Skocz do zawartości

zlot/spot 'na wiosnę' organizowany przez belmondo4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 802
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kielek jak zażyjesz odpowiednią ilość surowicy to żaden jad żmiji Ci nie straszny :] .

Właśnie zająłem się produkcją własnej surowicy  :pub:  :drink: bo na dużą żmiję musi być dużo %  :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz Kaczor coś narobił :lol: - Kilek własna księgarnię otwiera :yay:

Od razu mówię,że nie czytam tej literatury i nie mieszam gatunków,bo później  głowa mi pęka od natłoku wiadomości :]

Bo Ty Belmondo tylko romanse czytasz a może raz byś spróbował fantastyki  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym romansami to róznie bywa. Kiedyś dwóch facetów się pobrało w Kijowie, ludzie krzyczeli: skandal, skandal, a po roku urodziły im sie bliźniaki. Jeśli to nie będzie grappa, to ja chętnie poczytam :) Pod warunkiem, że farba drukarska nie będzie spuszczana z cysterny kolejowej ciemną nocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz Kaczor coś narobił :lol: - Kilek własna księgarnię otwiera :yay:

Od razu mówię,że nie czytam tej literatury i nie mieszam gatunków,bo później  głowa mi pęka od natłoku wiadomości :]

Jest pare powodów tej przyczyny:

1. źle dobrana surowica, :nono:

2, surowicy nie powinno się  mieszać,

3. surowica pochodzi z apteki o słabej renomie i marce,

4. surowicę dozuje się do wagi pacjenta, a nie jego chęci,

5. faktycznie działanie surowicy na organizm ma skutki uboczne. :oslabiony:

6. itd...itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Niedawno wspomniałem o Cieszynie.Obiecałem Markowi ,że link wkleję :

http://camping-olza.cba.pl/?page_id=32

 

Dzisiaj rozmawiałem z Ufolzem  i podpowiedział mi ,ze niedaleko w Dabrowie Górniczej mamy nowy ,ładny kemping,kazdy ma blisko a i ceny przystępne :

http://www.dabrowa-gornicza.pl/opis-1716-eurocamping_bledow.html

http://csir.pl/obiekty-8-Baza_Biwakowo_Campingowo_Rekreacyjna_Eurocamping_w_Bledowie.html

Cena za 2os+ zestaw=prąd to 51 zł.Wiata płatna ale myślę,ze to jest do załatwienia w gratisie :)

Żeby tylko nie było teraz problemu-ze za blisko jest :pad: :pad: :pad:

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za blisko nie jest. Całkiem fajnie to wyglada, coś tam pisza o długiej ścieżce rowerowej, która ma byc wybudowana, czy to już jest zrealizowane? Można by było przyjechać z rowerami.

I na to pytanie myślę,ze na to pytanie odpowiedzą nam koledzy z Dąbrowy Górniczej,którzy z nami byli we Wiśle,a wiem ,ze jutro się tam  ponoć wybierają :)

 

Tu każdy ma blisko-Marek ok. 100 km,Kajetan -90 km,najdalej Robak-ale jak chciał 380 km walić ,to i 236 autostradą doleci w 2,5 h  za 16,8 zł w jedna stronę.

Jak nie ma ścieżek to zadzwonimy żeby zrobili,bo jedziemy tam z  całej Polski na rowerach jeździć :)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.