Skocz do zawartości

MAJÓWKA 2014 - I spotkanie Zachodniopomorskiej Grupy Karawaningowej "BALTEAM".


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Maćku my planujemy przyjechać we środę około 18,

 

 

 Jak większość w piątek wybierzemy się z przewodnikiem na wycieczkę.

Pozdrawiam

My wyjedziemy zaraz po pracy . Mam nadzieję , że uda się nam dojechać przed 19 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytanie do ekip z Szczecina i okolic, którędy jedziecie do Czaplinka

- chociwelką ?,

- czy 10- tką na Bydgoszcz ?

 

TomekKnaus

 

 

Ja ze Stargardu to 20 na Drawsko.

Możesz ominąć "Chociwlankę" przez Stargard.

 

Ja ze Stargardu ruszam ok 17:15

Aśka z pracy załatwiła dodatkowe kolorofony na disco na powietrzu...

 

...aha i żeby nie było domysłów... Aśka w pracy nie tańczy na rurze...  :hehe:   :lol:

 

To super to i statyw weź bo ja mam tylko jeden. -Statyw pod światełka nie karpiowy. :nono:

 

Ps. Aśka pozdrawia Aśkę.   :banan:

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stajemy na poletku C2 i jeszcze C3 ale to się zobaczy. Jak się będziemy upychać a auta wystawimy na parking to może się zmieścimy na C2.

 

W recepcji Pan Robert każdą załogę poinformuje.  Witamy się na hasło "BALTEAM"

Jak się będziemy ustawiać to jeszcze trzeba ustalić w sobotę Wam napiszę propozycję.

 

Jutro będę miał informację od przewodniczki to Wam zamieszczę w planie spacer po Czaplinku + Drahim - piątek godz. 11:00. ok 3 godz.

 

Co do dojazdu to w Czaplinku kierujemy się na Kołobrzeg dk. 163 (nie przez miasto- narobili tam progów zwalniających chyba z 6). Na wylocie z Czaplinka (za plażą miejską i Kempingiem "Czaplinek") skręcamy w ul. 5 pomostów i jedziemy drogą z płyt ok 1km. Jeśli będą pytania to podaję swój nr tel. 607 140 810.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, u nas powoli się sytuacja klaruje i na 90% przyjedziemy :yay: I tu moje pytanie: co myślicie o zorganizowaniu spływu kajakowego? Kajaki na ośrodku są, ale czy istnieje możliwość przewiezienia kajaków na miejsce spływu? No i o rowerach nie zapomnijcie, jest tam wiele ciekawych tras rowerowych i można też jakąś wycieczkę zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowerki zabieram na 100 %.

Ponadto w przyczepie mam na wyposażeniu namiocik dla dzieciaków do zabawy.

Ruszamy w środę około 16:30.

Jedziemy z Szczecina 10-tką do Mirosławca i tam skręcamy na Czaplinek w wojewódzką 177.

Drogę chociwelską sobie darujemy - nasza przyczepa może tych płyt nie przeżyć :)

 

Co do kajaków - my odpadamy jedziemy z dziećmi 2 i 5 lat (mogą za słabo wiosłować :)  ).

 

W niedzielę w kościele w ramach intencji proszę pomodlić się o pogodę - dwadzieścia kilka załóg jak się zwróci do "przełożonego" to łachy chyba nie zrobi.

 

Pozdrawiamy

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajaki na ośrodku są, ale czy istnieje możliwość przewiezienia kajaków na miejsce spływu?

 

Co do kajaków rozmawiałem z Panem Robertem i odradza Drawę.  W tym okresie nie ma WOPRu a w majówkę przytrafia się dużo utonięć.

Ja też o tym myślałem.

 

Może pomyśleć o rejsie ma wyspę czy z ośrodka AQUAIRUSEM. Czas rejsu ok 1:45 godziny.

Koszty AQUAIRUSa  - 15 za os. dorosła 10 zł dzieciak.  zabiera max. 12 osób.

 

Wyspa Bielawa Jest ona największa na tym jeziorze. Posiada powierzchnie ok. 80 ha i jest piątą co do wielkości wyspą jeziorną w Polsce.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, u nas powoli się sytuacja klaruje i na 90% przyjedziemy :yay: I tu moje pytanie: co myślicie o zorganizowaniu spływu kajakowego? Kajaki na ośrodku są, ale czy istnieje możliwość przewiezienia kajaków na miejsce spływu? No i o rowerach nie zapomnijcie, jest tam wiele ciekawych tras rowerowych i można też jakąś wycieczkę zorganizować.

Jacek , może w końcu uda się nam spotkać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kajaków rozmawiałem z Panem Robertem i odradza Drawę.  W tym okresie nie ma WOPRu a w majówkę przytrafia się dużo utonięć.

Ja też o tym myślałem.

 

My co roku na majówkę robimy spływ kajakami i jest ok. Ale ludzie mają fantazję i wydaje się niektórym, że są niezniszczalni (szczególnie ci po paru głębszych). Myślę, że chętnych na spływ byłoby parę osób. Może Pana Roberta spytać czy istnieje możliwość transportu kajaków i chętnych na spływ?

 

 

Jacek , może w końcu uda się nam spotkać .

Myślę, że tak, ale tym razem będzie bez niespodzianki :]  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam informację od Pani Przewodnik:

 

"Spacerkiem po Czaplinku

1. Spotkanie w piątek o 11.00 na parkingu, ul. Złocieniecka.

2. Krótko o Czaplinku, krótko Jeziorze Drawsko.

3. Spacer wzdłuż brzegów jeziora.

4. Trochę o zabytkach

- kościół p.w. Trójcy Świętej (perełka architektoniczna Pomorza Zachodniego),

- dzwonnica kozłowa

- zabytkowe kamienice na Rynku,

- stary rybak,

- kościół p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego,

- ewentualnie Izba Muzealna (eksponaty "Prosto ze strychu")

5. Przejazd do Starego Drawska 6km.

- trochę historii... o zamku, o templariuszach i Joannitach, Starostwie Drahimskim,

- trochę geografii... o jeziorach i o rzece Drawie,

- konkursy dla najmłodszych

 

 

Inne atrakcje w okolicach Czaplinka  dla Państwa

- Pałac w Siemczynie (7km),

- Zapiecek w Żelisławiu (6km) - garncarstwo, pieczenie chleba i szczodraków (placki z różnym nadzieniem),

  nauka tkactwa na starych krosnach, obok plac zabaw dla dzieci, fajne wiejskie klimaty z bocianami w tle,

- "Szwajcaria Połczyńska" - malownicza trasa do Połczyna Zdrój (28km) z licznymi zakrętami, po drodze rezerwat "Dolina Pięciu Jezior",

- Muzeum PGR-u w Bolegorzynie (15km) - eksponaty ciekawe dla dużych i małych.

 

Pozdrawiam i zapraszam

Barbara Kowalczyk  "

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.