Skocz do zawartości

"Nietypowe" przyczepy i samochody kempingowe


jacol

Rekomendowane odpowiedzi

W majówkę widziałem też ten patent w innej przyczepie. Myślę że to taki punkt orientacyjny na mapie kempingu ewentualnie żeby właściciel lub dzieci po ciemku się nie zgubiły :bzik::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprzedam samochód kempingowy. Ryby grzyby budowa. Bez możliwości rejestracji. Idealny do użytku stacjonarnego, na działkę lub jako stróżówka. Kompletne umeblowanie, suchy, szczelny, pachnący. Podłogi i ściany twarde. Stan jak na zdjęciach. Polecam ;)

348367D8-04D7-4990-832D-90B09FADD23B.thumb.jpeg.fd46f37556464219889c62184bf6d6af.jpeg

Kojarzycie, co to za model? Jaka historia się kryje za tym pojazdem? Czy ktoś z Was też to wypatrzył w okolicach Puszczy Niepołomickiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ciekawa angielka...

20230613_133529.jpg

W dniu 27.01.2023 o 07:16, filipert napisał(a):
W dniu 18.11.2022 o 18:53, Smolik napisał(a):

Takie cudo spotkałem dziś :D

29B02BA8-088E-47A0-B8F3-8C3452940A65.jpeg

D8CFA350-CFBF-4F23-9F9B-048AA3840F54.jpeg

mam podobny

image.thumb.png.10808fddc430653edbfd2b2fee214f01.png

Też widzieliśmy ostatnio kilka takich "brygadówek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RobiBona napisał(a):

Typowe czy nietypowe ale wspomnienia początków mojego karawaningu ....

Zakaz pokazywania takich rzeczy. 3 fotki kredensów z n-ką i zaśliniłem klawiaturę :) (btw, boję się że może to już starość nadchodzi i gęba już tak będzie przeciekać na byle widoczek... kant kantem, ale nie daj Boże jeszcze w tle jakaś spódniczka, to i ozór będzie.... stary dziad... brrrr....)

A dopiero dochodzę do siebie po odjeździe swojej n-250, dobrze że w dobre ręce poszła...

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, golob napisał(a):

IMG_20230613_163032_HDR.thumb.jpg.6eb3de484663ffd95be0e6ea0abd2507.jpg

Chyba się im to nie przyjęło, bo na stronie producenta w bieżącej ofercie nie ma tego wynalazku. Podejrzewam, że ten mechanizm tak drastycznie wpływał na wagę, że nie szło zmieścić się w 3,5 t. Ale może były też inne powody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czyś napisał(a):

Zakaz pokazywania takich rzeczy. 3 fotki kredensów z n-ką i zaśliniłem klawiaturę :) (btw, boję się że może to już starość nadchodzi i gęba już tak będzie przeciekać na byle widoczek... kant kantem, ale nie daj Boże jeszcze w tle jakaś spódniczka, to i ozór będzie.... stary dziad... brrrr....)

SKS … wnuki rosną … trzymajmy się wersji, że mamy na ile się czujemy (ból w stawach i kręgosłupie nie jest brany pod uwagę :) ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miód na serce, w sumie to faceci przecież nigdy nie dorastają, tylko ceny zabawek rosną, i tylko coraz częściej się zapomina do czego to było, albo gdzie to mam.... Naprawdę ładne te kanty, nie będę świrował czy dbudowane "koszernie" czy trochę "na luzie. Takiemu to by się nawet krzyżaki na wale chciało zmienić, łożysko na tylnej półosi z gwintowaniem pochew mostu :) Ale na tuleje met-gum górnego przedniego wahacza mojego uwielbienia chyba by jednak nie styknęło, a i przez lata ściągacz gdzieś wcięło.

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślicie że to SAM czy seryjny?
Widziany we Włoszech. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20230702/26265ccd38d85571eb2617d95552662e.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20230702/06145bb232d4133ef188a39ac6b99e37.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.