Skocz do zawartości

Pod niebem Chorwacji 2014 r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kto miał taką przyczepkę ?... ręka w górę

 

Ha !!! Ja nawet mam teraz. W stanie średnim ale czeka na renowację :) Planuję zarejestrować jako zabytek, na żółtych tablicach  :hmm:  Uratowałem od całkowitej zagłady... podobnie jak Zaporożca i motorynkę.... może kiedyś będę miał czas, żeby to wszystko ogarnąć....  :oslabiony:  :oslabiony:  :oslabiony:

 

Na razie do tejże przyczepy zorganizowałem oryginalne opony D124 i próbuję znaleźć czas na polakierowanie kilku detali..... Jest starsza niż ta zdjęciu, jeszcze z szerokim rozstawem śrub....  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Zaporożca i motorynkę.... może kiedyś będę miał czas, żeby to wszystko ogarnąć....  :oslabiony:  :oslabiony:  :oslabiony:

...

Ło kurde, musisz no kurde to się satysfakcją opłaci, dasz radę, to szlachetny cel.

Szkoda że pasja tak często jest szufladkowana a przecież tyle radochy jest jak się ukończy coś niecodziennego.

Warto.

Sił i powodzenia !

.

Edit: Sorry za OT  w temacie, ale cuś tknęło.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło kurde, musisz no kurde to się satysfakcją opłaci, dasz radę, to szlachetny cel.

Szkoda że pasja tak często jest szufladkowana a przecież tyle radochy jest jak się ukończy coś niecodziennego.

Warto.

Sił i powodzenia !

 

Dzięki za słowa otuchy :) 

 

Jak miałem nie uratować Zaporożca, którego wujek chciał albo dać mnie albo wywalić, bo mu był garaż potrzebny....??? A Zappo przestał w garażu, na cegłówkach ponad trzydzieści lat, dokładnie od '77 roku.... obecnie to 100% oryginał ale nie jeździ, bo szlag trafił wszystkie gumy w hydraulice....  :oslabiony:  Silnik pali  :yay:

Przywlokłem go na towarowej dwuosiówce z Jeleniej Góry do B-B. Zaręczam, że jazda z budką kempingową przy tym to relaks :)

 

PS. Ired chyba nam wybaczy OT. A może sam dorzuci coś do dyskusji. Sam ją sprowokował, niechcący  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ired chyba nam wybaczy OT. A może sam dorzuci coś do dyskusji. Sam ją sprowokował, niechcący  :]  :]

@Каетан

C Запорожцем  Свадьба  < добро пожаловать

Привет,

Ir & Ed

PS

W czasach CCCP na pytanie ile aut było w orszaku ślubnym padała odpowiedż ...

Na weselu było  ~29 aut nie licząc .... Zaporożców.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto miał taką przyczepkę ?... ręka w górę

attachicon.gifIMG_2336.resized.JPG

Miałam, miałam. Towarzyszyła nam w wakacyjnych wyprawach do Bułgarii. Na dyszlu zamocowaliśmy dodatkowo pojemnik na butle od N126. Niestety zużyła się w wyniku intensywnej eksploatacji przez całą rodzinę. Za to motorynka po kilkunastu latach odpoczynku w garażu odpaliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam, mniam ... :) na naszej parceli rosło piękne drzewko figowe, owoców miało fulll, tylko że jednak jeszcze były niedojrzałe :( więc ślinka ciekła ale trzeba było obejść się smakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gusia-s

... dokładka

attachicon.gifIMG_2576.resized.JPG

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

na szczęście zaopatrzyłam się w .... wiem, że to nie to samo ale zawsze coś :)

 

post-7016-0-44717000-1407707544.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.