Skocz do zawartości

Jak Majówka to tylko Rumcajsówka...01-04.05.2014 Bania u Cygana i inne takie..


Rekomendowane odpowiedzi

Witamy wszystkich serdecznie po zimowej przerwie. Zapowiada się fajny wyjazd (jak zwykle!!!) więc również dopisujemy się do listy (2+2). W związku z tym, że powiększyła się nasza załoga o Jasia (3 miesiące) uzależniamy trochę wyjazd od pogody. Ja jak najbardziej reflektuje na baraninkę z kapustką, żonka moja z racji karmienia odpada. Wujek szykuj szkło :skromny: bo jeszcze co nieco z chrzcin zostało. Wstępnie startujemy w środę :yay:Pozdrawiamy serdecznie

Gratulacje maluszka!!!!!! Miło Was będzie zobaczyć. Na pewno będzie to najmłodszy uczestnik spotkania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gratulację dla rodziców , szczególnie od żony dla Alicji.

Chyba ją posłuchała na majówce w Gackach . :ee:

Bardzo dziękujemy faktycznie rozmowa z Bernadetką nas bardzo zainspirowała... Buziaczki i gorące pozdrowienia, mamy nadzieję, że zobaczymy się w Rumcajsówce :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich serdecznie po zimowej przerwie. Zapowiada się fajny wyjazd (jak zwykle!!!) więc również dopisujemy się do listy (2+2). W związku z tym, że powiększyła się nasza załoga o Jasia (3 miesiące) uzależniamy trochę wyjazd od pogody. Ja jak najbardziej reflektuje na baraninkę z kapustką, żonka moja z racji karmienia odpada. Wujek szykuj szkło :skromny: bo jeszcze co nieco z chrzcin zostało. Wstępnie startujemy w środę :yay:Pozdrawiamy serdecznie

 

Hej, witajcie :)

Niezmiernie miło nam będzie się z Wami spotkać, zwłaszcza Marek (11 miesięcy) jest zadowolony iż będzie miał młodszego kolegę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witajcie :)

Niezmiernie miło nam będzie się z Wami spotkać, zwłaszcza Marek (11 miesięcy) jest zadowolony iż będzie miał młodszego kolegę :)

Trzeba będzie załatwić opiekunkę do dzieci :)  Musze pogadać z Adamem może ma kogoś :D:piaskownica:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ta organizacja :) ale wyrazy uznania składał będę osobiście na miejscu :)

 

My najprawdopodobniej dotrzemy dopiero 01.05 na 2gie śniadanie :) tzn przed 12.00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedziemy 27 IV na tygodniowy pobyt.

 

Doradźcie, proszę, co warto zwiedzić w okolicy, a co sobie odpuścić ? Co zobaczymy  wspólnie podczas  majówki,

 

Wstępny plan:

- środa przyjazd zainteresowanych- wieczorem nocne Polaków rozmowy o życiu  przy dziwnej muzyce..

-czwartek- poranna kawusia z ekspresu Wuja :), następnie wyjście w teren Jaworzyna Krynicka (czas około 5h), oraz inne atrakcje uzaleznione od nastroju i pogody (quady,konie......)  ,wieczorem może jakiś baran z rożna przy dziwnej muzyce ??

-piątek - poranna kawusia z ekspresu Wuja :) , Wyjazd krajoznawczy do Krynicy/Piwnicznej... oraz inne atrakcje uzaleznione od nastroju i pogody (quady,konie......), wieczorne biesiadowanie połączone z rozmowami o życiu przy dziwnej muzyce...

-sobota - poranna kawusia z ekspresu Wuja :) Spływ pontonami/kajakami? ...oraz inne atrakcje uzaleznione od nastroju i pogody (quady,konie......) wieczorne biesiadowanie połączone z rozmowami o życiu przy dziwnej muzyce...

- niedziela - poranna kawusia z ekspresu Wuja :).. czas wolny :)

 

Proszę o jakieś sugestie, podpowiedzi ,odnosnie spędzenia tych wolnych dni w okolicy .

 

 

Dochodzi nam na czwartek, piątek, sobotę

  http://www.zaczarujdzwiekiem.pl/

Dodam jeszcze informacje o trasach pieszych w pobliżu :

http://www.twojamuszyna.pl/atrakcje/7-szlaki-piesze-w-okolicach-muszyny

http://www.muszyna.pl/pl/43663/0/Szlaki_turystyczne.html

Inne ciekawostki w pobliżu

http://www.atrakcjekrynicy.pl/mofeta-w-zlockiem.html

 

a co warto we własnym zakresie? Oczywiście jedziemy z dziećmi w tym z czteroletnim piechurem, więc długie, strome wycieczki raczej odpadają   :oslabiony: . Z netu wynotowałem :

1) Kolejka na Górę Parkową - na górze liczne atrakcje dla dzieci.

2) Muzeum zabawek - nie wiem....

3) Spływy pontonowe Popradem.

4) Pasieka "Barć".

5) Kolej gondolowa w Jaworznie Krynickiej.

6) Zamek w Rytrze - lubimy zamki w całości i w resztkach  :) .

7) Skamieniałe Miasto --> Wąwóz Czarownic --> "Wodospad" Ciążkowice.

8) Spływy Dunajcem

9) Ruiny zamku w Muszynie - to chyba wspólnie ? 

10} Skansen w Nowym Sączu - nie koniecznie...

 

Jakiś łatwy malowniczy szlak byśmy poprosili :dzieki: . Może coś w stylu wjechać kolejką zejść pieszo  :hmm: . Oczywiście nie nastawiamy się, że zobaczymy wszystko w tak atrakcyjnym rejonie w tak krótkim czasie jednak jak mam jechać kilka godzin to warto coś zobaczyć ciekawego - cudnego .

 

Czekamy na propozycje;

 Kasia i Tomek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

 

Planowany  wyjazd 30.06   ok.godziny  11 . mały przystanek  w Krynicy  na zatankowanie  wódy zdrojowej Jana  a potem   wio  :drive: do Rumcajsówki .

To na Ciebie się nie doczekamy :( 30 .06 to już nawet weekend Bożego Ciała gdzieś obskoczymy .. :) Przyjedź 30.04 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony został baranek :slina: na biesiadę piątkowo-sobotnią.  Druga sprawa to : jeżeli byli by chętni na wyjazd z naszym przewodnikiem Wujem na Słowację w celu  zwiedzania ...http://www.muzeumsl.sk/pl/vstupne/  oraz w drodze powrotnej - ruiny zamku w Plavcu, wznoszących się nad samą drogą...co by tak wynająć busika?? Można by wtedy spokojnie i bez strachu objechać. Zapodałem ten temat Adamowi ma się rozeznać w cenach, ale my musimy podać ilość chętnych na ten wyjazd (jak duży ma być ten bus?).....temat pozostawiam Wam do przemyśleń :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.