Skocz do zawartości

Szukam przyczepy dla 4 osób


bursztynka

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.auto.pl/gielda/specjalny_showone.php?z4q_in=664&zgd=9&z4q_in_1=664&kod=52zsr&zyr=0#none

 

 

ok tu jest z wc ale po pierwsze cos mi tu na angielke wyglada brak.opisu na ile osob brak dmc i troche dalej ale jest szansa ze w sobote moglibysmy pojechac do Chojnic

witam na angielki trzeba uważać jak to pewnie każdy wie ja byłem oglądać raz angielke z 1994 roku niby i co się okazało że w środku jest cała miękka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pomijając już "drobne niedociągnięcia", dla mnie tę budkę dyskwalifikuje brak kibelka. Jak sobie wyobrażasz  nocne i poranne-po wieczornym wirowaniu wędrówki całej familii do wc?

tzn bywałam już na kempingu nocowałam w przyczepie bez kibelka nawet z roczną córką i starszakiem 7 -latkiem nie narzekam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 zdjęciu łapa jest ,tylko podkręcona na ful do góry.ona tak nachodzi na śrube .Ale jak wiesz że ma błędy to zapomnij i szkoda miejsca w głowie na myślenie o niej.Szukaj  choć z osobnym miejscem na wc ,bo to jest faktycznie potrzebny gadżet,ale jak masz pęcherz 5 litrowy to dasz rade do śniadania bez  biegu farmera nad ranem, :].To był żart oczywiście,żeby nie było :nono:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 zdjęciu łapa jest ,tylko podkręcona na ful do góry.ona tak nachodzi na śrube .Ale jak wiesz że ma błędy to zapomnij i szkoda miejsca w głowie na myślenie o niej.Szukaj  choć z osobnym miejscem na wc ,bo to jest faktycznie potrzebny gadżet,ale jak masz pęcherz 5 litrowy to dasz rade do śniadania bez  biegu farmera nad ranem, :].To był żart oczywiście,żeby nie było :nono:.

ja mam gorzej z mężem 

tu mam angielkę ale dosyć już dłuho mieszka w Pl i jest tu zameldowana  mężowi się podoba poprosiłam o wicej fot tylko boję się że z kolei ta nie ma namiotu :(

może w sobotę zobilibyśmy wycieczkę

http://otomoto.pl/inny-bailey-cabriolet-1050kg-dmc-T4258075.html

Na 1 zdjęciu łapa jest ,tylko podkręcona na ful do góry.ona tak nachodzi na śrube .Ale jak wiesz że ma błędy to zapomnij i szkoda miejsca w głowie na myślenie o niej.Szukaj  choć z osobnym miejscem na wc ,bo to jest faktycznie potrzebny gadżet,ale jak masz pęcherz 5 litrowy to dasz rade do śniadania bez  biegu farmera nad ranem, :].To był żart oczywiście,żeby nie było :nono:.

ja mam gorzej z mężem 

tu mam angielkę ale dosyć już dłuho mieszka w Pl i jest tu zameldowana  mężowi się podoba poprosiłam o wicej fot tylko boję się że z kolei ta nie ma namiotu :(

może w sobotę zobilibyśmy wycieczkę

http://otomoto.pl/inny-bailey-cabriolet-1050kg-dmc-T4258075.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cię kręci i masz chęć na tę angielke to poproś kogoś z załóg co jadą do Rzeczenicy.Do Chojnic jest 34 km to kawałek a tam będzie kilku co mają angielki także wiedzą gdzie zajrzeć i co szukać żeby kichy nie kupić.Ale to twoja decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cię kręci i masz chęć na tę angielke to poproś kogoś z załóg co jadą do Rzeczenicy.Do Chojnic jest 34 km to kawałek a tam będzie kilku co mają angielki także wiedzą gdzie zajrzeć i co szukać żeby kichy nie kupić.Ale to twoja decyzja.

dzięki to jest niezła myśl ok poczekam jeszcze na foty od wystawiającego i info czy jest namiot

Nie ma bata, żeby po wieczornych piwkach  :piwo:  w nocy nie lecieć do kibelka. Jeżeli Ty tak nie musisz, to może maluchy czasem by potrzebowały?

no tak tu akurat się zgodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz blisko do tej z linku to jedz ,jest tez ładna i może akurat.

 

Ona mieszka blisko Lubasza,haha także na zlot jak co to będzie w domu.Dzwoń i zaraz będziemy wszyscy wiedzieli czy jest przedsionek.Pisze że dzwonić do 23.00 także działaj.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta angielka nie stoi przypadkiem w Ludomach, pomiędzy Obornikami a Czarnkowem? :hmm:  Można by ją zobaczyć w drodze do Lubasza.

tam właśnie stoi  niespełna 100 km mam do przejechania więc nie ma tragedii  

qrcze ja miałem westfalię T3 bez kibelka i wszyscy dawali radę ,chociaż ja muszę ze 2 razy do nocy a w prawie każdej cepce jest przedsionek to co za problem zapodać sobie przenośne WC za niecałe 300 zł

czyli jednak można wiem dziękuję za Twoją wypowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bez przedsionka,nie ma w ofercie.Zobacz przed telefonem ile chodzi na aledrogo,do tego typu i targuj co by opóscił na przedsionek,bo i tak jeśli ktoś wie choć trochę to nie kupi mu jej bez z taką cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.