Skocz do zawartości

Szukam przyczepy dla 4 osób


bursztynka

Rekomendowane odpowiedzi

Bursztynko jako baba babie, życzę Ci owocnych poszukiwań zakończonych powodzeniem. Śledzę ten wątek i kibicuję Twoim działaniom. I chciałam Ci tylko powiedzieć, żebyś nie bała się angielek. Wiadomo, że sucha musi być każda cepka, niezależnie od kraju pochodzenia. Angielki do tego są świetnie wyposażone :) Sami mamy angielkę i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.

 

Powodzenia

dziękuję miedzyniaki :)

właśnie o tym przekonałam się w niedzielę ze był nowszy Knaus z wilgocią i sucha starsza angielka :)

ja nic szukam i szukam jutro jadę zobaczyć nowe auto więc być może przynajmniej to mi już odpadnie będzie można hak montować i jechać po cepkę a jak nie znajdę fajnego auta to chyba znalazłam cepkę którą nawet moje auto uciągnie pozostanie dozbierać kasę :)

ale nie wiem chyba na zlot do Lubasza nie zdążę sle co się odwlecze to nie uciecze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co się stało, że Bursztynka zamilkła? Kupiła takie cacko, że z nikim już nie pogada :hmm: ? Czy szuka dalej?

nie cześć witaj 

teraz szukam holownika :)

przyczepki też oczywiście :)

Ale trochę mnie zdołowała ta sytuacja z Adrią forumową, nie mam zbyt wielkich pieniędzy na wydaniu a na remontach nie znam się wcale więc muszę być bardzo ostrożna przy wyborze, ale przyznam że bardzo chciałabym mieć już naszą przyczepkę z nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A holownik jaki i za ile? Może ktoś z moich znajomych coś fajnego ma.

mąż jest fanem Opla więc szukam : Zafira B, Astra IV, lub Insignia cena do ok 40. tys chyba jednak benzyna ...

rocznik od 2009 chyba

(znajomy chciał nas namowić na holownik taki jak ty masz nawet załatwił mu jazdę próbną ale M. stwierdził że był cały dziki po Oplu ford ma masę bajerów na desce )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-max jest The Best. Po ponad 120tys. km przejechanych przeze mnie (teraz mam 200k) następny prawie napewno będzie eS. Tylko nowszy. Insignia i Astra jak dla mnie są za małe. Ale może dlatego, że od wielu lat jestem fanem vanów. A jeśli Opel to może z używanych i sprawdzonych przez salon Opla? Coś możemy w tym temacie pomóc. Jakby co to nr tel do mnie masz.  Dzwoń w godz. pacy salonu.

Edytowane przez mistral311 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zdaję sobie sprawę że spro forumowiczów jest na różnych zlotach ale jak ktoś ma czas zerknąc na to ogłoszenie  

mi się podoba waga chyba też nie powinna być chyba duża  musze się dowiedzieć czy jest może przedsionek

 

http://otomoto.pl/kip-kip-41ttz-sunline-T3880554.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę tej wagi, ale rocznik też mi się nie widzi jak na 97 :hmm:

I jakaś płyta jest na ścianie przy tylnym łóżku. Tylko coś leży dużego czy jest tam coś zamaskowane?

P.S. Przyczepa już dość długo w karju (wydaje mi się, że tablice straciły ważność 12.05.2012) i jeszcze się nie sprzedała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę tej wagi, ale rocznik też mi się nie widzi jak na 97 :hmm:

I jakaś płyta jest na ścianie przy tylnym łóżku. Tylko coś leży dużego czy jest tam coś zamaskowane?

P.S. Przyczepa już dość długo w karju (wydaje mi się, że tablice straciły ważność 12.05.2012) i jeszcze się nie sprzedała. 

kurczaki Struś gdzie Ty się dopatrzyłeś o tych tablicach ? ja nic nie widzę :(

no że coś tam leży to widzę i że ułamany dół okna ale chyba nie strasznie ?

a myślisz że który to byłby rocznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczaki Struś gdzie Ty się dopatrzyłeś o tych tablicach ?

widać tu(kliknij na miniaturkę fotki) że są z przed 2 lat żółty słupek , u samej góry masz rok ważności poniżej miesiąc a u samego dołu dzień

post-14395-0-06277600-1397245879_thumb.jpg

Edytowane przez stasiu1971 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli Struś według Ciebie na liście Adria z linku - ok 

i ta forumowa boję się trochę tego zacieku na jednej ścianie wiecie jak ktoś zielony my nie za bardzo z majsterkowaniem  ew. sprawy elektryki i oświetlenia to spokojnie

a co myślisz o ew. naprawach ? nie boisz się tego ?

Kurka, ta forumowa Adria jest super, szkoda, że tak daleko ode mnie, ale może się komuś poszczęści, bo wygląda na kawał rzetelnej przyczepy na lata dla rodziny.

no dla mnie tez jest daleko ale podoba mi sie boje sie tej wilgoci musze poczytac o naprawach takich

Żadnych śladów wilgoci być nie może i tyle :swieca:

 

Bursztynko, jak daleko szukacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki strus za nauke o tablicach przyda sie :)

 

magdu ta akurat od nas to ok 1.30 drogi wiec mozna wole blisko bo nie mamy wolnego by jezdzic pol Polski ale mam tez na oku jedna az za stolica wirc zobaczymy.

o wilgoci tak wiem wspolczuje Ci szczerze wiez ze tez mialam ja kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.