Skocz do zawartości

ZŁOckie koło Muszyny "Rumcajsówka" 26-28.09.2014r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

proponuję 6.30 a na poważnie planujcie 15.00 w piątek pomiędzy Kraków Bieżanów a Bochnią tam jest MOP może na nim się spotkamy 

Może zjazd na Szarów :] .....?? :ee:   Ja się dostosuję :tuptup:  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . jeżeli można chętnie dołączyli byśmy do tego spotkania i oczywiście dopisujemy się do baraninki.Mirhan2

Ilę osób by było chętnych  na barana??

 

zjazd na Szarów przerabialiśmy poprzednim razem teraz proponuję coś nowego,a tak nawiasem dlaczego jechałeś wtedy w inną stronę niż ja ?Skoro jechaliśmy na  ten sam zlot ?

hahahahah nie zapomnę tego widoku...mam go codziennie przed oczami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zaszła pomyłka w cenniku, nie 20+ prąd 5zł za zestaw tylko 25+5 za prąd zestaw :blagac:  Moja wina, moja wina..... :blagac:    

 

  Odnośnie baraniny , to cena coś około 500zł za całość ale to jeszcze się dowiemy ile będzie chętnych i jaki ten baranek będzie duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

hahahahah nie zapomnę tego widoku...mam go codziennie przed oczami :D

 

A już liczyłem na jakieś ciekawe uzasadnienie... :):niewiem::hehe:

 

Niestety zaszła pomyłka w cenniku, nie 20+ prąd 5zł za zestaw tylko 25+5 za prąd zestaw :blagac:  Moja wina, moja wina..... :blagac:    

 

  Odnośnie baraniny , to cena coś około 500zł za całość ale to jeszcze się dowiemy ile będzie chętnych i jaki ten baranek będzie duży.

no nie wiem jak te 5zł wpłynie na ogólny kosztorys wyjazdu.... ;)

 

Do 26go jeszcze przeszło tydzień więc może się zgłoszą kolejni chętni :)

Zostajemy tylko jak na razie bez muzyki... Krixos żałuje, Mesert przyjedzie tydzień później... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że był juz plan na sobotę , to teraz czas na niedzielę....

Bedzie spokojnie .  Planowana jest jazda konna. Szeryf Adam robi zwiady , co i jak i  po ile :).  ( atrakcja bardziej dla dzieci - dorośli i tak będa wieczorami uprawiać jazdy ...konne na oklep ,dla odmiany w niedziele mogliby w siodle na prawdziwym koniku ).

Sprawa do dogadania ... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fajnie :) Ewka się pewnie ucieszy :) W zeszły weekend widziała dziewczynkę ćwiczącą woltyżerkę i była pod wrażeniem, a na festynie po "jeździe" kucykiem stwierdziła że trochę nudno było bo wolno jechał :) Trzeba będzie dużo marchewki kupić.... :) Jeszcze tydzień :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA HA to jednak się zmobilizowałeś by skończyć to w tym roku... :yes::yay::bravo:  to teraz przyjdzie czas na przyjemniejsze... :) - holownik ???

 

Z tego co tak na szybko policzyłem to jest 8 w porywach do 10 chętnych na ciepłego ociekającego sosem własnym baranka... - trochę mało jak na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja doliczyłem to jest 16 osób :) ale ja z manty zawsze byłem cienki :) Jeszcze z 4 osoby i bedzie git :slina:  

Samochód... nadal czekam,może ktoś się zlituje i mi cos dobrego sprzeda  :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem kogo liczyłem :) - może tych co z chęcią by zjedli ale nie mogą dotrzeć...

Łączmy się z nimi i prośmy by los się odmienił aby zaszczycili swą obecnością...  :swiety:

 

 

Plan na sobotę rano kole godz. 8. :)

http://mapa-turystyczna.pl/route/z17j

 

A to tak na poważnie ??? z dziećmi idziecie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.