476_thumb.jpg

post-14758-0-22417400-1415657509_thumb.jpg

post-14758-0-72907500-1415657555_thumb.jpg

post-14758-0-38453400-1415657571_thumb.jpg

post-14758-0-74378700-1415657592_thumb.jpg

post-14758-0-35427300-1415657616_thumb.jpg

post-14758-0-02567700-1415657644_thumb.jpg

post-14758-0-00287100-1415657679_thumb.jpg

post-14758-0-00997700-1415657703_thumb.jpg

post-14758-0-98026600-1415657778_thumb.jpg

post-14758-0-70292500-1415657804_thumb.jpg

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.