Skocz do zawartości

MAJÓWKA 2014 - I spotkanie Zachodniopomorskiej Grupy Karawaningowej "BALTEAM".


Rekomendowane odpowiedzi

 ja także dołączam się do spotkania na 55% - zależy od tego czy dostanę wolne, oraz czy junior będzie zdrowy

 

2+1/2 - junior

 

jeszcze w planach 2 załogi - trwają negocjacje ;-)

 

poproszę o podsumowanie

Edytowane przez pajel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Margit ,Ja najczęściej jestem w Dziwnowie-kemping bardzo kameralny Marina Polmax.Czysto ,przyjemnie ,bezpiecznie i duuuuuzo ryb w rzece. :slina:

Wybieram to miejsce jak już mam dość włóczęgostwa.Tam można odpocząc

Edytowane przez salatka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salatka porozmawiamy o tym w Lubaszu , mój mąż jak ma cos wypróbowane i sprawdzone to też nie lubi zmieniać , a jak rybki smaczne to się piszę : ) O której planujecie zajechać do Lubasza ?  My w czwartek nie damy rady ale piątek jeszcze żeby słoneczko było damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o dopisanie mojej zalogi: 2+2.

RadekP, czy mozesz zarezerwowac miejscowke dla calej naszej grupy? Bo wydaje mi sie, ze C2 to b. dobry pomysl. Wszedzie blisko. Choc zdaje sobie sprawe, ze ludzie moga miec rozne preferencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadekP,

O ile pamietam to Drawtur kasuje tez za auto na parkingu. Orientujesz sie, czy jest to tez wliczone w nasz pakiet? Jezeli sie nie orientujesz to czy moglbys to sprawdzic?

Biorac pod uwage przebieg dyskusji do spotkania, wydaje mi sie, ze warto byloby uniknac niespodzianek tego rodzaju jeszcze zanim ekipy wyrusza w droge na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kasowali za auto, a co to w sumie za różnica 

Dobrze wiedzieć Maciek, że Ci się powodzi :). Ja generalnie nie narzekam, ale i tak wydaje mi się, że o takich rzeczach powinno się wiedzieć przed wyjazdem. Szczególnie kiedy dotyczy to większej grupy.

 

Dzięki RadekP za info, no i za ujęcie na liście oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to kiedy planujecie rozpocząć "długi weekend" ..... mam taki nieśmiały plan co by jechać we wcześniejszy weekend i siedzieć tydzień (oczywiście jak pogoda będzie sensowna).

Ponadto jest szansa że od poniedziałku do środy da się wyczarterować za jakieś nietragiczne pieniądze jachcik w celu wyeksplorowania jeziora od strony wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to kiedy planujecie rozpocząć "długi weekend" ..... mam taki nieśmiały plan co by jechać we wcześniejszy weekend i siedzieć tydzień (oczywiście jak pogoda będzie sensowna).

Ponadto jest szansa że od poniedziałku do środy da się wyczarterować za jakieś nietragiczne pieniądze jachcik w celu wyeksplorowania jeziora od strony wody.

Pomysl zacny Maciek. My przyjezdzamy do Szczecina wczesniej. Ale jak to zwykle bywa, jest troche spraw do pozalatwiania. Dzien, dwa wczesniej to moze I bysmy mogli, ale w weekend nie damy rady. Z lodka fajny pomysl. Mozna by na wysepke poplynac. Jak juz bedzie blizej do majowki to mozemy sie zgadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmiecie żółtodziobów z Trójmiasta do siebie? Zastanawiamy się gdzie pierwszy wypad z przyczepą zrobić i Wasze spotkanie wydaje się najfajniejsze dla naszej rodzinki. Poza tym warto jechać gdzieś, gdzie przyjazne dusze wesprą dobrą radą :)

 

Jeżeli jeszcze można się dopisać, to chętnie dołączymy.

 

Tweety (2+2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.