Skocz do zawartości

Na wesoło


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Coś mi się wydaje, że kupujący przegladał działy porad na forach karawaningowych:

" Przed zakupem potwierdź działanie wszystkich będących na wyposażeniu przyczepy urządzeń."

346104215_Wygdkaa.png.639c4714cebb29f3443648bb681b07d9.png

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Walt napisał:

Pewnie w każdym pocygańskim Fendt'cie się tak da ?

myślę że to nie jest pocygański Fendt tylko fabryczne rozwiązanie.

Normalny układ z łóżkiem francuskim i łazienką z przodu tyle że zamiast drzwi roletka przesuwana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Suzu4x4 napisał:

myślę że to nie jest pocygański Fendt tylko fabryczne rozwiązanie.

Normalny układ z łóżkiem francuskim i łazienką z przodu tyle że zamiast drzwi roletka przesuwana

Dokładnie. Mi to wygląda na Fendta właśnie.  Dethlefs ma podobne rozwiązanie:

image.png.7c0590b8ca3c78f956434aebd0b6c312.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ z łóżkiem francuskim i łazienką "obok" łóżka. M.zd. chybiony użytkowo pomysł, tym bardziej, jeśli w przyczepie są 2 sypialnie, i wejście do łazienki jest możliwe z 1 z nich (a tak przeważnie jest), chyba, że z przyczepy korzystają 2 osoby i sypialniajest sypialnią, a reszta to część dzienna. 

Już nawet w dość dawnych Adriach (II poł. lat 90-tych) zdarzał się taki układ, roleta, za roletą niby przestronna łaziena, ale "otwierana" na sypialnię. 

 

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibel (i prysznic lub wanną) w sypialni to bajer w domu ale w przyczepie to straszne przeżycie. 3 rano, wchodzisz do kibla przez sypialnie, cisza absolutna a szyszki z drzewa lecą wprost do stawu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Stu napisał:

To nie jest fotomontaż? poważnie mam siedzieć na tronie z nogami w sypialni?

Nie musisz, ale masz taką opcję, bo tron zdaje się jest obracany. 

Wg instrukcji np. dla Thetforda C223-S: 90 stopni zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara, 170 stopni w kierunku przeciwnym. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskazujecie słusznie plusy i minusy. Dla mnie ten rzadki układ byłby bardzo cenny, ale ostatecznie wybrałem inny. Dyskusję zapoczątkowałem tutaj

Toaleta we właściwym miejscu - Ściany, okna i zabudowa meblowa - Karawaning.pl

możemy tam kontynuować, może ktoś nawet posprząta/uporządkuje i przeniesie dyskusję.

Zwróćcie uwagę, że bardzo popularny jest układ z łazienką przy sypialni, tylko najczęściej do kibelka trzeba przejść przez prysznic, lub siedzieć w prysznicu (czasem mokrym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, filipert napisał:

rzadki układ

często się trafia przy zmianie jedzenia na wyjeździe. I wtedy szlag trafia "szyszki do stawu" :o. A tu 3 rano, nogi w sypialni...

Edytowane przez Gregor887 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.