Skocz do zawartości

Jak Majówka to tylko Rumcajsówka...01-04.05.2014 Bania u Cygana i inne takie..


Rekomendowane odpowiedzi

Obserwujemy temat od początku z nadzieją, że będziemy mogli uczestniczyć w tym spotkaniu. Dzisiaj urlop został zaklepany zatem prosimy o dopisanie do listy:  ADRIAn 2 + 2 ( 4 i 9 lat )

Na baraninkę i kapustkę też chętnie reflektujemy :slina:  .   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hejka panowie... bo ja zaraz ślinotoku dostanę i nie doczekam się tej baraninki... dobrze że po drodze święta :)

 

A mam takie drobne pytanie do tych co już tam byli o te sanitariaty dla campingowców... i pytam tylko ze względu na niespełna roczne dziecko bo nie wiem jak się nastawiać z jego wieczornym kąpaniem. I choć extremalne warunki mi osobiście nie straszne to może powinniśmy zabrać mu wanienkę?? czy spokojnie da rade bez??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka panowie... bo ja zaraz ślinotoku dostanę i nie doczekam się tej baraninki... dobrze że po drodze święta :)

 

A mam takie drobne pytanie do tych co już tam byli o te sanitariaty dla campingowców... i pytam tylko ze względu na niespełna roczne dziecko bo nie wiem jak się nastawiać z jego wieczornym kąpaniem. I choć extremalne warunki mi osobiście nie straszne to może powinniśmy zabrać mu wanienkę?? czy spokojnie da rade bez??

Zabierzcie mu wanienkę. Za zimno będzie żeby go kąpać pod prysznicem. Sanitariaty to 3 toalety,zlew do mycia garów z zimną wodą, prysznic płatny 1zł/2minuty, zlewnia toalety. Coś mi Adaś mówił że poczynił tam jakieś remonty, ale nie pamietam :( zapytam go jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie info :)  to cenna informacja pozwalająca lepiej się zorganizować :) gdyby komuś jeszcze coś sensownego do głowy przyszło to śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie info :)  to cenna informacja pozwalająca lepiej się zorganizować :) gdyby komuś jeszcze coś sensownego do głowy przyszło to śmiało :)

Jak potrzebujesz jakichkolwiek  informacji to pytaj lub dzwoń do mnie .Nie ma problema. :) Nie zapomnij tylko o butli z gazem do grzania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisio a jak z drewnem na ognisko, będzie coś na miejscu czy mamy swoje przywiozić?

Na to pytanie odpowiem jutro :] , skonsultuje to z szeryfem. Ale wydaje mi się że będzie. :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze kogo???? Żony to jestem w stanie zrozumieć ....ale znajomych.. :hmm::oslabiony::pad:

hehee... jeszcze jedna przczepa...

Obserwujemy temat od początku z nadzieją, że będziemy mogli uczestniczyć w tym spotkaniu. Dzisiaj urlop został zaklepany zatem prosimy o dopisanie do listy:  ADRIAn 2 + 2 ( 4 i 9 lat )

Na baraninkę i kapustkę też chętnie reflektujemy :slina:  .   

 

Ciebie, to podziwiam... 500km targać na długi weekend... szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie, to podziwiam... 500km targać na długi weekend... szacun!

Zwróć uwagę na to że spotkanie organizowane jest w Małopolsce, a z 9 załóg  zapisanych 4 są tylko z tego regionu :(  Szacun im za to że przyjeżdżają do nas . :piwko::pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciebie, to podziwiam... 500km targać na długi weekend... szacun!

  

Jedziemy na tydzień pokręcić się po okolicy.

 

Zwróć uwagę na to że spotkanie organizowane jest w Małopolsce, a z 9 załóg  zapisanych 4 są tylko z tego regionu :(  Szacun im za to że przyjeżdżają do nas . :piwko::pub:

 

Wasze spotkania owiane są legendą...

No  i jakiś program jest ustalony - lubimy to ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.