Skocz do zawartości

Opony całoroczne - co o tym sądzicie?


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 818
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

21 minut temu, jacek00 napisał:

Oponeo ma drogo. W przypadku mojego rozmiaru to około 100 zł na sztuce więcej niż u konkurencji

 

 

Spoko

Czasem jest tak że taniość wynika z tego że nie gwarantują np że ona będzie bo z tego roku.  Ogólnie i tak wychodzi ta opona na Oponeo w miarę tanio. Można się jeszcze bić o rabat przy płatności Google.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko

Czasem jest tak że taniość wynika z tego że nie gwarantują np że ona będzie bo z tego roku. 

Tak masz rację. Trzeba zwracać na to uwagę :-)

 

Z ciekawości popatrzyłem u konkurencji na Twój rozmiar, i jest jakiś dziwny, bo wszędzie liczą sobie niemal tyle samo :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też patrzyłem, i ogólnie jest albo drożej albo jakieś dziwne firmy gdzie oszczędność jest rzędu 20zł na oponie.


Mi wyszło prawie 40 zł więc przy czterech ok. Ogarnęli zamowienie, w ciągu doby były do odbioru. Stalowe felgi natomiast z oponeo. Mieli lepsze ceny.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze sprawdzam w kilku sklepach ale przy moich zimówkach Nokianach Oponeo maiło po kilkadziesiąt zł na sztuce drożej

ostatnie kilka zakupów robiłem w : https://www.sklepopon.com/

polecam z czystym sumieniem fajne jest w tym sklepie że możesz wybrać czy chcesz opony z bieżącej produkcji czy np taniej nowe pełnowartościowe ale nie z bieżącego rocznika.

przy tanich sklepach internetowych w przypadku jeśli kupujemy na firmę trzeba zwrócić uwagę skąd dostaniemy FV , w przypadku najtańszych ofert widziałem że firmy są z poza polski więc możemy być w plecy na różnicy w VAT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Suzu4x4 napisał:

ja zawsze sprawdzam w kilku sklepach ale przy moich zimówkach Nokianach Oponeo maiło po kilkadziesiąt zł na sztuce drożej

ostatnie kilka zakupów robiłem w : https://www.sklepopon.com/

przy tanich sklepach internetowych w przypadku jeśli kupujemy na firmę trzeba zwrócić uwagę skąd dostaniemy FV , w przypadku najtańszych ofert widziałem że firmy są z poza polski więc możemy być w plecy na różnicy w VAT ;)

Właśnie w tym sklepie moje opony są o 75 zł taniej niż w oponeo. Czyli na komplecie mam 300 zeta do przodu

Cytat

polecam z czystym sumieniem fajne jest w tym sklepie że możesz wybrać czy chcesz opony z bieżącej produkcji czy np taniej nowe pełnowartościowe ale nie z bieżącego rocznika.

Niestety w większości przypadków nie ma takiej możliwości, a masz tylko opcję nowe pełnowartościowe i trzeba najlepiej zapytać.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem sklepopon mają fajne oponki w dobrych cenach brałem u nich Hankook RADIAL RA10 185 R14 102/100 Q do przyczepy po 248zł/1szt z rocznika w którym kupowałem.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może u mnie tak było , ostatnio kupowałem tam  zimowe Nokiany  i mogłem wybrać, co do samego sklepu to jak mówiłem powyżej  sprawdzony i polecam kupuje już tam drugi sezon, w moim przypadku zawsze było taniej, czas realizacji zgodny z zamówieniem i za każdym razem opony (rocznikowo) przyszły takie jak miały być (niepoto co dwa trzy lata zamawiam na nowe zimówki żeby kupować jakieś zleżałe kilkuletnie opony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Voku napisał:

Czasem sklepopon mają fajne oponki w dobrych cenach brałem u nich Hankook RADIAL RA10 185 R14 102/100 Q do przyczepy po 248zł/1szt z rocznika w którym kupowałem.

Daj znać jak CI przyjdą opony. Jestem ciekawy jaki to rocznik. Pytałem w sklepopon i tam mają tylko starocie z 2016 roku - czyli zaraz 3 latki to będą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2018 o 10:02, witus napisał:

Mi wyszło prawie 40 zł więc przy czterech ok. Ogarnęli zamowienie, w ciągu doby były do odbioru. Stalowe felgi natomiast z oponeo. Mieli lepsze ceny.
 

I sprzedają opony nowe czy leżaki magazynowe? W Norauto mają całkiem dobre ceny, ale zero informacji o dacie produkcji. W sumie w Oponeo też nie ma żadnej informacji. Ja już się boję i pytam, bo większość sprzedaje starocie po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2018 o 14:04, jacek00 napisał:

Zamiast Nokiana to bym wstawił tam Vredestein i Continental ?

Kupiłem letnie Verdesteiny Stportrac 5, bo tak jak u kogoś wcześniej Rainsporty 3 z Uniroyala po 2,5 sezonach nadawały się tylko do kosza. No i miało być super, a wychodzi że są tak głośne, że pierwszy raz mam ochotę sprzedać ledwo co założone opony... Strasznie się zraziłem do tej firmy :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.