Skocz do zawartości

Szukam przyczepy dla 4 osób


bursztynka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://allegro.pl/hobby-420-prestige-bagaznik-rower-przedsionek-i4093628296.html

Masz ty na szybko, pierwsze z brzegu. Nie lepsza taka? Nie mówię że akurat ta, Ale może lepiej pomyśleć nad czymś sprawdzonym?

no ta wygląda super zwłaszcza to łóżko z materacem ale ja trochę obawiam się tych niezarejstrowanych poza tym jest problem potem z lawetą jak to z tym przejechać do zarestrowania 

ale i bagagnik jest do rowerow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czyli jednak można wiem dziękuję za Twoją wypowiedz :)

Można. Pewnie że można. Tak samo jak można jeździć autem bez klimy, bo zawsze możemy otworzyć okno. Chodzi o to, że na etapie kupowania budy jest możliwość wyboru. Po co w ogóle zwracasz na takie uwagę, skoro możesz wybrać budkę z kibelkiem? To nie czasy że się kupowało to co akurat jest. Przejrzyj sobie ogłoszenia, wybierz budy które spełniają wszystkie wymagania, wybierz z nich która najbardziej Ci pasuje i wtedy linkuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z namiotem 10.900 :( cóż myślę i czekam za @ z fotami 

jeszcze chwila bo wysyłanie zdjęć to nie jest moja mocna strona ale znam kogoś co mi wyśle te zdjęcia to moja żona czekam na nią :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może udało by się coś utargować? :niewiem:  Poza tym, jeśli budka jest sztywna, twarda i sucha to chyba warto dołożyć te parę pln? :hmm:

jasne że warto tylko zakładałam do 8.tys więc już jakoby dołożyłabym do 9700 a teraz do 10,900 zostaje się targować 

pan wybiera się na targi do Poznania karavaningowe  więc nie wiem w jakich godzinach będzie mówił coś o popołudniowych ale nie umawiałam się jeszcze konkretnie

jeszcze chwila bo wysyłanie zdjęć to nie jest moja mocna strona ale znam kogoś co mi wyśle te zdjęcia to moja żona czekam na nią :oslabiony:

czyżby się właściciel ujawnił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wata,a na zlocie mówiłeś ze kompem władasz zwinnie jak zawodowo prawie, :] :].Pozdr

 

 

Wata,jesli to twoja oferta ,to wiesz że budka bez przedsionka jest mało warta,nie rób dziada  i dołóż go w cenie.A na pewno będziesz miał okazje browarka w nim wypić. :hmm:

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, jeżeli Hobbytka była by cacy, udało by się może urwać parę stówek, to i tak po rejestracji masz budę poniżej 10kpln. I masz budkę z w miarę sprawdzonej stajni, z kibelkiem, z przedsionkiem, itd. Może warto przemyśleć? Wiadomo że to trochę dalej, ale w takim wypadku wyszukaj w tamtej okolicy coś jeszcze żeby za jednym zamachem obejrzeć kilka budek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wata,a na zlocie mówiłeś ze kompem władasz zwinnie jak zawodowo prawie, :] :].Pozdr

 

 

Wata,jesli to twoja oferta ,to wiesz że budka bez przedsionka jest mało warta,nie rób dziada  i dołóż go w cenie.A na pewno będziesz miał okazje browarka w nim wypić. :hmm:

to nie moja oferta tylko chce koleżance pokazać w jakim kierunku jeszcze można patrzeć mając 2 dzieci :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że warto tylko zakładałam do 8.tys więc już jakoby dołożyłabym do 9700 a teraz do 10,900 zostaje się targować 

pan wybiera się na targi do Poznania karavaningowe  więc nie wiem w jakich godzinach będzie mówił coś o popołudniowych ale nie umawiałam się jeszcze konkretnie

czyżby się właściciel ujawnił?

zdjęcia poszły kosztowało mnie to nie lada wysiłku ale i browara się przy tym wychyliło :piwo: :piwo:  było warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.