Skocz do zawartości

Na wesoło


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

No to pod czapeczką - Musi tam być bo idę spać :) !!!!

Bingo  :winner:   :brawo:

A czapka taka duża z pomponem i sam zakładałem  :lol:   Do dziś się śmiejemy z tych rękawiczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo na nadchodzący sezon... ;)

attachicon.gif20170212_215415.jpg

Można skompletować cały zestaw:

 

1. Jeśli jedziemy bez żony, to żeby się nie odzwyczaić zabieramy takie piwo

 

post-9078-0-68079200-1486992149_thumb.jpg

 

2. A jeśli bez żony i teściowej to takie

 

post-9078-0-83886900-1486992161_thumb.jpg

 

I po powrocie (może) nie przeżyjemy szoku kulturowego  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w wielkim świecie, bar, prawie sami faceci. Barman robi drinka, na koniec wziął cytrynę, wycisnął , włożył do imadła, wycisnął, rzucił ochłap na stół i woła:
- 1000 USD dla każdego, kto da radę wydusić chociaż jedną kroplę.
Facet przy barze krzyknął "szykuj kasę", wstał, podszedł do barmana. Chwycił, ściska, ściska i...nic z tego.
Wszędzie gwizdy, śmiech, zdenerwowany rzucił skórkę na bar i usiadł na miejsce. Widział to facet przy najdalszym stoliku -
2 m wzrostu, wielki jak Pudzian, napakowany jak Arnold za najlepszych lat, ręka jak dwa bochny. Podszedł, ścisnął mocno, mocniej i...nic. Zasapany i zły usiadł i zaczął dopijać drinka.
Na to podchodzi po cytrynę taki facio, postura jak Woody Allen, w okularkach, niski, chudziutki, łysawy, małe rączki.
Ekipa krzyczy:
- spadaj leszczu, napakowany rechocze z gościa, barman też leje ze śmiechu.

Chudzinka bierze cytrynę jedną ręką i............ wyciska jeszcze pół szklanki.
W barze kompletna cisza...
Po minucie jakiś nieśmiały głos się pyta:
- chłopie, kto ty jesteś?!?.

Chudy uśmiechnął się, zabrał kasę od barmana, nałożył okulary, a
wychodząc z baru rzucił cichutko:
- Mam na imię Zdzisław, jestem Komornikiem Sądowym Warszawa Praga Północ.


:laugh:   :laugh:   :laugh:

 

Siedmioletni chłopczyk wraca ze szkoły. Podjeżdża samochód. Kierowca odsuwa szybę i mówi:
- Wsiadaj do środka, dam Ci 10 zł i lizaka.
Chłopczyk nie reaguje i przyspiesza kroku. Samochód powoli toczy się za nim. Znowu się zatrzymuje:
- No wsiadaj, dam Ci 20 zł, lizaka i chipsy.
Chłopczyk ponownie kręci głową i przyspiesza kroku. Samochód powoli jedzie za nim:
- No nie bądź taki! Moja ostatnia oferta: 50 zł, chipsy i cola.
- Oj, odczep się tato. Skoro kupiłeś multiple, to musisz z tym żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedmioletni chłopczyk wraca ze szkoły. Podjeżdża samochód. Kierowca odsuwa szybę i mówi:

- Wsiadaj do środka, dam Ci 10 zł i lizaka.

Chłopczyk nie reaguje i przyspiesza kroku. Samochód powoli toczy się za nim. Znowu się zatrzymuje:

- No wsiadaj, dam Ci 20 zł, lizaka i chipsy.

Chłopczyk ponownie kręci głową i przyspiesza kroku. Samochód powoli jedzie za nim:

- No nie bądź taki! Moja ostatnia oferta: 50 zł, chipsy i cola.

- Oj, odczep się tato. Skoro kupiłeś multiple, to musisz z tym żyć.

No totalnie nie pojmuję żartów z tego fajnego samochodu hahaha. Hmm - skoro taki brzydal, to dlaczego mam dwie haha. Widocznie ciągnie swój do swego ;-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No totalnie nie pojmuję żartów z tego fajnego samochodu hahaha. Hmm - skoro taki brzydal, to dlaczego mam dwie haha. Widocznie ciągnie swój do swego ;-).

Może jesteście ekshibicjonistami?

 

Jak to mawiała moja koleżanka która miała multiplę: "najgorsze w niej jest to że szyby boczne są tak nisko i ludzie widzą jak w czasie jazdy robię staremu lo...".

Czy mówiła prawdę czy to był żart tego nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę, widać do rozporka haha - bez rolet na szybach ciężko. Ale kij ma dwa końce, widoczność jest przednia i dzieciaki oglądają świat.

Edytowane przez rumpel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.