Skocz do zawartości

ZŁOckie koło Muszyny "Rumcajsówka" 26-28.09.2014r


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy w szeregu to będziesz jechał Ty, ja zamykam karawane :)

 

Wiesz że nie mogę bo wszyscy będziecie na czerwonym stali :)

 

Karawany nie zamykaj, skoro spotkanie otwarte to może zgarniemy jakichś niezdeklarowanych jeszcze po drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety, baran długo nie pożyje . Adaś zamówił już  nam pożywkę do nocnych rozmów. Z tego co widzę to wszyscy przyjadą w piątek, więc  termin na jego komsumpcję jest z piątku na sobotę :slina:

 

 czyli smacznego hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, jemu religia zabrania jedzenia mięsa w piątek, ale za to w piątek mięso jest tańsze :ee:  :)  zjemy ze smakiem :slina: , Na sobote zamówione są kluski lane na mleku z kapustą. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy oszczędzają siły na piątek i sobotę :)

 

A jest ktoś umuzykalniony?? albo przynajmniej posiada jakiś sprzęt grający... a właściwie lepiej to 2gie :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza powinno wrzeć

Bo to jest cisza przed burzą.. :) do Piątku godz 15. jest cisza,a później..... :yay: w Piatek po 15 będzie wrzało :gitara: Wszyscy się oszczędzają na wekend, nie tracą sił.. :)

 

Wszyscy oszczędzają siły na piątek i sobotę :)

 

A jest ktoś umuzykalniony?? albo przynajmniej posiada jakiś sprzęt grający... a właściwie lepiej to 2gie :) ??

Myslę że jakJanusz nas odwiedzi, to zabierze :gitara: , ja mam w cepce jakis patetofon, Osmanisko też coś tam ma w cepce, ale jeżeli ktos by się chciał pochwalic swoim porządnym sprzętem , to może przywieźć :hehe:

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.accuweather.com/pl/pl/muszyna/264520/september-weather/264520

 

Jestem przekonany iż powyższa prognoza pogody się sprawdzi a może nawet będzie cieplej gdyż właśnie zmuszony zostałem przez piękną dziurę w drodze do zmiany pękniętej felgi... :'(  ale przy tej okazji mam już założone zimówki co utwierdza mnie w poprawie pogody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.accuweather.com/pl/pl/muszyna/264520/september-weather/264520

 

Jestem przekonany iż powyższa prognoza pogody się sprawdzi a może nawet będzie cieplej gdyż właśnie zmuszony zostałem przez piękną dziurę w drodze do zmiany pękniętej felgi... :'(  ale przy tej okazji mam już założone zimówki co utwierdza mnie w poprawie pogody :)

Bartek, pogoda musi być, Adaś juz tam od rana przegania chmury i odprawia swoje  :blagac:

 

Proszę zabrać ze sobą nośniki z muzyką jaką chcecie słyszeć..:):yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie staram się załatwić nosidełko na wypadek jakbyśmy faktycznie mieli iść w sobotę gdzieś... bo takich wędrówek wózek Marka już nie przetrwa w górzystym terenie. I tak Ojców dał się mu mocno we znaki... :)

 

O jakich nośnikach mówisz??? CD/DVD/MP3/kasety??? a może stare dobre winyle... :) skoro masz "patetofon" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bedzie taka potrzeba to i winyle mogą być , mam takie cudo jak gramofon  Bambino 4 ,mogę zabrać, tylko prosze o winyle, bo ja mam ale mało i do tego z  muzyką nie dla każdego  :bzik:   Wszystko przyjmujemy oprócz DVD. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za życzenia co nieobecności Twej nie zmienia. :)

Także jej nie usprawiedliwiamy, na spotkanie nakłaniamy :)

Już zabawa się szykuję wszak normalnie nie rymuję :)

Baran już zaprzestał beczeć no i plany są wycieczek :)

Adaś słonko nam czaruje a ja cepkę już szykuję :)

Gdy po drodze się spotkamy utworzymy karawany :)

Jak na miejsce zajedziemy to niejedno wypijemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.