Skocz do zawartości

MAJÓWKA 2014 - I spotkanie Zachodniopomorskiej Grupy Karawaningowej "BALTEAM".


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wszystko do pierwszego razu - rzeczy typu "się przyda" wyjdą w praktyce.

Ja zadaje sobie tylko najważniejsze pytania: dzieci są?, żona jest? dokumenty? parę złotych? - no tzn. że wszystko - można jechać. 

Całą resztę jak zajdzie potrzeba to się zorganizuje.

 

Pozdrawiam

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak zawsze jak większa grupa to łatwiej coś pożyczyć. W zeszłym roku na 4 zestawy którymi jechaliśmy tylko jedni wzięli kawę :) a do sklepu daaaleko. Za to wódy mieliśmy tyle, że do domu musieliśmy brać, a za kołnierz nie wylewamy :) 

Wybieramy się w środę wieczorem lub w czwartek rano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tosz przecież piszę, że zostało :) gdyby NIE zostało - to trzeba by się martwić :)

 

a tak na poważnie to też mamy dzieci :) 

moje to nawet w avatarze widać (w dzień wyjazdu na Woodstock)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że towarzystwo zacne  :]   :piwko:  :piwo:  :lol:

 

 

A na poważnie, wiem, że nie ten temat ale napisz czy na Woodstocku byliście na kempingu? i czy na Woodstockowym?

 

Przyznam, że interesowałem się wypadem z tam z budą ale kemping cenowo wychodził bardzo bardzo drogo.

 

Ew. w innym nowym temacie zapodaj relację z Woodstocku z budą... plis :-)

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patriks co do Woodstocku opowiemy wszystko na miejscu do tej pory rozbijalismy sie na dziko. Wjeżdżamy leśną drogą. Nie jedną budką zresztą Pajel i reszta znajomych o których pisał, jeżdżą nawet z malymi dziećmi. Zresztą to właśnie wyjazdy na festiwale spowodowaly u nas miłość do karawaningu. Co roku jeździmy tez do Jarocina na festiwal i na zlot militarny do Bornego.

RadekP Disco przy ognisku jak najbardziej i z zabawami dla dzieciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt grający przywiozę, nagrania też mam tak na 6 godzin (DISCO '80,'90, starsze, nowsze na 2 i 3 a i na 4).

Karaoke ze śpiewnika drukowanego też zrobimy (jak ktoś ma jakąś ulubioną piosenkę to niech pisze przez komunikator to dołączę).

 

Jak ktoś ma- czy może załatwić na ten czas światełka dyskotekowe  :miga: inne niż "czołówki"  to na pewno uświetnią naszą zabawę.

 

Co do dzieciaków a będzie liczna gromadka.

Jak macie pomysły na konkursy, zabawy dla małolatów i starszych to też będzie na to czas.

Drobne konkursy i może drobne nagrody - może macie jakieś drobiazgi na nagrody.

Dyskoteka dla maluchów też jest zaplanowana.

 

 

Już pytałem kilka osób o nazwę Zachodniopomorska Grupa Karawaningowa "BALTEAM" dopowiadacie, że odpowiada czy są inne opinie?  Od Bałtyku to i załodze z Trójmiasta pewno pasuje ( a Balteam to i zabalować można a nawet trzeba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam już ćwiczyć śpiewać, żebym w tyle nie był hehe - dla dzieciaków fajna sprawa będzie.

Jak się zgłasza załoga w terenówce - to może ktoś się przyłączy namiotem - pod warunkiem dobrej pogody.

Powoli dni można odliczać - jak dobrze liczę to "oczko zostało" - 21.

 

Pozdrawiam

TomekKnaus


apropo gadżetów konkursowych - coś da się zorganizować (temat w głowie).


Ze światełek mam 2 lampki led w rowerze, po paru kufelkach chmielowego rozluźniacza w zupełności nam wystarczy :)

W rytm muzyki będą ładnie się komponować hihihi - potrzeba matką wynalazków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze światełek to mam o takie, migające,  tu poniżej na zlocie w Sławie 2010,

 

tylko aktualnie musiałbym je z chałupy zdemontować   :hehe:  ale w sumie lepiej późno niż wcale   :gitara:

 

post-1522-0-08537600-1397044377_thumb.jpg

 

Wtedy nawet trampolinę wziąłem   :thank:    :mlot:   :puk:

 

post-1522-0-26197700-1397044474_thumb.jpg

 

ale więcej tego durnego błędu nie zrobię :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek pewnie ,że mamy ochotę na Disco i ognisko ( już myślałam ,że będą tylko rybki- rybki też lubię ale pojeść jak ktoś poczęstuje).  Jeśli chodzi o konkursy to też parę wymyślimy  i chętnie się włączymy. Czy będzie tam stół tenisowy ? Moglibyśmy wziąć rakietki żeby jakiś meczyk rozegrać. Pozdrawiamy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.