Jump to content

ekstremalny kamper-MAN TGA 18.480 DAKAR 2008

koliber1111
 Share

Recommended Posts

w wekend udało się zakończyć budowę samochodu MAN dla Divers extreme team na Dakar 2008.jak by nie patrzeć jest to "kamper"w kontenerze znajdują się trzy miejsca do spania dla załogi i trochę wyposażenia do przeżycia na pustyni.kontener jest wewnątrz oświetlony modułami diodowymi(takimi jak moja przyczepa).napęd na 4 koła,silnik 13 litrów pojemności,600 koni i 3000(trzy tysiące)Nm.prędkość max 150 km/h ograniczona elektronicznie(przepisy Dakaru).po świętach wrzucę trochę fotek tego potworka

gratuluje ukończenia :serducha: , az mnie ciekawosc zrzera , ale jakos sie wytrzymie ...Pozdrawiam i zycze Wesołych , spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

elaola ....zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzą Jońscy

Ja również życzę Wam zdrowych,spokojnych i pogodnych Świąt-choć przyznaję,że intryguje/lecz zarazem cieszy/ mnie bardzo to wyróżnienie. :serducha:

koliber1111

jak by nie patrzeć jest to "kamper"w kontenerze znajdują się trzy miejsca do spania

Może powiem zięciowi aby podjechał do Ciebie i przewiózł kontener na III zlot. Z przyjemnością go sobie wszyscy obejrzymy i pozazdrościmy.

Kurna, a tyle sie Nasz Koliber napracował ....

Porażka, Jacek.

I wszystkie starania na nic ! Dakar odwołali ! Szkoda !

I wszystkie starania na nic ! Dakar odwołali ! Szkoda !

dlaczego na nic...???? sprzęt przygotowany , nic tylko do garażu schować i za rok bedzie jak znalazł hehe

nie to żart taki sseese miał byc , no ale nic ...szkoda ich no :klotnia: