Skocz do zawartości

Szukam przyczepy dla 4 osób


bursztynka

Rekomendowane odpowiedzi

Przesionek bedzie do zakupu w innych przedmiotach sprzedajacego,nie idz na to  musi być kąplet lub nie patrz na ogłoszenie,bo potem sie dokupuje za duży lub za mały i wyglądają jak nieszcześćie i masz niedosyt na kilka wyjazdów.Ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie, a twoja decyzja.Pozdr

witaj irku może pamiętasz ze zlotu w przybrodzinie jak rozkładaliśmy mój przedsionek miałem dokupiony osobno no i co się okazało że jest trochę za duży, ale mi to nie przeszkadza :)  pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam . Wiem że akurat tobie to nie przeszkadza ,  ale może innym będzie ,bo jak ktoś się zna to wiesz że to z daleka widać, że wisi jak marynarka na grzbiecie po starszym bracie , haha  . Okna w poprzek i nie trzymają  poziomu .Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przedsionek to najlepiej kupić razem z przyczepką ,bo kupowanie osobno to dodatkowe wydane pieniądze.Jeśli posiadacie dzieci to dobrze by było by w przyczepie była łazienka z toaletą( nawet taką turystyczną).No i oczywiście musi być ogrzewanie ,bo taki mamy klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakas szansa na dopasowany przedsionek istnieje ? bo facet twierdzi ze nie ma bede probowala jeszcze go przydusic ale moze chociaz cos shandluje z ceny na zakup namiotu

werusie tak wiem.o toalecie ale w najgorszym razie dokupie turystyczna .

 

namiot to.koniecznosc bo inaczej sie pozabijamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak posiadasz maszyne ,na pedały do szycia :],to może dopasujesz,ale po co robić sobie już na wstępie problem i kłopot.Szukaj z przedsionkiem i wc-tem,w jednej cenie.Nie pali się aż tak żeby na siłe brać co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiot oczywiście można dopasować ,toaletę turystyczną można kupić ,ale po co wydawać dodatkowo pieniądze .Tak jak pisał irek szukajcie już z przedsionkiem i chociaż takiej która ma miejsce na toaletę turystyczną, -zaoszczędzicie na inne potrzebna rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.auto.pl/gielda/specjalny_showone.php?z4q_in=664&zgd=9&z4q_in_1=664&kod=52zsr&zyr=0#none

 

 

ok tu jest z wc ale po pierwsze cos mi tu na angielke wyglada brak.opisu na ile osob brak dmc i troche dalej ale jest szansa ze w sobote moglibysmy pojechac do Chojnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa nie w moim typie,  - ale nie macie daleko i warto zobaczyć choćby po to by się przekonać czy angielki też wam pasują. Jeśli ją kupicie to już będziecie mieli przyczepkę,a jeśli nie to poszerzycie swoją wiedzę i może łatwiej będzie potem szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalinkowalam ta druga bo.ma wc i namiot niestety wlasnie ma tez - bo to salonka

 

na pewno obejrze ta z Gniewkowa w tym tyg.i jeszcsze jedna od jednego forumowicza

 

budzet raczej do 8 tys ale gdybym.znalazla taka ktora spelnia wszystkie wymogi zbalazloby sie wiecej

 

staram sie w realu tez ogladac tylko spedzam w pracy po 10 godzin wiec ciezko jeszcze po pracy wsiasc i jechac cos obejrzec szykuje sie na ten weekend wykorzystac wolne dlatego szukam pomocy

 

dziekuje wszystkim ktorzy chca pomoc i w jakikolwiek sposob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok byliśmy dzisiaj w komisie w Gniewkowie przyczepa stała facet z komisu -stróż nic nie wiedział i na dodatek złamał kluczyk w drzwiach :(

znalazłam w schowku namiot nie wiem czy zamykany czy ten półotwarty

czy mi się wydaje czy brakuje przednich łap ?

są z tyłu a reszta opiera się na tym kole przy dyszlu.

z przodu jest poklejona napęknięte w miejscach szarych pasków 

nie mogłam otworzyć klapki od prądu na zewnątrz przyczepy .

oczywiście chciałam sprawdzić instalacje ale wrr pan nie wiedział co i jak 

z przodu przyczepy w szafkach zauważyłam wybrzuszenia przyczepy niby to było wszystko suche ale odchodzi od innej warstywy.

 

czy warto interesować się nią dalej czy skreślic na bank ?

muszę spróbować skontaktować się z właścicielem by czegoś się dowiedzieć o niej 

https://picasaweb.google.com/113743039178639590351/PrzyczepkaZGniewkowa?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPu-gvaZrsPT9QE&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.