Skocz do zawartości

ZŁOckie koło Muszyny "Rumcajsówka" 26-28.09.2014r


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy za życzenia co nieobecności Twej nie zmienia. :)

Także jej nie usprawiedliwiamy, na spotkanie nakłaniamy :)

Już zabawa się szykuję wszak normalnie nie rymuję :)

Baran już zaprzestał beczeć no i plany są wycieczek :)

Adaś słonko nam czaruje a ja cepkę już szykuję :)

Gdy po drodze się spotkamy utworzymy karawany :)

Jak na miejsce zajedziemy to niejedno wypijemy :)

:look:   ooo panie, rymiarz  z Ciebie całą gebą :):ee:  Bedziesz musiał nam zademonstrować swoje umiejętności w ZŁOckim :)

 

 

Dodam tylko  że ja juz dzisiaj wyruszyłem :drive:  z cepką do Złockiego : :przyczepa:  Juz jestem poza Krakowem :) , jeszcze tylko dwa dni i będe na miejscu :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:look:   Dodam tylko  że ja juz dzisiaj wyruszyłem :drive:  z cepką do Złockiego : :przyczepa:  Juz jestem poza Krakowem :) , jeszcze tylko dwa dni i będe na miejscu :banan:

 

WOW. To się nazywa determinacja!!! Trzy dni w drodze w jedną stronę by pobyć z nami w weekend. - SZACUN - patrzeć i brać przykład z karawaningowca pełną gębą.

:blagac::]:lol2::bravo::ok::laugh::hehe::-]:D:lol::pub::piwo::brawo:

 

Tak tylko przekornie zapytam czy Ty ją tam chcesz zaciągnąć osobiście???" Nuba" padła czy co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś w piątek przejeżdżał :miga:  koło MOP Stanisławice to zapraszamy :blagac: tam jest miejsce dla Ciebie około 15.00

Postaram się tam dotrzeć na czas . :drive:

 

 

Tak tylko przekornie zapytam czy Ty ją tam chcesz zaciągnąć osobiście???" Nuba" padła czy co???

Ja mam cepke już w pracy, zawsze to 60km szybciej w piątek :drive:. Nie muszę jechać do domu i wracać ....

Aaaaa którą trasą lecim?? Na Sącz czy Grybów?? Czy jakąś inną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa którą trasą lecim?? Na Sącz czy Grybów?? Czy jakąś inną??

 

A korci Cię by spróbować przez Sącz??? trochę do góry jest i serpentyny po drodze ale może dało by radę...- tutaj głownie Ty się wypowiedz... najwyżej w drodze powrotnej pojedziemy jak ostatnio :)

Niby nie aż tak strasznie bliżej tą trasą ale jakoś mentalnie jak nie trzeba robić kółka w koło Krynicy to tak w odczuciu jakby szybciej.... sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciałem na Sącz do Muszyny, droga bardzo dobra, mały podjaz i serpentyny  za Tęgoborzem:) ale spokojnie... mozna na tych serpentynch zobaczyć nr.rejestracyjny cepki i sprawdzić czy światła swiecą  :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie teraz okazało to jest 1 zarezerowana cepka a w niej państwo którzy zawsze są w  Sobotę, drudzy nie dają znaku zycia pierwszym , więc chyba przyjada tylko jedni :)


na liście widzę że nie widzę paru JÓZKÓW jeden nie dojedzię to wiem

A ten jeden :foch:  JÓZEK  co nie dojedzie a wiesz który .....to będzie miał przechlapane. Oby dojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie  sprzętu grającego:  "Duchy złe" będą grały w ZŁOckiem już od 12-tej w piątek.W przypadku braku akceptacji dla muzyki z PARKU JURAJSKIEGO  należy   dowieźć  pendriva  z ulubioną muzyką .

Proszę zarezerwować 1- porcję  baraniego udźca. 

 

Gosia i Andrzej.


W temacie  sprzętu grającego:  "Duchy złe" będą grały w ZŁOckiem już od 12-tej w piątek.W przypadku braku akceptacji dla muzyki z PARKU JURAJSKIEGO  należy   dowieźć  pendriva  z ulubioną muzyką .

Proszę zarezerwować 1- porcję  baraniego udźca. 

 

Gosia i Andrzej.

Przepraszamy ,ale  w ferworze pakowania  zapomnieliśmy  o przedstawieniu sie i pozdrowieniu wszystkich uczestników forum .

Gosia i Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy witamy :yay: dawno nie widzianych :przyczepa: i zapraszamy :pub:  :piwo:  :brawo:


Jak sie teraz okazało to jest 1 zarezerowana cepka a w niej państwo którzy zawsze są w  Sobotę, drudzy nie dają znaku zycia pierwszym , więc chyba przyjada tylko jedni :)


A ten jeden :foch:  JÓZEK  co nie dojedzie a wiesz który .....to będzie miał przechlapane. Oby dojechał.

Dostaje :zolta: i jak w hokeju następna będzie :czerwona: Albo inaczej wymyślimy mu jakąś karę na przykład podciaganie przyczepek pod górę od bramy.Co ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie  sprzętu grającego:  "Duchy złe" będą grały w ZŁOckiem już od 12-tej w piątek.W przypadku braku akceptacji dla muzyki z PARKU JURAJSKIEGO  należy   dowieźć  pendriva  z ulubioną muzyką .

Proszę zarezerwować 1- porcję  baraniego udźca. 

 

Gosia i Andrzej.

Przepraszamy ,ale  w ferworze pakowania  zapomnieliśmy  o przedstawieniu sie i pozdrowieniu wszystkich uczestników forum .

Gosia i Andrzej

Miło Was poznać teoretycznie , praktycznie nastapi to jutro :skromny: 

Muzkę musicie grac bardzo głośno , żebyśmy usłyszeli ją jak będziemy jechać w Muszynie :) Co do udźca baraniego....kto pierwszy przy garze ten lepszy :slina: , a że ja pojadę do kostnicy po tego bidulka , to się nim zajmę :)

 

Dostaje :zolta: i jak w hokeju następna będzie :czerwona: Albo inaczej wymyślimy mu jakąś karę na przykład podciaganie przyczepek pod górę od bramy.Co ty na to ?

Jutro zbierzemy Radę Rozumnych i ustalimy jaka kara będzie stosowana dla :foch: JÓZKA . Ale :zolta: jak najbardziej. :policja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro coś na ciepło będzie to postarałem się zabezpieczyć coś na słodko do porannej sobotniej kawy :) ku pokrzepieniu :)

post-15964-0-88366400-1411647118_thumb.jpg

 

Kto tylko będzie miał ochotę i pokona lęki przed mym wypiekiem - Zapraszam - :) 100% domowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.