Skocz do zawartości

Dolnośląski Zlot Caravaningu "Sudety 2014"


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jeśli mi się coś nie spartoli, to będę w piątek przed południem. Możemy rekreacyjnie po południu się bujnąć do Książa. W sobotę tak jak napisał Bartek mi bardzo pasuje. Co do A4 Misio od Twojej strony nie pomogę, ale wiem, że autostrada jest przejezdna. Jeśli będziesz jechał w czwartek to raczej na bramkach powinien być spokój. Konkurs karkówki dobry pomysł, może zauczestniczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W pierwszych postach było pisane o drogach dojazdowych.

Możecie to dokładniej nakreślić - o ile sugestie Bartosza by dłużej zostać na A4 zrozumiałe (dla potwierdzenia tylko - zjazd nr).

Ale info o remoncie od Decon_Team już mniej est dla mnie jasne...

 

Jak wygląda aktualnie temat remontów A4 w okolicach Wrocławia?

 

Hej Misio, 

na chwilę obecną A4 w okolicach Wrocławia wygląda dość tragicznie. Od wysokości zjazdu Wrocław Wschodni do bramek jest permanentny korek, przez remont nawierzchni na jednym z pasów. Stracić można od pół godziny do nawet 2-3 godzin w wypadku jakiejkolwiek stłuczki czy innego problemu. Niestety na tablicach informacyjnych GDDKiA lub Kapsch nie są tak mili aby informować kierowców. 

Z przyczepą nie bardzo jest objazd tego strategicznego miejsca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% będzie problem z dojazdem do bramek w drodze powrotnej, jesli będziesz wracał w niedzielę, korek często jest do samych Bielan Wrocławskich. Jeśli będziesz miał info sprawdzone, że jest korek w drodze do Świdnicy możesz zjechać na Wrocław Wschodni, a następnie kieruj się na Armii Krajowej, Ślężna i wyjedziesz na Świdnicę nad autostradą.

post-14545-0-11960000-1413189569_thumb.jpg

Ale to zależy od tego kiedy będziesz jechał, nie jest pewne, że będzie korek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobre pytanie - pomiędzy środa rano a piątkiem wieczór - wszystko zależy od tego czy uda mi się pokończyć zlecenie i jedno przełożyć na przyszły tydzień ;-) ale to okaże się w środę rano... Cepke na pewno przyciągnę w środę przed południem bo będę jechał z nie spod Wrocka i nie ma sensu jej ciągnąc do domu na parę chwil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobimy sobie zlot Sceniców ;)

Piaskowy - fajnie że przyjedziesz !

 

A czy ktoś wybiera się z jakimiś dziećmi/młodzieżą ?

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na objazd bramek wrocławskich nie przez Strzelin, Łagiewniki, a:

Zjazd 162 na Strzelin na 395 ale tylko do 346 i nią dojechać do 35 i na Świdnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.