Skocz do zawartości

Wakacyjne marzenia


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Oj marzen jest duzo, tych duzych i tych malych. Z malych i w miare realnych to naokola skandynawi + istandia. Z duzych podroz przez syberie nad bajkal, potem na poludnie do chin i dalej wietnam, kambodza, tajlandia, powrot przez indie, iran i turcje. I cala panamerika, od Alaski po ziemie ognista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu razem z PZM do Tallina ( tegoroczny wyjazd do Rygi był b. udany ) a potem ??? moze wrócić przez Skandynawię. W 3 tygodnie chyba bym to wykonał. Czy ktoś ma podobne marzenia? Pozdrawiam AdamH :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z duzych podroz przez syberie nad bajkal,

Tutaj jest stronka o takiej podróży przez syberię nad Bajkał -ale mi zaimponowali tym opisem w jaki sosób dotarli nad Bajkał ,a jeszcze te zdjęcia....trzeba mieć zacięcie żeby sie porwać na taką przygodę

http://www.jplak.ps.pl/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe macie marzenia. Nie planuję pokonywania takich odległości.

Najważniejsze żeby zdrowie dopisało i było trochę na „na zdrowie” reszta ułoży się sama.

Dla mnie wyjazd zaczyna się po ruszeniu z parkingu pod domem. Dalej idziemy na żywioł,

nieważne dokąd jedziemy i w jakim czasie tam dojeżdżamy, mu już jesteśmy na wakacjach.

Przydałoby się też trochę znośnej pogody.

Pozdrawiam i życzę wszystkim spełnienia wszystkich marzeń, tych wakacyjnych i innych

w rozpoczynającym się za 8 godz. i 25 min. 2008 roku.

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się marzy taki wypad na kształt małej karawany jak to proponują w CAMPER TEAM . Przez całe wakacje karawana poruszałaby sie trasą po Polsce i co tydzień zmiana miejsca .Ludzie by dojeżdżali i odjeżdżali a karawana szła by dalej ! Może kiedyś coś takiego zorganizujemy !? :serducha::swieca::biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie - Rysiu - a co stoi na przeszkodzie by to zreralizować? Chcieć znaczy móc i znaleźć sposób na to.

 

Jestem jednym z pierwszych uczestników Małej Karawany (nie załapałem się na pierwszą). Przyjechałem na drugą. Trzecią w całości już sam organizowałem - spotkanie pod jaskinią Raj.

 

Później po zlocie w Zdworzu ruszyliśmy na Drezno i Pragę. I tak dalej - a to na Węgry a to na Kaszuby - nie we wszystkich oczywiście można uczestniczyć - ale nie na tym to polega. Mała Karawana to idea a nie ludzie :-)

 

Mała Karawano - do dzieła!!!

 

Logistycznie? Tydzień w jedym miejscu? Jeśli to odpowiada to może być tydzień - raczej proponuję 2-3 dni - wystarczy chcieć by móc - POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Tadeuszem z Otwocka , członka zamkniętego klubu ,,Mała Karawana ,, który upoważnił mnie aby poinformować wszystkich z forum ,,karawaning.pl,,, że będą mogli wziąć udział w karawanie 2008. Zaczyna się ona w Grudziądzu 27 czerwca i jej trasa biegnie wzdłuż granic Polski / ok. 3000 km. /Wszystkie mapy , miejsca i daty zostaną nam podane , więc nie ma co tworzyć nowej trasy. Z zapowiedzi Tadeusza będziemy mile widziani na wszystkich odcinkach !

Super ! :serducha::swieca::biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też jest sposób - widzisz już Ci się udało - chciałeś to znalazłeś sposób - Gratulacje!!!

 

Pamiętajcie, że "korzenie" tych wypraw są kamperowe - wiec dłużej jak jeden dzień/dwa w jednym miejscu nie stacjonuje.

 

Pozdrawiam :serducha::swieca::biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.