Skocz do zawartości

Mandacik od czarnych naciagaczy


powolniak

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przyznaje sie do winy, ale ich dzialanie w niektorych przypadkach jest niezgodne z prawem. Powiedzcie mi gdzie w DZ.U. lub innym urzedowym biuletynie znajdziemy wzory wezwań i dokumentow jakie nam przysyłaja. Bo ja nie znalazlem. Czyli jak tez moge sobie cos takiego napisac . Przwciez działaja zgidnie z wytycznymi uatawodwacy.

Jak oni moga lawirowac NIEzgodnie z prawem to my tez mozemy.

Czy przyzepa ma kierującego-nie, włascicielem jestem ja. Jak by to byla policja to nie mamy o czym rozmawiac, maja w swojej działalnosci uprawniwnia.Tu Ryba masz racje i dziekuje kolegom za podpowiedzi ;)

Edytowane przez lukpyr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zadzwoń do ITD i zapytaj, czy w rzeczonym okresie z masztu SM?G miała prawo robić fotki.

Wg mojej wiedzy-nie.

Żółte maszty tylko ITD.

Przenośne reszta oraz ITD.

 

A na przyszłość wolniej.

Edytowane przez fux (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym "dziadom" nie popuszczał.

Właśnie o to im chodzi, bo wiedzą, że co drugi "Kowalski" odpuści i zapłaci 100 czy 200zł i tak w miesiącu uzbiera się spora sumka.

Powiem szczerze, już kilka spraw (akurat nie o mandaty i prędkość chodzi) ciężko, ale wywalczyłem.(uzyskanie odszkodowania po burzy-UNIQA, zmniejszenie teściowi renty-ZUS, wywalczenie klimatyzatorów w pracy.itp)

Obecnie jestem na etapie "walki" z przedszkolem-niesłusznie pobierającym opłatę za pobyt córki. Nie dali wyboru i żądają zapłaty za całe 9 godzin (ja zadeklarowałem im 7).

 

Ostatnio niestety coraz częściej spotykam się z jawną niesprawiedliwością - ale w tych czasach i w tym kraju wszystko jest możliwe-szczególnie wyzysk biedniejszych nie mogących się obronić prostych ludzi. 

 

Podpowiem; nie trzeba być wcale prawnikiem, aby walczyć o swoje; wystarczy trochę wiedzy, telefonów i informacji z neta - później twardo walczyć o swoją rację.

 

Jeśli faktycznie przekroczyłeś  prędkość ( a tylko Ty możesz to wiedzieć) to tak jak ktoś napisał- trzeb mieć honor, przyznać się do błędu i zapłacić- jeśli jednak nie WALCZ DO UPADŁEGO - nawet jeśli chodzi o 50 zł !!!!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.