Skocz do zawartości

Pod niebem Chorwacji 2014 r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 nie nudzi się Wam już ? widzę, że właśnie mija miesiąc od wyjazdu z PL..

 

 

Ty zanoś modły do jakiegokolwiek sobie życzysz Boga, żebyś tak mógł na emeryturze, jak Ir i Ed.... bo jak mnie przyszła kilka dni temu, prognozowana emerytura , na oficjalnym papierku z ZUS-u, w wysokości ok 300 zł miesięcznie, to mi się żyć odechciewa.....  Kto mnie będzie utrzymywał?? Dziecko moje jedyne ??? O wyjazdach to nawet nie mówię......  :krzykacz:  :krzykacz:  :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zanoś modły do jakiegokolwiek sobie życzysz Boga, żebyś tak mógł na emeryturze, jak Ir i Ed.... bo jak mnie przyszła kilka dni temu, prognozowana emerytura , na oficjalnym papierku z ZUS-u, w wysokości ok 300 zł miesięcznie, to mi się żyć odechciewa.....  Kto mnie będzie utrzymywał?? Dziecko moje jedyne ??? O wyjazdach to nawet nie mówię......  :krzykacz:  :krzykacz:  :krzykacz:

 

I o to chodzi żeby się żyć odechciało wtedy ZUS ma te 300 przez pare m-cy do przodu :D I jeszcze się chwaliśz dzieckiem jedynym, więc ono bedzie musiało utrzymać Was obojeeee!!! To duży balast na jedno dziecko :D 

Do roboty Kajetan póki czas :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z zupełnie innej beczki - nie nudzi się Wam już ? widzę, że właśnie mija miesiąc od wyjazdu z PL..

 

macie jeszcze plan wracać? :)

 

Ja po dwóch tYgodniach w Oaza Mira mam dość i chce do domu

Jutro wyjazd. Pogoda wietrzna a zapowiadają burze na jutro.

Co do kempingu to daleko im do włoskich czterech gwiazdek.

Widoki piękne, woda w morzu piękna i to na tyle.

Za dwa tygodnie zaplacilam 1200 € za troje dorosłych, dzieckp i psa.Tyle samo płaciłem we Włoszech za duzo wiekszy komfort i atrakcji na kemping.

Dodam jeszcze, że choć tyle bylo pisania że Oaza Mira w Drage jest droga jest tu dużo polaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mnie podkusiło, żeby przeliczyć tą Twoją cenę.... i widzę w dużym zaokrągleniu 355zł za dobę. Nie ma co dyskutować o pieniądzach, bo każdy wydaje jak chce, ale moim zdaniem camping nie warty takiej kasy.

 

życzę szerokiej drogi w drodze do PL.

 

P.S Kajetan - ja tam wolę pracować na tą przyszłość niż się modlić :) a listów od zusu nie czytam bo po co się denerwować ? przecież oni i tak zdążą upaść zanim mi cokolwiek wypłacą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po dwóch tYgodniach w Oaza Mira mam dość i chce do domu

Jutro wyjazd. Pogoda wietrzna a zapowiadają burze na jutro.

Co do kempingu to daleko im do włoskich czterech gwiazdek.

Widoki piękne, woda w morzu piękna i to na tyle.

Za dwa tygodnie zaplacilam 1200 € za troje dorosłych, dzieckp i psa.Tyle samo płaciłem we Włoszech za duzo wiekszy komfort i atrakcji na kemping.

Dodam jeszcze, że choć tyle bylo pisania że Oaza Mira w Drage jest droga jest tu dużo polaków

Siedzieliście 2 tyg. na drogim kempingu patrząc na piękną wodę i widoki??? 

Jeszcze nigdy nie miałam dość, zawsze niedosyt ... jest tyle w okolicy do zobaczenia  że czasu zawsze za mało i żal wyjeżdżać.

Ponadto nie ma sensu porównywać kempingów w rożnych krajach. Każdy kraj co innego oferuje. I w czym np. Cro ustępuje Italii pod katem słońca, morza i miejsc do zwiedzania. Oba kraje mają porównywalną ofertę turystyczną pod tym akurat kątem.

 

Jak mam do wyboru kemp tani, bez atrakcji za to w ciekawej okolicy i **** , to zawsze wybiorę ten bez *. Atrakcje to sobie sama zapewnię :)

Nie jadę siedzieć na kempingu tylko na nim śpię więc mi to lotto czy ma atrakcje czy nie ma. Aby miał prąd, sanitariaty nadające się do użycia i cień :) choć i z tego zdarzyło się rezygnować na rzecz samego położenia kempingu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z zupełnie innej beczki - nie nudzi się Wam już ? widzę, że właśnie mija miesiąc od wyjazdu z PL..

 

macie jeszcze plan wracać? :)

Termin naszego powrotu jest określony=podany ( w tym wątku)  ... i będzie dotrzymany.

nie wiem co mnie podkusiło, żeby przeliczyć tą Twoją cenę.... i widzę w dużym zaokrągleniu 355zł za dobę. Nie ma co dyskutować o pieniądzach, bo każdy wydaje jak chce, ale moim zdaniem camping nie warty takiej kasy.

 

życzę szerokiej drogi w drodze do PL.

 

@maarec

Jesteś ciekawski ale nie dociekliwy ...

[wydra] wraca do D=Karlsruhe

... ptok (on/ona?) zostaje na posterunku/na warcie

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie zaplacilam 1200 € za troje dorosłych, dzieckp i psa.Tyle samo płaciłem we Włoszech za duzo wiekszy komfort i atrakcji na kemping.

 

 

My w tym roku planujemy wydać na kemping we Włoszech z basenem i dziką plażą, ok 200 E za 2+1 . 1200 E,  to nas chyba cały wyjazd wyniesie, z dojazdem, powrotem i przystankiem na dwie, trzy noce w Austrii.....  :hmm:  Coś tu jest nie halo  :hmm:  Żaden kemping nie jest tyle wart.....  :look:

P.S Kajetan - ja tam wolę pracować na tą przyszłość 

 

Pracuję już ładnych kilka lat. I co?? Wg nich, jak tak będę dalej pracował to może 600 zł dostanę......  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge śmiało powiedzieć, że ja juz tutaj nie przyjade.

Niby trzy plaże ( duża, FKK, i dzika)

Do tego dość duży basen ale tylko dla plywajacych bo caly głęboki i BRUDNY !!

Place bardzo duże , darmowy internet ( brak zasiegu)

 

Nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.