Skocz do zawartości

Na wesoło


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Bóg stworzył osła i powiedział mu:

- Ty jesteś osłem. Będziesz nieprzerwanie od rana do wieczora pracował a na swoich plecach ciężkie przedmioty nosił. Będziesz jadł trawę i będziesz mało inteligentny. Będziesz żył 50 lat.

Na to osioł: 50 lat tak żyć jest za dużo, daj mi nie więcej jak 30 lat.

I tak się stało.

Następnie Bóg stworzył psa i tak powiedział do niego:

- Ty jesteś psem. Będziesz pilnował ludzkiego dobytku i ludzkim przyjacielem będziesz. Będziesz jadł to, co ci człowiek zostawi, będziesz tak 25 lat żył.

Pies na to: Boże, tak żyć i to przez 25 lat jest za dużo. Daj mi nie więcej jak 15 lat.

I tak się stało.

Następnie Bóg stworzył małpę i tak powiedział:

- Ty jesteś małpa. Będziesz z drzewa na drzewo skakała i się jak idiota zachowywała. Ty musisz być zabawna i tak przez 20 lat żyć.

Małpa na to: Boże, przez 20 lat żyć jak światowy błazen to o wiele za dużo. Proszę daj mi nie więcej jak 10 lat.

I tak się stało.

Ostatecznie stworzył Bóg mężczyznę i przemówił do niego:

- Ty jesteś mężczyzna, jedyna racjonalna istota żywa, która opanuje Ziemię. Będziesz swoja inteligencję używać do podporządkowania sobie innych stworzeń. Będziesz panował na Ziemi i 20 lat żył.

Na to odpowiedział mężczyzna: Boże, mężczyzną być tylko przez 20 lat to za mało! Proszę daj mi 20 lat, które osioł odrzucił, te 15 lat psa i te 10 lat małpy !!!

I postarał się Bóg, żeby mężczyzna żył jako mężczyzna przez 20 lat, potem się ożenił i następne 20 lat żył jak osioł, który od rana do wieczora pracuje i ciężary dźwiga.

A potem ma dzieci i przez 15 lat żyje jak pies: pilnuje domu i je co mu zostawią.

I na stare lata... by przez ostatnie 10 lat żył jak małpa, zachowywał się jak idiota i zabawiał wnuki.

I tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz chodzi z tacą po kościele, zbiera pieniądze od parafian.

Podchodzi do staruszki, a ona grzebie w portfelu. Ksiądz: Te grubsze babciu, papierowe..

Babcia: Aa nie.. te grubsze mam na fryzjera..

Ksiądz: babciu, ale Maryja nie chodziła do fryzjera.

Babcia: Taak?? A Jezus nie jeździł Maybachem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca podwozi jąkałe.

Dojechali do skrzyżowania i kierowca się pyta?

Prawa wolna?

Na to jąkała:

- Wo wo wo wo wo wo wo...

Kierowca ruszył nagle trzask wypadek!!

A jąkała dalej

- Wo wo wo wo wołga ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż z żoną śpią głębokim snem. Nagle dzwonek do drzwi. Żona zrywa

się i woła:

- O rany mąż wraca!

W tym momencie zbudzony mąż wskakuje pod łóżko. Po chwili otrzeźwiał

i mówi do żony:

- Chyba oboje mamy nadszarpnięte nerwy.

*********************************************************************************************

Wieczór w parku chłopak czule szepcze dziewczynie do ucha:

- Kochana wypowiedz te słowa, które połączą nas na wieki.

- Jestem w ciąży!!!

**********************************************************************************************

Lekarz skacowany po ostrym weekendowym pijaństwie. Nagle wchodzi

pacjent, w doskonałym nastroju, i pyta:

- Panie doktorze, jak tam moje wyniki?

Na to opryskliwie lekarz:

- Ma pan raka!

- Jak to raka? Przecież wcześniej mówił pan, że to tylko kamienie!

- Kamienie, kamienie... Ale pod każdym kamieniem rak!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.