Skocz do zawartości

Jak Majówka to tylko Rumcajsówka...01-04.05.2014 Bania u Cygana i inne takie..


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnośnie dojazdu do Rumcajsówki:

Od Krakowa kierujemy się na Nowy Sącz( autostradą do zjazdu na Brzesko), Krynica,Muszyna. Z Muszyny kierunek na Piwniczną, za przejazdem kolejowym w Muszynie , kierujemy się w prawo na Szczawnik,po jakichś około 4 km będzie droga z pierwszeństwem w lewo , to my kierujemy się w prawo jest tam duża reklama Rumcajsówki. Kierujemy się cały czas pod górę. Jak po prawej stronie miniecie Ośrodek Edyta, to jeszcze z 200-300 metrów i po prawej stronie będzie wjazd do Rumcajsówki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni ! 

Jakby baranek został przeniesiony na piątkowy wieczorek to byłoby jeszcze dwóch chętnych to partycypowaniu w kosztach, dojadą do na w składzie 2+1 ( 9lat) + piesek. Przyczepkę już zarezerwowali u gospodarza Rumcajsówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jesteśmy za Barankiem w piątkowy wieczór. Dałem znać jeszcze jednym znajomym którzy kiedyś byli chętni wypożyczyć sobie przyczepkę by też śmignąć gdzieś i więc kto wie, może jeszcze się określą i będzie nas więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,Krixos namawia mnie na wyjazd z Wami.Widzę,że szykuje się fajna impreza-bardzo chętnie ale nie tym razem-nie będzie nas  niestety w kraju.Może następnym razem się uda :)

Pozdrawiam :)

 

Krixos - byłem pewny że masz 100% skuteczność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jesteśmy za Barankiem w piątkowy wieczór. Dałem znać jeszcze jednym znajomym którzy kiedyś byli chętni wypożyczyć sobie przyczepkę by też śmignąć gdzieś i więc kto wie, może jeszcze się określą i będzie nas więcej :)

Jak tak dalej pójdzie , to trzeba będzie zamówić 2 barany :):ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krixos - byłem pewny że masz 100% skuteczność ;)

 

Wiedziałem, że Belmondo jedzie na włóczęgę po świecie i tylko go denerwowałem, że się szykuje super wyjazd, a teraz się zgrywa

Jak tak dalej pójdzie , to trzeba będzie zamówić 2 barany :):ee:

 

Dorobimy do tego 2 kociołki pieczonek i wystarczy jeden , chociaż przy moich chłopakach pewności nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówcie Pana Adama.

 

Pozwolę sobie przypomnieć mój post:

Napisano 14 lipiec 2012 - 07:27

Nie wiem gdzie ja będę jeździł jak Wam zdradzę swoje miejsca. Ale trudno. Muszyna, pod Jaworzyną. szukajcie w necie z hasłem Rumcajsówka. Powodzenia. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówcie Pana Adama.

 

Pozwolę sobie przypomnieć mój post:

Napisano 14 lipiec 2012 - 07:27

Nie wiem gdzie ja będę jeździł jak Wam zdradzę swoje miejsca. Ale trudno. Muszyna, pod Jaworzyną. szukajcie w necie z hasłem Rumcajsówka. Powodzenia.

 

 

??????

 

 

Adasia pozdrowimy na pewno!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krixos - byłem pewny że masz 100% skuteczność ;)

Potwierdzam skuteczność Krixisa na 300 % normy :yay:  Zachęcił znajomych chociaż byłam pewna że nic z tego nie będzie :bzik:

Edytowane przez Naevia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam skuteczność Krixisa na 300 % normy :yay:  Zachęcił znajomych chociaż byłam pewna że nic z tego nie będzie :bzik:

 W to nie wątpię pomijając nawet fakt zawodowy gdzie taka umiejętność jest niezastąpiona - w moich wypowiedziach często jest sporo ironii na którą trzeba może brać poprawkę :) może nawet sporą a może czasem przymknąć oko ;) z resztą jak się niebawem spotkamy to pewnie zrozumiesz :)

Mam nadzieję tylko iż to nie w nas tak wątpiłaś ;) bo nas mam nadzieję aż tak strasznie to chyba nie musiał nakłaniać :)

a tak na marginesie to fajnie że tak za sobą stoicie - to mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W to nie wątpię pomijając nawet fakt zawodowy gdzie taka umiejętność jest niezastąpiona - w moich wypowiedziach często jest sporo ironii na którą trzeba może brać poprawkę :) może nawet sporą a może czasem przymknąć oko ;) z resztą jak się niebawem spotkamy to pewnie zrozumiesz :)

Mam nadzieję tylko iż to nie w nas tak wątpiłaś ;) bo nas mam nadzieję aż tak strasznie to chyba nie musiał nakłaniać :)

a tak na marginesie to fajnie że tak za sobą stoicie - to mi się podoba

Ty mojej drugiej połówki nie słuchaj tak bezkrytycznie bo będziesz w zimie w sandałach chodził 

Edytowane przez Krixos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.