Skocz do zawartości

Kącik dla 50 plus.


Rekomendowane odpowiedzi

Jankes to całkiem niezłe określenie " młodych inaczej " , chociaż zabarwione trochę pejoratywnie. Młodych duchem z całą pewnością a często i ciałem całkiem sprawnym. Tylko lustro przy goleniu przypomina, że pół wieku za nami.:biwak: Dlatego właśnie dla 50+ planowanie wyjazdów zestawem , marzenie o nowych miejscach jeszcze nie poznanych jest tak istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.kolej na mnie 50+ faktycznie załapałem się. Jakoś stwierdzenie młody inaczej nie

 

za bardzo mi odpowiada. Powiem więcej całkiem mi nie pasuje. Wydaje mi się, że jeszcze

 

jestem normalny.Opalam się,griluje,zapraszam do siebie na "nocne polaków rozmowy"

 

Chodzę do innych na imprezy- jak mnie zaproszą. Wypiję tak samo z młodszymi jak i

 

ze starszymi od siebie.Doskonale znoszę kaca. Czego chcieć więcej??.

 

Tak całkiem na poważnie to do grupy "młodzi inaczej" zaliczyłbym moich

 

rodzicieli. Ojciec to już 80+ a to już jest wyczyn sam w sobie. Do tego biega

 

10km. dziennie. Można to sprawdzić na stronie Dźwirzyna- bieg ku słońcu.

 

Od paru lat startuje regularnie i dobiega w przyzwoitym czasie.

 

Dopiero 3 lata temu udało mi się go przekonać do zmiany N-126 na

 

większą i wygodniejszą ADRIE. Trochę potrwało zanim coś sensownego

 

znalazłem.Doklejam fotki z imprezki u moich starszych.

 

To są właśnie młodzi inaczej. Ta paczka zdzwania się przed sezonem

 

i spotyka się cyklicznie razem na kempingu. Ostatnio podrzuciłem

 

im na taką impreze nalewkę żurawinowa 1litr ok.70 wolt. Miała byc

 

do spróbowania,jak sie potem pokazało wytrąbili wszystko.

 

 

 

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - nie zostaje nic innego tylko pogratulowac rodzicom takiej kondycji-ale ponoc glina przed wojną tez była lepsza :D no a geny tez chyba się nie zmarnowały-prawda?Bo jak to pszczłka Maja mowi jaka mac taka nac-pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam : e.... tam Panie przed wojną to i powietrze było inne bo jak rower napompował to i całą okupację przejezdził , a teraz ?:oslabiony:

Cieszę się , że powstał ten dział dla dojrzałej młodzieży , nam już powoli zbliża się 60-tka , od młodości związani jesteśmy z włóczęgą , kiedyś Junak z koszem i :biwak: ; syn jezdził z nami od 2-go roku , następnie było kilkanaście wyjazdów do Bułgarii 126P z :biwak: łącznie z zaliczeniem Stambułu , był też wyjazd do Francji tym maluszkiem ; aktualnie nasz zestaw to już 3-cia Niewiadówka N126EA 94r + Astra II 1,4 16V z 2008r i tak chyba zostanie na dłużej - zaliczyliśmy już Hiszpanię , kilka razy Włochy , kilkanaście razy Chorwację , ostatnio sentymentalnie w 2010 i 2012 Bułgarię i Rumunię i oczywiście obowiązkowo nasz kochany Bałtyk co roku ale chyba już z wiekiem człowiek robi się bardziej wymagający co do temperatury zwłaszcza wody hehe(1).gif . Chociaż wyjazdy zagraniczne autem zwłaszcza z ogonkiem nie należą do tanich to do grobowej dechy nie zdradzimy naszej wolności dla hoteli czy pensjonatów oby tylko zdrowie pozwoliło ! Jak chyba większość młodzieży po 50+ staramy się zatrzymywać na małych cichych i kameralnych kempingach z pięknym widoczkiem bez zbędnych bajerów a i dzikie tereny też nie są nam obce . Z racji tego , że mieszkamy nad pięknym Jeziorakiem dużo żeglujemy już też kultową Venuską . Szkoda tylko , że wydłużyli nam ten wiek emerytalny bo ciężko będzie dociągnąć w zdrowiu a jak nawet się uda to ciekawe czy starczy na wyjazdy hehe(1).gifhehe(1).gifhehe(1).gif.

Pozdrawiamy i niech moc będzie z nami :yay::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Janm w kąciku 50+ .:przyczepa: Przy okazji Polska południowa pozdrawia Polskę północną. :winner:Czytam Twoje sprawozdania z wyjazdów z wielkim zainteresowaniem, szczególnie z Bułgarii,do której wracam wspomnieniami ,a brakuje mi zdecydowania aby tam po 27 latach nieobecności znowu się wybrać.

Do Chorwacji bliżej oraz lepszy dojazd no i z latami zrobiłem się znacznie wygodniejszy.

Mam nadzieję na osobiste spotkanie gdzieś w drodze. Pozdrawiam Lucek.:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dołączam do ZMS ( Związek Młodzieży Starszej). Oboje, szanowna małżonka i ja, jesteśmy już po 60 i od 15 lat jeździmy z przyczepami, które dwa lata temu zamieniliśmy na kampera. Mamy zamiar tak spędzać czas " do końca świata i jeden dzień dłużej", co może ( odpukać w niemalowane drewno),  nie być terminem tak odległym, patrząc na to co spadło na Uralu. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być optymistą . Ja tam zupełnie się nie przejmuję jakimiś meteorytami bo nie mam na to żadnego wpływu. Szkoda tylko rannych ludzi i zniszczeń.

Dla nas najważniejsze dobre zdrowie , a wszelkie wyjazdy z budką temu służą. Osobiście nie mogę się już doczekać wiosny i pierwszego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimę mamy w tym roku łagodną co zwiastuje szybką wiosnę i mam nadzieję ciepłą.Trawy będą ładne i bujne bo nie zmarzły jak w ubiegłym roku.

W każdym bądź razie nadchodzi szybko czas przygotowywania przyczep do nowego sezonu. Ja pierwszy wyjazd planuję na 25 kwietnia do Byczyny, a potem zaraz na Węgry, aby wygrzać się w ciepłych wodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.