Skocz do zawartości

Jak Majówka to tylko Rumcajsówka...01-04.05.2014 Bania u Cygana i inne takie..


Rekomendowane odpowiedzi

Szczególnie polecam tę ,,Płonącą głowę dzika" bardzo malownicze widowisko :]

Widziałem zajawkę tej imprezy, ale hmhm nie jest to mój ulubiony rodzaj muzyki, ale może ja dziwny jestem.  :]  Impreza na pewno robiona  z rozmachem.

Śmiało możecie przyjeżdżać, po to jest wątek na forum, żeby każdy mógł dołączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam Was serdecznie. Proponuję dopisać do proponowanych imprez tę oto http://www.zaczarujdzwiekiem.pl w nieopodal położonym Żegiestowie Zdroju.

O ile nie będziemy postrzegani za intruzów to chętnie się z Wami spotkamy ( Gosia i Zbyszek). Proponowany program imprezy w pełni nam odpowiada  :yes:  :biwak:  :gitara:  :piwko:  :jesc:  :)  

Witajcie. Miło będzie Was poznać. Nigdy nikogo nie uważamy za intruza, więc przeciwnie, każdy karawanignowiec jest mile widziany. Pełen szacunek dla Was że planujecie pokonać prawie 400km żeby się z nami spotkać. Super pomysł z tym koncertem, musimy go wziąć pod uwagę na te 3 dni.Jak tylko będę miał możliwość edytowania 1 postu to Was dopisuję do listy. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso dopisz nas 2+2, w sumie to chyba już nas wstępnie wpisałeś:P. teraz muszę zacząć walczyć o wolne w ten weekendzik. Myślę, że właściciel załatwi urząd skarbowy z rogacizną :] dla mnie i dla wuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso dopisz nas 2+2, w sumie to chyba już nas wstępnie wpisałeś :P. teraz muszę zacząć walczyć o wolne w ten weekendzik. Myślę, że właściciel załatwi urząd skarbowy z rogacizną :] dla mnie i dla wuja.

Może na Was nasłać urząd skarbowy..:) Co do rogacizny, to jeżeli było by więcej chętnych to można by zamówić jakiegoś baranka z rożna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso dopisz nas 2+2, w sumie to chyba już nas wstępnie wpisałeś :P. teraz muszę zacząć walczyć o wolne w ten weekendzik. Myślę, że właściciel załatwi urząd skarbowy z rogacizną :] dla mnie i dla wuja.

 

Myślę Piotruś, że takiego fuksa już nie będziemy mieć, ale trzeba uczciwie przyznać , że choć raz Urząd Skarbowy na coś się przydał :]

Ziomuś, w temacie tego baranka - zobaczymy czy będzie na tylu chętnych, bo w czworo nie damy rady.....

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Piotruś, że takiego fuksa już nie będziemy mieć, ale trzeba uczciwie przyznać , że choć raz Urząd Skarbowy na coś się przydał :]

Ziomuś, w temacie tego baranka - zobaczymy czy będzie na tylu chętnych, bo w czworo nie damy rady.....

Oj wuja..wuja....my se nie damy rady z jakims baranem ?? My??  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na pewno pomożemy!

Ja juz pomału przechodze na zmniejszenie porcji żywieniowych ....jest szansa że do majówki będe taki głodny:) że ten baran to będzie mało, nie pomoże nawet gulasz Geslera i Geslerki (o ile przyjadzie ,a jak przyjadzie to oby nie zabrała papryki :blagac: ) :drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ja Cię ,,wygulaszuję" :> .Gulasz odchodzi  w zapomnienie, tego roku rządzi grochówka, mniejsza obawa , że przeholuję z pikantnością ;(

Najlepsza była ta w Imielinie...palce do dzisiaj po niej liżę :D

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępny plan:

- środa przyjazd zainteresowanych- wieczorem nocne Polaków rozmowy o życiu  przy dziwnej muzyce..

-czwartek- poranna kawusia z ekspresu Wuja :), następnie wyjście w teren Jaworzyna Krynicka (czas około 5h), oraz inne atrakcje uzaleznione od nastroju i pogody (quady,konie......)  ,wieczorem może jakiś baran z rożna przy dziwnej muzyce ??

-piątek - poranna kawusia z ekspresu Wuja :) , Wyjazd krajoznawczy do Krynicy/Piwnicznej... oraz inne atrakcje uzaleznione od nastroju i pogody (quady,konie......), wieczorne biesiadowanie połączone z rozmowami o życiu przy dziwnej muzyce...

-sobota - poranna kawusia z ekspresu Wuja :) Spływ pontonami/kajakami? ...oraz inne atrakcje uzaleznione od nastroju i pogody (quady,konie......) wieczorne biesiadowanie połączone z rozmowami o życiu przy dziwnej muzyce...

- niedziela - poranna kawusia z ekspresu Wuja :).. czas wolny :)

 

Proszę o jakieś sugestie, podpowiedzi ,odnosnie spędzenia tych wolnych dni w okolicy .

 

 

Dochodzi nam na czwartek, piątek, sobotę

  http://www.zaczarujdzwiekiem.pl/

Dodam jeszcze informacje o trasach pieszych w pobliżu :

http://www.twojamuszyna.pl/atrakcje/7-szlaki-piesze-w-okolicach-muszyny

http://www.muszyna.pl/pl/43663/0/Szlaki_turystyczne.html

Inne ciekawostki w pobliżu

http://www.atrakcjekrynicy.pl/mofeta-w-zlockiem.html

Widzę przeciążenia ekspresu czy bedzie jakiś zapasowy ? i ile ten wujo musi zakupić kawy, nie zazdroszczę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa , już  się  rwę  do robienia  kawy  darmozjadom :> W przypływie dobrego  humoru możecie liczyć na kawę z drugiego tłoczenia.- ,,Turek,, albo ,,Dobrzynka" :)

 

Tak sie mi właśnie zdawało, że gdzieś w cepie wuja widziałem wiszące nad piecem torebki z kawą :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępna informacja na temat barana z rożna: cena to około 450 zł. Wyżywienie dla około 20 osób. ;)

 

Są też jeszcze wolne pokoje oraz 2 stacjonarne cepki. Jak cos to proszę dzwonić do Rumcajsowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.