Skocz do zawartości

ZŁOckie koło Muszyny "Rumcajsówka" 26-28.09.2014r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mówisz i masz :] proszę o dopisanie do listy Osman z Gosmanką +  2 lub 3 psy i baraninka jak będzie

To się podoba...bez marudzenia,bez stękania...jak się chce to się da. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas się właśnie wyjaśniło - Dominika musi mieć wolne w piątek :yay: bo u Ewki w przedszkolu jest impreza inauguracyjna obowiązkowa z rodzicami. Świadczy to o tym iż do wyjazdu z KRK powinniśmy być gotowi w okolicy 15 - mam nadzieję :) W związku z tym pytanie czy formujemy jakiś szyk wyjazdowy?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas się właśnie wyjaśniło - Dominika musi mieć wolne w piątek :yay: bo u Ewki w przedszkolu jest impreza inauguracyjna obowiązkowa z rodzicami. Świadczy to o tym iż do wyjazdu z KRK powinniśmy być gotowi w okolicy 15 - mam nadzieję :) W związku z tym pytanie czy formujemy jakiś szyk wyjazdowy?? :)

Ja muszę się dowiedzieć co u mojego pierwszoroczniaka w szkole :) lekcje kończy w piątek  o 16 bodajże 55 :(  ale ostatnią lekcją jest chyba religia :ee: będę musiał porozmawiać z siostrą niejednokrotnie przełożoną i usprawiedliwić nieobecność córki . Gorsza sprawa ze mną.....muszę załatwić skrócone lekcje w piątek :hmm:  (tak czy siak będę startował z cepką z okolic pracy , zawsze to godzina szybciej...można by się umówić gdzieś po drodze.) Może uda nam się spotkać gdzieś po drodze z załogą Osmana&Gosmanki :) jak na majówkę :):]:hehe::lol:  Co Iruś??  :drive:

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas się właśnie wyjaśniło - Dominika musi mieć wolne w piątek :yay: bo u Ewki w przedszkolu jest impreza inauguracyjna obowiązkowa z rodzicami. Świadczy to o tym iż do wyjazdu z KRK powinniśmy być gotowi w okolicy 15 - mam nadzieję :) W związku z tym pytanie czy formujemy jakiś szyk wyjazdowy?? :)

My jak najbardziej możemy się dołączyć do "szyku wyjazdowego" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jak najbardziej możemy się dołączyć do "szyku wyjazdowego" :)

Którą trasa pojedziecie? Na Sącz czy Ciężkowice i Grybów? Na majówkę lecieliśmy na Ciężkowice i Grybów, dobra i spokojna trasa, bez większych utrudnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą trasa pojedziecie? Na Sącz czy Ciężkowice i Grybów? Na majówkę lecieliśmy na Ciężkowice i Grybów, dobra i spokojna trasa, bez większych utrudnień.

 

Chciałeś napisać "pojedzieMY'". Godzinka w tę czy w inną większego znaczenia nie ma i ja też nie określę się iż na 100% o 15tej przy dzieciakach faktycznie będziemy mogli ruszać, zwłaszcza że i tak pewnie spotkamy się gdzieś po drodze o ile świateł będzie mało :drive: . Trasa na Ciężkowice i Grybów faktycznie sprawdzona, dość prosta i spokojna zwłaszcza z przyczepką bo tak to pewnie bym na Sącz leciał... do tego jeszcze przez Wieliczkę, Gdów, Limanową, Wysokie, Stary Sącz... tyle że to po górkach :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "pojedziecie" :miga: miałem na myśli to że ja się dostosuję do reszty. Na tą chwilę nie wiem co z pracą, co ze szkołą. Pewnie za tydzień w czwartek będę wiedział. :ee: Więc czekam na ustalenia . :bzik: Według mnie to najlepiej jechać na: Jurków, Czchów , Nowy Sącz..ewentualnie na Jurków , Zakliczyn, Ciężkowice, Grybów... wg. mnie dwie optymalne trasy.Nie wykluczymy jednej czy dwóch górek :) Jak Nuba sobie poradziła z nimi ...to nie jest aż tak źle :drive:

Gorsze są te światła w miasteczkach  ( w szczególności jak się jedzie za Ketrabem - on ma szczęście że zostawia mnie  na czerwonym :zly: , na każdym skrzyżowaniu  :niewiem:   )

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my również pojedziemy w piątek więc może gdzieś się dołączymy, Wercia kończy o 12 prace, czyli tak koło 13 wystartujemy od nas to na A4 koło Krakowa będziemy gdzieś o 15ej :drive:. Będziemy wypatrywać może do kogoś się doczepimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my również pojedziemy w piątek więc może gdzieś się dołączymy, Wercia kończy o 12 prace, czyli tak koło 13 wystartujemy od nas to na A4 koło Krakowa będziemy gdzieś o 15ej :drive:. Będziemy wypatrywać może do kogoś się doczepimy :)

Piotruś zdzwonimy się w piątek jak będziemy startować. :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.