Skocz do zawartości

MAJÓWKA 2014 - I spotkanie Zachodniopomorskiej Grupy Karawaningowej "BALTEAM".


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Radziu zalatwiaj powoli u szefa drewno na ognisko i wrzuc jaki koszt.... do podzialu...

 

Ps. Mam nadzieje ze na sauna tez w cenie... zart...

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bar będzie otwarty czy trzeba zapasy robić?

 

...rzecz jasna, coby się pewnym osobnikom nie zamarzyło, chodzi o frytki, lizaki i lody   :]

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byliśmy na zakończenie roku szkolnego to wszystko jeszcze bylo pozamykane, choć miało być otwarte. Oni chyba otwierają w zależności od zapotrzebowania i ilości ludzi na polu. Wtedy było mało ludzi.

My niestety też po pracy będziemy jechali

 

Edytowane przez banicja (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapas zrobić nie zaszkodzi! Popytam i zarezerwuję poletko to blisko baru.

 

 

My przyjedziemy w środę po 19 a przed 19:30.

 

CZY KTOŚ PRZYJEDZIE WCZEŚNIEJ?  

Ja mam taki plan żeby jechać 2 dni wcześniej ............ ale na dzień dzisiejszy nie wiem co z tego planu wyjdzie. We wtorek po Świętach (22) już będę więcej wiedział. Poza tym sporo zależy od pogody: jak będzie fajna to będę miał ciśnienie żeby jechać wcześniej. 

Zapytaj jak z wi-fi bo w tamtym roku była bieda z zasięgiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archisan, pogadamy z załogami co jeżdżą Banicja ma dużą wiedzę jak to tam wygląda, dopytamy o szczegóły i zobaczymy...

 

Tak sobie wstępnie myślę, że ewentualnie do terminu Woodstocku kopnę się do Kostrzynia zbadać miejscówki u gospodarzy... i może zorganizuje się jakiegoś spota :-)

 

 

Radziu dopytaj też czy restauracja ( obiady ) będzie czynna, myślę np. o zupach dla Lenki ew. dla chłopaków ( w ostatnią majówkę była czynna z tego co pamiętam )

 

a myslę tylko o zupkach itd, ponieważ drogą kupna zanabyliśmy parowar (polecałeś) i czeka sobie spokojnie w kartonie, nieużywany do majówki w celu pobrania lekcji :-)  oczywiście grille itp obowiązkowe :-)

 

 

A w poniedziałek holownik odstawiam do mechanika na naprawę ręcznego, mam nadzieję, że nie wyjdą jakieś dodatkowe kwiatki i zrobię przegląd do majówki :-(

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archisan, pogadamy z załogami co jeżdżą Banicja ma dużą wiedzę jak to tam wygląda, dopytamy o szczegóły i zobaczymy...

 

Tak sobie wstępnie myślę, że ewentualnie do terminu Woodstocku kopnę się do Kostrzynia zbadać miejscówki u gospodarzy... i może zorganizuje się jakiegoś spota :-)

 

 

Gospodarze to może i fajna opcja, ale do miasta jest tam kawał drogi potem w upale/w nocy z buta 5km.... My jeździliśmy normalnie na pole to gdzie ludzie się rozbijają,  tylko wjeżdżamy od tyłu, tam są w lesie na górce nad ASP mapka => http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/957152,przystanek-woodstock-2013-program-mapa-dojazd-na-woodstock-2013,id,t.html?cookie=1  takie polany rozbijają się tam namioty, trochę przyczep, kamperów i busów itp. Im wcześniej się pojedzie tym lepsze miejsca (bliżej, w cieniu itp> można zająć ale twardziele już od poniedziałku, wtorku koczują :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok podpytam o to co pisaliście.

Jak coś jeszcze to piszcie.

 

Myślę, że trzeba zarezerwować całe poletko C2 tam gdzie staliśmy w lipcu i ustawić  w prostokąt budy a auta za przyczepą i biba na środku.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.