Skocz do zawartości

ZŁOckie koło Muszyny "Rumcajsówka" 26-28.09.2014r


Rekomendowane odpowiedzi

To ja już nie wiem kogo liczyłem :) - może tych co z chęcią by zjedli ale nie mogą dotrzeć...

Łączmy się z nimi i prośmy by los się odmienił aby zaszczycili swą obecnością...  :swiety:

 

 

Nikogo prosić nie trzeba, kto ma byc to będzie, jak widac na liście ... :gitara:  pozostałym może termin nie pasowac... :hehe:

 

 

 

A to tak na poważnie ??? z dziećmi idziecie ???

 

No jasne, juz byliśmy 2 razy :) Teraz będzie trzeci, inną trasą ,dłuższą  , specjalnie dla jednej koleżanki :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i? Wiadomo już  coś?

Generalnie nic na sztywno ustalone nie jest. Pewnie w praktyce wyjdzie spontanicznie ale z tego co czytam to mniej więcej między 15-16 będziemy się łapać na MOPsie przed Bochnią :) jedni nie wytrzymają i pojadą szybciej... inni będą gonić wszystkich później :) jest spora szansa przy takiej lekkiej rozbieżności na uformowanie się mniejszych grupek po 2-3 załogi. No chyba że się akurat uda i trafi się więcej :) Trasa proponowana przez Krisia jest sprawdzona i do złych nie należy. Więc przynajmniej ja pewnie tak bym pojechał ale nie jest to również mus. Ważne by świateł było mało :) :) :) i relatywnie płasko

 

A wy śmigacie tym krążownikiem co w Gackach byłeś?? - pytam bym wiedział czego wypatrywać na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i uda mi się zorganizować by do Was dotrzeć ale jeszcze nie wiem... na ile się to uda...

Tym bardziej bym chciał że jedzie sporo "ziomali", a chyba jednak nie udało nam się spotkać.

 

Jak sie uda to 2+2 i dwie osoby do baranka :-)

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tym łatwiej jest się spotkać im większa dzieli nas odległość :) A w sprawie spotkań lokalnych to może ustalimy coś na miejscu :) pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo w końcu miejscowych będzie więcej niż przyjezdnych ... :yay: 


Pora zamawiać baranaka....już jest blisko 20 osób na niego :) bidulek....niech się jeszcze popasie na trawce :D  , jutro zamówimy :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i guzik...

Musze być w sobotę w pracy :-(

Bawcie się dobrze - może uda się następnym razem.

 

PS.

Takim pół żartem - a za tydzień (pierwszy weekend października) by się ktoś tam nie wybierał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, baran długo nie pożyje . Adaś zamówił już  nam pożywkę do nocnych rozmów. Z tego co widzę to wszyscy przyjadą w piątek, więc  termin na jego komsumpcję jest z piątku na sobotę :slina: 


No i guzik...

Musze być w sobotę w pracy :-(

Bawcie się dobrze - może uda się następnym razem.

 

PS.

Takim pół żartem - a za tydzień (pierwszy weekend października) by się ktoś tam nie wybierał?

następną razą sie spotkamy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jazdy konnej... cena pojedynczej jazdy 40zł/h, a dla grupy  30zł/h (tylko nie wiadomo ile to osób ma być w  tej grupie :hmm: ) Dowiemy sie wszystkiego w piątek :). Więc jeżeli będzie ktoś chętny na jazdę konną, to proszę do piątku się zastanowić.

 

Co do wyjazdu z Kraka do ZŁOckiego w kolumnie pojazdów uprzywilejowanych :przyczepa:  ...ja będe gotowy gdzieś koło 14,30 na pierwszym MOPie za  Szarowem (zjazd na Targowisko) a Brzeskiem  ( o ile jest tam jakiś MOP??? :hmm: ) będe czekał cierpliwie na resztę, ewentualnie Wy na mnie :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyjazdu z Kraka do ZŁOckiego w kolumnie pojazdów uprzywilejowanych :przyczepa:  ...ja będe gotowy gdzieś koło 14,30 na pierwszym MOPie za  Szarowem (zjazd na Targowisko) a Brzeskiem  ( o ile jest tam jakiś MOP??? :hmm: ) będe czekał cierpliwie na resztę, ewentualnie Wy na mnie :bzik:

 

O proszę proszę :) widać że piątek się zbliża bo jeszcze w zeszłym tygodniu pisałeś że będziesz nas wszystkich gonił a teraz pierwszy w szeregu :)

Taka postawa mi się podoba. Z resztą z czystym sumieniem za takim organizatorem to można wszędzie jechać :)

 

Baran w piątek - chyba fajnie bo każdy z chęcią wszama ciepłego "bezwełniaczka" po podróży na wieczorną strawę :)

Konie plan na niedzielę  - rozumiem że indywidualnie to 1 koń na osobę 40pln/h a z tą grupą to że niby jak będzie 1 koń na x chętnych po 30 pln/h od osoby czy grupy... z instruktorem mam nadzieję??? Trzeba to rozważyć bo przypuszczam że Ewka nie odpuści a może i Dominikę wyślę :) najwyżej się jej bardziej spodoba... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę proszę :) widać że piątek się zbliża bo jeszcze w zeszłym tygodniu pisałeś że będziesz nas wszystkich gonił a teraz pierwszy w szeregu :)

Taka postawa mi się podoba. Z resztą z czystym sumieniem za takim organizatorem to można wszędzie jechać :)

 

Pierwszy w szeregu to będziesz jechał Ty, ja zamykam karawane :)

 

Baran w piątek - chyba fajnie bo każdy z chęcią wszama ciepłego "bezwełniaczka" po podróży na wieczorną strawę :) 

Zje się .. :slina:

Konie plan na niedzielę  - rozumiem że indywidualnie to 1 koń na osobę 40pln/h a z tą grupą to że niby jak będzie 1 koń na x chętnych po 30 pln/h od osoby czy grupy... z instruktorem mam nadzieję??? Trzeba to rozważyć bo przypuszczam że Ewka nie odpuści a może i Dominikę wyślę :) najwyżej się jej bardziej spodoba... :)

 

Jak dobrze pójdzie to przyprowadzą koniki do Rumcajsówki, kto będzie chciał jeździć (pewnie jakas grupa kole 5 osóB) to 30zł/h a reszta bedzie sobie siedziec w wiacie i prowadzić rozmowy :gitara::jesc::piwko: .

Co do  planów  sobota czy niedziela to zweryfikuje to matka natura ... :niewiem:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech na sam smak i zapach barana chciało by się :slina::yay::przyczepa::biwak:

Zapraszamy, miejsca Ci u nas dostatek .... Piątek wieczorem, ewentualnie sobota ...ale raczej piątek, w sobote nie mozna jeść baraniny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.